TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Game jam skupiony wokół Tsukuru Archive i RMteki
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Post autor: Powczan »

Nie mam pojęcia, czy uda mi się oddać pracę, ale zapisać się nie zaszkodzi :P
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Mikisi

Golden Forki 2020 - Dema (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 2); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3)
Posty: 319
Rejestracja: 20 maja 2008, 17:45

Re: TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Post autor: Mikisi »

Tak jak wyżej - nie wiem jak z czasem wolnym, ale fajno by było więc się zapisuje!!!
Obrazek ObrazekObrazekObrazek
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Post autor: Dragon Kamillo »

Też się zapiszę, pewnie finalnie nic z tego nie wyjdzie, ale może coś się uda skrobnąć
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Post autor: Surusek »

Głośny, twardogłowy ninja wkracza do akcji!

Powinienem gdzieś wygospodarować godzinkę dziennie. Jakby trochę rozruszałem tą kategorię konkursów na GRMA, więc wypadałoby coś oddać.
Obrazek
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Vodun
Posty: 73
Rejestracja: 19 kwie 2010, 22:08

Re: TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Post autor: Vodun »

Po przeczytaniu tematów* miałem wątpliwości czy chcę wziąć udział ale udało mi się coś wymyślić, teraz tylko stworzyć.
Zapisuję się!
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: TA Project Extravaganza #1 - Zasady i zapisy

Post autor: Michu »

W związku z ostatnią awarią forum i strony potwierdzam informacje przekazane na Discordzie:
Wszystkie terminy (w tym termin oddawania prac) zostały przesunięte o jeden dzień.
Oznacza to, że prace konkursowe można oddawać do jutra, 11 stycznia, do godziny 23:59!
PS. Mam już 4 projekty, czyli na 100% odbędą się głosowania!
Obrazek
Zablokowany