System RPG VX - Shikima Kingdom

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Lartarin

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:27
Lokalizacja: Ergard
Kontakt:

System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: Lartarin »

Obrazek
System RPG VX - Shikima Kingdom (Cut)

Miłośnicy "super" produkcji nie znajdą tutaj nic ciekawego... Dalej tak uważam. Gra jest nieco kontrowersyjna, co nawet mnie, jako twórcę nieco bulwersuje. Wersja (Cut) została pozbawiona bulwersujących naszym zdaniem treści.

Realia:
Gra toczy się z jednym w Systemowych wymiarów, gdzie rządy sprawują kobiety.
Fabuła jest jak najbardziej liniowa. Jednak kilka z pozoru prostych dylematów tego Uniwersum, pozwoli nam poznać swoisty sposób rozumowania i radzenia sobie z problemami przez postaci występujące w grze. Jedną z głównych bohaterek jest młoda dziewczyna imieniem Oblivia, która rozpoczyna dorosłe życie poważnym sprawdzianem. Jest nim wizyta na zamku królowej Odetty. Wydarzenia których tam będzie świadkiem, oraz wiedza którą posiądzie na zawsze zmienią jej pogląd na otaczającą ją rzeczywistość.

Skrypty:
Jest ich kilka, ale nie czuję potrzeby, aby je wymieniać. Wszystko jest wymienione w opcji Autorzy.

Podziękowania:
AI-RPG, Ozzma, Sabikku, Yoroiookami

Uwaga!
Gra posiada bardzo wysoki wskaźnik ŻENUA. Wszyscy odbiorcy z małym współczynnikiem tolerancji na głupotę proszeni są o nieściąganie gry. Wszystko w niej zawarte należy traktować z przymrużeniem oka.

Przewidywany czas na przejście gry: 2 godziny (+/-)

PS: Zdaje sobie sprawę, że nie napisałam nic nowego. Jednak aby w zupełności zaznajomić się z fabułą, 3eba zagrać

Kilka screenów:
Spoiler:
Gra do pobrania: Wszystkim 18+ życzymy przyjemnej gry!
TagTeam

Pozdrawiam wszystkich twórców gier!

Będziemy wdzięczni za wszelkie komentarze! ;)

PS: Hańba "pokemonom"!
Ostatnio zmieniony 06 gru 2011, 20:17 przez Lartarin, łącznie zmieniany 1 raz.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Ceres-chan

Golden Forki 2007 - Zapowiedzi (miejsce 2)
Posty: 112
Rejestracja: 28 paź 2007, 18:43
Lokalizacja: Wroclove
Kontakt:

Re: System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: Ceres-chan »

Wygląda milusio :). Zasysam, jak znajdę czas to zagram i się wypowiem sensowniej ;)
Obrazek
Awatar użytkownika
ts4r
Posty: 46
Rejestracja: 20 kwie 2009, 19:48

Re: System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: ts4r »

Właśnie ukończyłem grę. Moje poczucie dobrego smaku zostało przez nią całkowicie zmasakrowane, ale co i rusz wybuchałem przy niej śmiechem. Humor ogólnie prosty, żeby nie powiedzieć prostacki, jednak ciągle trafia się coś, co wyraz zażenowania na twarzy zmienia w uśmiech. Najlepsze motywy to Rumpel i niektóre tytuły książek w bibliotece. Podsumowując był to kawał bezdennie głupiej, odprężającej rozrywki. Doskonałe rozluźnienie po całym dniu zakuwania biochemii.

PS. Znalazłem dwa błędy. po pierwsze w części gościnnej zamku, w drugim rozdziale, zegar i portret królowej matki komentuje bohaterka, która tego nie powinna już robić. Po drugie za ladę w sklepiku w mieście (też drugi rozdział, tam gdzie sprzedaje służka odpowiedzialna za inicjację kandydatek) można się dostać przy północnej ścianie.
Brohoof

"Set phasers to hug!" - Sweetie Bot
Awatar użytkownika
Zwiodimus
Posty: 57
Rejestracja: 05 mar 2011, 10:26
Lokalizacja: Arcy

Re: System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: Zwiodimus »

Przynajmniej na gospodzie mogę ściągnąć to "kontrowersyjnie dzieło", mam nadzieje że nikt nie będzie mi miał za złe ponieważ zagram w tą grę mając jedynie 17 lat...
Zwicza paczka, zawiera wszystkie gry z serii Zwicze Opowieści i nie tylko LINK

Gra fabularna - "Zokus 2014"

Trza robić, nie gadać.
Mantiq
Posty: 428
Rejestracja: 21 mar 2011, 21:41
Lokalizacja: Mszanowo

Re: System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: Mantiq »

Rubicante pisze:Przynajmniej na gospodzie mogę ściągnąć to "kontrowersyjnie dzieło", mam nadzieje że nikt nie będzie mi miał za złe ponieważ zagram w tą grę mając jedynie 17 lat...
A ja zagram mając jedynie 12 lat :>
Jak znajdę czas to napiszę trochę dłużej.
Awatar użytkownika
Klonoa
Posty: 534
Rejestracja: 18 kwie 2009, 13:07
Lokalizacja: Berlin
Kontakt:

Re: System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: Klonoa »

"WHAT DA SHIT!?"

I takim komentarzem obdarowałem większość rzeczy z tej gry, jak scenki, spiritu z walki, itemki zdobyte.
Gra faktycznie jest na około dwie godziny i jest na tyle luźna i "puszczalska" że nawet kamienne twarze by coś w niej rozbawiło ze swojej prawie, że młodzieżowej mowy czasów 2008-2011 :P

Nie spodziewałem się takich przerywników, takiej umiejętności w walce i takiego końca(system krasz). Jak dla mnie duży plus bo mój humor na dwie godziny został na prawdę dobrze poprawiony :D
Less Less Arte
Obrazek
Lartarin

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2)(miejsce 3); Golden Forki 2010 - Gry (miejsce 3)
Posty: 36
Rejestracja: 25 lis 2010, 13:27
Lokalizacja: Ergard
Kontakt:

Re: System RPG VX - Shikima Kingdom

Post autor: Lartarin »

Bardzo cieszy mnie fakt, że kilku osobom gra się choć trochę spodobała :wink: Jakiekolwiek "normalne" zainteresowanie motywuje do dalszej pracy. W imieniu TagTeamu Bardzo Dziękuję!
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