Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Moderator: Yoroiookami

Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Surusek »

Obrazek
Drodzy użytkownicy Gospody i/lub Ultimy oraz wizytatorzy Twierdzy RPG Makera! Nadeszło głosowanie!
Łącznie otrzymaliśmy 13 prac, możecie zagłosować na którekolwiek z nich.

Obrazek Zwycięzcy Obrazek

Trzy Małe Świnki autorstwa Soula
Pig Heist autorstwa Revlisa


Więcej informacji: viewtopic.php?f=3&t=6199&start=15#p69081

Głosowanie:
- Głosować może każdy użytkownik zarejestrowany do dnia 04.08.2019r,
- Każdy ma do dyspozycji 5 punktów, które można przeznaczyć do oddania głosów na wybrane gry. Na jeden projekt można poświęcić maksymalnie 3 punkty, to jedyne ograniczenie przy głosowaniu,
- Głosy powinny być niejawne i należy je wysłać do któregokolwiek z organizatorów (Yoroiookami, AlmostNoRuby, Kleo),
- Wystarczy napisać na które projekty przeznaczamy ile punktów, a w tym temacie można dodać ewentualny komentarz,
- Nie można oddawać głosów na własne projekty,
- Nie można zmieniać głosów,
- Jeżeli głos jednego z uczestników (osób, które oddały pracę) zadecyduje o zwycięstwie rywala, prawdopodobnie zostanie on anulowany.
- Oddać głos można do niedzieli, 18 sierpnia, godziny 23:59.

