RPG Maker MV-Poszukiwanie pluginów i zainstalowanie.

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Ziroo
Posty: 4
Rejestracja: 11 lut 2017, 08:19

RPG Maker MV-Poszukiwanie pluginów i zainstalowanie.

Post autor: Ziroo »

Witajcie serdecznie i przepraszam Administracji,jeżeli ten post i temat mogło naruszyć pewne zasady i reguły,lecz szybko znalazłem waszą stronę i mam nadzieję,że tutaj znajdę pomoc i rozwiązanie na pewne moje problemy.

Otóż od dłuższego czasu nie raz bawiłem się w stworzeniu gry w rpg maker mv,oraz nie raz wracałem do niej próbując jeszcze raz i jeszcze raz coś ułożyć(nie raz coś mi wychodziło a nie raz odstawiałem na bok),lecz wczoraj postanowiłem,że w końcu zabiorę się za to i zacząłem wrócić do tego świetnego programu i zacząłem oglądać materiały i przypomnieć sobie pewne rzeczy,i tutaj pojawił się mój pierwszy problem.
Nigdzie nie mogę odszukać pewnego pluginu który to słynna osoba o nicku Yanfly engine wypuścił materiał o tym,że można łatwo i bez problemu oddzielić sobie inne pluginy aby nie zmieszały się w trakcie uruchamiania się. Nazwy nie znam lecz jego oznaczeniem a raczej symbolem jest to: "------off------",które to dzięki temu można spokojnie oddzielić sobie pomiędzy jednym pluginem od drugiego.

Druigm moim problemem jest stworzenie nowych rodzajów wyposażenia,chciałem usunąć z podstawowych naz wyposażenia,które to występuję w programie,ale jak dodawałem sobie ich nazwy to u postaci nie występują te nazwy pod daną katergorią.
Chodzi mi oto,że jeżeli w Database w Types w oknie Equipment types wpisuje Kaptur i go zatwierdzam,a następnie wracając do aktora i widzę,że to jest podlegane jako broń? czy to da się zmienić i ustawić to pod siebie i mieć wiele rodzajów wyposażenia?
Będę bardzo wdzięczny jeżeli ktoś z was ma na to odpowiedź,oraz informuję że ja przejrzałem różne strony,i inne źródła i nie znalazłem pliku czy java,które to u Yanfly pokazał,nawet w jego stronie nie mogę odszukać i pobrać go. :(
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RPG Maker MV-Poszukiwanie pluginów i zainstalowanie.

Post autor: Crashykk »

Nie jestem pewien czy o to Ci chodziło:
Spoiler:
Jeżeli chodzi o bronie to analogicznie tak samo tylko wszędzie w okienku Weapon.
ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