Poreslav - tworzenie muzyki

Jeśli chcesz podzielić się swoimi materiałami z innymi użytkownikami forum.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Poreslav
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2013, 22:50
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: Poreslav »

Witam. Poreslav jest moim świeżym projektem (na razie jednoosobowym). W ramach promocji i chęci zrobienia czegoś muzycznego "na boku", oferuję zrealizowanie nagrań w konwencji średniowiecznej. Budżetowo u mnie cienko, więc nie będzie to zaskakującej jakości, oto przykład: https://soundcloud.com/poreslav/las
Mam do dyspozycji buzuki irlandzkie, flet prosty, oraz żalijkę, jednak póki co jest ona niesprawna, mam nadzieję ją niedługo naprawić.

Więcej informacji o projekcie na https://www.facebook.com/Poreslav. Jeśli ktoś chciałby nieco muzyki, niech da znać na PW :)
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: AkiNebula_e »

Próbka bardzo ładna i klimatyczna, ale wydaje mi się, że ten temat nie pasuje do tego działu. Proponowałbym go przenieść do Offtopic albo może lepiej Galeria. Chyba, że oferujesz nagrywanie soundtracków do gier niezależnych. W takim wypadku zwracam honor.

edit. 1 Mój błąd, nieprzeczytałem ze zrozumieniem.
Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 23:57 przez AkiNebula_e, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Poreslav
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2013, 22:50
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: Poreslav »

Nie ogarniam za bardzo "mechaniki" tego forum, w tym dziale widziałem też inne ogłoszenia. Jeśli to możliwe, to proszę o umieszczenie tematu w odpowiednim miejscu :)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: Dragon Kamillo »

Próbka podoba mi się. Nawet ci to fajnie wychodzi.
Napisz jeszcze w jakich formatach robisz muzykę?
Awatar użytkownika
Poreslav
Posty: 4
Rejestracja: 04 sie 2013, 22:50
Lokalizacja: Łochów
Kontakt:

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: Poreslav »

Generalnie nagrywam w Audacity, potem moge to eksportowac w wave, mp3 i jakichs innych formatach, teraz nie moge sprawdzic, jakich.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: X-Tech »

DOBRY klimat do rpgowych opowiastek przygodowych.
Awatar użytkownika
Vitold
Posty: 96
Rejestracja: 17 lis 2016, 13:50

Re: Poreslav - tworzenie muzyki

Post autor: Vitold »

Sądząc po roku ostatniego posta to chyba nie aktualne ale troche mi słowiańszczyzną zajeżdża ;) za******* są
ODPOWIEDZ