Prace konkursowe (w kolejności alfabetycznej):
Assasin's Creed - Blades of the Future
Obrazek
Interesował kiedyś kogoś wątek współczesny odwiecznej wojny Assasynów i Templariuszy? Jeśli tak to ta gra jest dla ciebie! Wcielamy się w niej w 28 letniego assasyna Jamesa i zaczynamy z dość ważną misją. Temat konkursowy to "Podłe występki gangu Szlam" który odegra tu nie małą i nie ogromną rolę. Gra posiada (prawie)pełny dubbing zagrany przez 10 aktorów od NanoKarrin.
Pobierz (111 MB)
Bajka
Obrazek
Trzy małe świnki Cernunnosa próbują rozwiązać zagadkę skradzionego ciasteczka przez podły gang szlam.
Pobierz (34 MB)
Bellum
Obrazek
Młody i ambitny paladyn przybywa do miasta z wydawałoby się prostą misją pilnowania porządku na jarmarku. Jak się jednak szybko okazuje, po ulicach miasta grasują bandy goblinów, a w miejskich kanałach panoszą się gromady szlamów. Czy zdoła samotny śmiałek zdoła stawić czoła tym wszystkim przeciwnościom?
Pobierz (180 MB)
Enemy_State
Obrazek
Przyszłość, Partia kontroluje każdą sferę życia w republice Wyszehradzkiej. Urząd_Bezpieczeństwa pilnuje porządku i eliminuje wrogów ojczyzny oraz partii. Największa grupa rebeliantów, SZLAM, jest cierniem w oku Partii. Urząd_Bezpieczeństwa wysłał oddział Likwidatorów, mają oni za zadanie dokonać ataku na bazę SZLAMu.
Gracz wciela się w kapitana Urzędu_Bezpieczeństwa i elitarnego Likwidatora. Jego zadanie?
Zniszczyć wrogów Partii i Ojczyzny.
Wiara! Zaufanie!! Poświęcenie!!!
Pobierz (138 MB)
Ezechiel Jones i klątwa czarnej świni
Obrazek
Młody poszukiwacz artefaktów dowiaduje się, iż w jednym z lokali w mieście Rebmet znajduje pewien magiczny przedmiot, a mianowicie... Złota patelnia, która postanawia zdobyć, aby usmażyć sobie najlepszą kiełbaskę na świecie! Patelnia jest jednak chroniona i sama w sobie nie jest tym czym się Ezechielowi wydawało! Czy poszukiwanie jej było na pewno dobrym pomysłem?
Pobierz (36 MB)
Fortune 47
Obrazek
Gra akcji/Przygodówka w klimatach cyberpunk. Gra jest osadzona w Nowym Jorku roku 2047, pełnym przestępczości i postępu technologicznego. Fabuła obraca się wokół jednego zlecenia, które odmieni życie protagonisty.
Pobierz (39 MB)
Gang Szlam
Obrazek
Szef gangu Szlam wraz ze swymi najbardziej zaufanymi ludźmi planuje wyjechać na emeryturę poza granice kraju, jednakże musi zdobyć 40 milionów złotych. Żeby zdobyć te pieniądze, decyduje wraz ze swym gangiem na dokonanie napadu na Bank Wojewódzki. Jednocześnie swe śledztwo rozpoczyna nieustraszony, choć niezbyt inteligentny Porucznik Maliniak. Czy Gangowi Szlam uda się zdobyć wymaganą kwotę? Czy Porucznik Maliniak doprowadzi winnych przed wymiar sprawiedliwości?
Pobierz (43 MB)
Kejk Story
Obrazek
Brak opisu (?)
Pobierz (31 MB)
Magu i Czachor
Obrazek
Gra Magu i Czachor to krótka przygoda czarnoksiężnika, pełna zabawnych epizodów i dwuznacznych scen. Wciel się w rolę Maga, baw się świetnie i uratuj swojego chowańca!
Pobierz (108 MB)
Pig Heist
Obrazek
Brak opisu (?)
Pobierz (31 MB)
Slime Wars
Obrazek
Gang szlam został okradziony z ich transportu śluzenu (silny narkotyk), który był ukryty w ciastkach. W międzyczasie gang trzech świń atakuje twój gang. Stań do obrony swojego gangu w karciance Slime Wars!
Pobierz (10 MB)
Świnie w kosmosie
Obrazek
Kosmos… ostateczna granica.
Oto podróże statku kosmicznego Ba-Leron. Jego misja, to badanie nowych światów, to poszukiwanie nowych form życia i nowych cywilizacji, aby
śmiało dotrzeć tam, gdzie nie dotarła jeszcze żadna świnia!
Pobierz (69 MB)
Mirror Google Drive
Trzy małe świnki
Obrazek
Pierwsza połowa XX wieku.
Detektyw Duroc przybywa do wioski Świńsko w celu rozwiązania sprawy zaginięcia trzech małych świnek. Szybko okazuje się, że mieszkańcy wioski skrywają wiele tajemnic i nie są zbyt chętni do współpracy.
Pobierz (24 MB)
Livestream z gier konkursowych
Transmisja na żywo odbędzie się na kanale Youtubowym użytkownika anrgames - Łukasz Sur. Powtórka będzie dostępna po skończeniu i przetworzeniu streama przez platformę.
Spoiler:
Kilka prac nie ma opisów... nie chcę mi się ich wymyślać, więc jak chcesz dodać opis do swojego projektu, pisz do mnie na PW. Albo do kogoś z nas.
Ostatnio zmieniony 19 sie 2019, 01:04 przez Surusek, łącznie zmieniany 6 razy.
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
B.N.F

TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)(miejsce 2); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)
Posty: 34
Rejestracja: 06 sie 2019, 07:35
Lokalizacja: Dzikie ostępy internetu

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: B.N.F »

Dla tych co tak jak ja, chcą pograć we wszystkie prace, a woleliby ściągnąć jeden większy plik:
Cała Paczka gier z KC Mediafire
Mirror by Viuys Google Drive

Głosować niestety nie mogę, ale i tak z przyjemnością zagram we wszystkie gry, a autorom ów gier życzę zwycięstwa ;)

EDIT: Dodany mirror podesłany przez Viuys
Obrazek
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Witcherek01 »

Ogram wszystkie projekty raczej i będę głosować.
Ostatnio zmieniony 12 sie 2019, 18:41 przez Witcherek01, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: McLaren »

Witcherek01 ok:)
Ostatnio zmieniony 12 sie 2019, 20:15 przez McLaren, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Kleo »

Uwaga, prosimy chwilowo wstrzymać się z pobieraniem gry Assasin's Creed - Blades of the Future - wykryto błąd uniemożliwiający jej przejście. Autor pracuje nad łatką, gdy otrzymamy działającą wersję, poinformujemy o tym w temacie. Gdyby zdarzyło się więcej typu sytuacji prosimy autorów o kontaktowanie się bezpośrednio z którymś z organizatorów. :)
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Adrap »

