Graphic

Jeżeli piszesz, malujesz, rysujesz, komponujesz... Podziel się tym z nami!
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Witcherek01 »

Rozumiem cię. I tak, zamierzam wyciągnąć z tego konsekwencje, jeszcze raz - przepraszam...
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Poprawiony. Jeszcze tylko animacje i leci do ciebie Witcherek01.

Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Graphic

Post autor: Crashykk »

O teraz mi się rameczka podoba :D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

A dziękuję, po części to Twoja zasługa ;)
Mam nadzieję, że chłopcy dostosują interface pod tą kolorystykę ;)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Na początek muzyczka ;)
https://www.youtube.com/watch?v=BEm0AjTbsac

Char tworzony pod wersję programu (RPG MAKER VX ACE)

Całkiem niedawno zgłosił się do mnie Gotrym, jak zapewne wiecie jest to twórca gry o nazwie Handlówka.
Zapytał się mnie, czy nie mógłbym wykonać dla niego kilka charów, zważywszy na to, że jestem człowiekiem dość zajętym... przytłoczonym obowiązkami codziennego życia oraz innymi projektami jak większość z nas ;). Postanowiłem, że wykonam dla niego jedną postać. Poprosił mnie o wykonanie krasnoluda. Muszę przyznać, że w życiu nie robiłem tak małego chara... nie wspominając niebieskiego utopca czy tam goblina z Wrót Arkany Geneza... wracając, nie było to łatwe zadanie, głowa postaci znacznie... o wiele znacznie była większa od tułowia więc to na niej skupiłem największą uwagę.



Obrazek

Całość animacji możecie podziwiać w grze Gotryma ;)







Zastrzegam sobie wszelkie prawa do moich grafik i nie wyrażam zgody na zamieszczanie, kopiowanie, edytowanie oraz wykorzystywanie ich w grach bez mojej wiedzy i zgody.
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Graphic

Post autor: BH Daimaouji »

Dobra robota ziom
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Dzięki za pierwszy komentarz w sprawie krasnoluda ;)
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Graphic

Post autor: McLaren »

Witam was po długiej przerwie :) Niedawno rozmawiałem z pewnym grafikiem, który pokazał mi swoje prace a mianowicie zrobione przez siebie autorskie budynki. Były mało dopracowane ale i tak wyglądały dobrze i myślę, że z czasem będzie coraz lepiej :) Sam oczywiście nie uważam się za wybitnego grafika... nie... nie...- Za najlepszego! XD oczywiście żartuję ;) Nie mniej jednak, postanowiłem spróbować swoich sił w zbudowaniu jakiegoś budynku, w tym celu posłużyłem się darmowymi zdjęciami z internetu oraz podstawowymi grafikami z rpg makera. Myślę, że wyszło dość znośnie i uważam, że muszę jeszcze poćwiczyć cieniowanie. Zerknijcie sami i oceńcie, może coś zauważycie czego ja nie zauważyłem? ;)

Obrazek
ODPOWIEDZ