Anonimowość xD
Ja po zobaczeniu tematu ze screenami mogłem odgadnąć 50 procent autorów.
Ograłem niektóre pozycje i utwierdziło mnie to w moim przekonaniu że to konkurs na gagi nie gry :(
Zarówno tematy, limit czasowy gry, czas na stworzenie gry jak i silnik mocno faworyzował gry-gagi.
Żeby nie było że jojcze, na konkurs, sam on jest super inicjatywą, a cel organizatorów został osiągnięty. Ale fajnie byłoby gdyby następna edycja była bardziej poważna, bo nie tylko mi brakuje takiego konkursu nieco bardziej ambitnego. Zresztą nawet po niektórych grach to widać :p
P.S. tak żeby nie było nieporozumień oczywiście że da się zrobić coś bardziej mrocznego czy ambitnego patrz Fortunę 47, ale np. świnie w kosmosie wypadają lepiej choć nie wiem czy wymagały więcej pracy i zaangażowania ale na pewno forma konkursu jest bardziej na rękę świniom i finalnie imo wypadają lepiej.

Jkbc to tylko moja opinia mogę się mylic, ale liczę że będzie następna edycja i będzie nieco bardziej poważna. Dobre gry ludziska zrobiliscie, ahoj
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Yoroiookami »

W zasadzie nie wiem jak odpowiedzieć, bo mnie się większość 'gier-gagów' podobała. Wszystkie były na swój sposób zakręcone i pomysłowe, jakoś nie przeszkadzał mi brak powagi. Nazwa konkursu chyba nie wskazuje na to, że to ma być jakieś starcie RM-owych bogów. To miał być skromny konkurs, przy którym wszyscy się bawią. :I
Jeżeli zorganizujemy coś podobnego w przyszłości, to możliwe że pomyślimy o jednym 'poważniejszym' temacie do wyboru. Możliwe, że więcej osób znajdzie inspirację i odda swoje prace. :>

Przy okazji...
W imieniu autora chciałem zapytać, czy ktoś jeszcze (oprócz Adrapnikrama) miał problem po minigierce z powrotem do restauracji w grze Ezechiel Jones i klątwa czarnej świni?
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Surusek »

NOWY LINK DO STRIMA BO MNIE ZARAZ KREW ZALEJE ARGHGHHG
https://www.youtube.com/watch?v=8QkSSBQ0YbE
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Yoroiookami »

Poprawiona gra Assasin's Creed - Blades of the Future:
(Ta wersja też nie działa w 100%)
Klik!

Poprawiona gra Ezechiel Jones i klątwa czarnej świni:
Klik!
Ostatnio zmieniony 13 sie 2019, 16:47 przez Yoroiookami, łącznie zmieniany 2 razy.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Konrad Championship - Poprawki...

Post autor: Surusek »

Poprawiłem teraz opisy i link to powtórki ze streama (chyba właściwej :D )
Do 15 powinienem obrazki poprawić.
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: McLaren »

Przydałyby się krótkie recenzje i kilka screenów z gier przed zakończeniem głosowania
:) z waszej strony :)
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Surusek »

McLaren pisze:Przydałyby się krótkie recenzje i kilka screenów z gier przed zakończeniem głosowania
Screeny są. Krótkie recenzje będą, bo na pewno ja coś będę pisał (albo gadał, ale już bez przesterów)...

Update!
Twórca Fortune 47 poprawił swoją grę. Poprawka jest pod aktualnym linkiem.
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Yoroiookami »

Poprawiona gra Assasin's Creed - Blades of the Future:
Klik!

Poprawiona gra Pig Heist:
Klik!
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Kitabake »

link do Magu i Czachor nie działa
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Konrad Championship - głosowanie i wyniki!

Post autor: Yoroiookami »

Kitabake pisze:link do Magu i Czachor nie działa
Jesteś pewien? Mnie się normalnie wyświetla. :L
Obrazek
Obrazek
Zablokowany