DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze gry i zapowiedzi lat 2018/2019.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

Obrazek
I drugie głosowanie GF 2019, 14 pozycji. Mamy tu mały miszmasz, ale tradycyjnie, wszystko w waszych rękach.


Kingdom
Obrazek
RMVXA
Autor: Gotrym/Games Gal
gatunek: akcji
viewtopic.php?f=1&t=6059
http://www.mediafire.com/file/8oqdndwsx ... O.exe/file


Szwaczka Bez Igieł i Kraina Północy
Obrazek
RMMV
Autor: jinrey
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=30&t=6066
https://www.mediafire.com/file/kjnn8ulb ... 0.rar/file


Pół Wieku Poezji... Później
Obrazek
RMVXA
Autor: bedziu98
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=1&t=6025
https://www.mediafire.com/file/2okw6e43 ... i.rar/file


Osseus
Obrazek
RMVX
Autor: PuchaczJJ
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=1&t=6022
http://hostuje.net/file.php?id=67d36243 ... 5459c884c7


Noire
Obrazek
RMVXA
Autor: bedziu98
gatunek: przygodowa
viewtopic.php?f=1&t=6098
https://www.mediafire.com/file/nx38ldzk ... e.exe/file


Tits and Magic
Obrazek
RMVXA
Autor: Revlis
gatunek: karciana
viewtopic.php?f=1&t=6119
https://www.mediafire.com/file/tpqw6bgt ... 5.exe/file


Handlówka
Obrazek
RMVXA
Autor: Gotrym/Games Gal
gatunek: symulacyjna
viewtopic.php?f=1&t=6131
http://www.mediafire.com/file/5ccm48qz6 ... 3.exe/file


Projekt Cebula
Obrazek
RMVXA
Autor: Kris Stonoga
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=1&t=6145
https://www.mediafire.com/file/pn6j8yzj ... o.zip/file


LifeLoop
Obrazek
RMMV
Autor: Jasemir
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=1&t=6189
http://www.mediafire.com/file/0koexiz1i ... o.rar/file


Rycerska Opowieść
Obrazek
RMVX
Autor: WładcaKasztanów
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=1&t=6213
http://www.mediafire.com/file/5m8vl1p2l ... 7.rar/file


Przygody Szkielecika 2
Obrazek
RM2003
Autor: Zombik
gatunek: zręcznościowa
viewtopic.php?f=1&t=6238
https://drive.google.com/file/d/1SQDgCa ... 8Dwky/view


Hekatomba
Obrazek
RMVXA
Autor: INRE
gatunek: RPG
viewtopic.php?f=1&t=5837
http://download2262.mediafire.com/8icv5 ... 5%82+I.exe


Czarny Smith
Obrazek
RM2003
Autor: Michu
gatunek: RPG/symulacyjna
viewtopic.php?f=1&t=6241
http://retrobiblioteka.pl/smith/2k3-cza ... h-demo.zip


Elfen Lied: The Game
Obrazek
RM2003
Autor: Ska'ciu
gatunek: akcji
viewtopic.php?f=1&t=2048
http://tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev&id=elfenlied(demo)
http://tsukuru.pl/forum/gry/e/elfenlied(demo ... (demo).rar

ZASADY GŁOSOWANIA:

Głosowanie jest co do zasady niejawne. Możecie do woli zarzucać tu komentarzami, słownymi ocenami i uwagami, jednak swój oficjalny głos oddajecie niejawnie. Forma głosowania jest nieco rozszerzona, do rozdania macie pulę punktów równą połowie ilości (zaokrąglone w górę) prezentowanych gier. W tym przypadku, 14 tytułów równa się 7 punktom do rozdania. Punkty rozdysponowujecie dowolnie pośród wybrane tytuły z ograniczeniem maksymalnej ilości 2pkt przydzielonych jednej grze. Każda gra powinna otrzymać zatem 0, 1 lub 2 punkty, pamiętajcie także, by nie przekroczyć dozwolonej puli łącznych punktów.

Uwagi:
- prawo głosu mają wszyscy forumowicze zarejestrowani do dnia 22.12.2019 włącznie, uwaga - z co najmniej 10 postami na koncie, w tym co najmniej jednym postem w roku 2019 (licząc do momentu startu pierwszego głosowania w GF)
- głosujemy fair, pomijamy własne projekty, pkt przyznajemy wg naszej szczerej opinii :)
- nie przyznajemy ocen połówkowych
- nie musimy rozdawać wszystkich dostępnych pkt, zamiast 7, możemy przyznać np. jedynie 4 pkt
- po zakończeniu głosowania głosy poszczególnych osób zostaną ujawnione
- dodatkowa informacja dla autorów prac: nie ma przeciwwskazań, by głosować na konkurencyjne tytuły, w przypadku, gdyby wasz głos decydował o niższej pozycji waszej produkcji (bo został oddany na bezpośredniego rywala w klasyfikacji) - zostanie on (w części lub całości) anulowany!

Głosy oddajemy poprzez forumowe PMki DO MNIE -> ucp.php?i=pm&mode=compose&u=3. Każdy głosujący otrzyma ode mnie potwierdzenie swojego wyboru (ew. uwagi, informacje o nieprawidłowościach). Głosowanie potrwa do piątku, 27.12.2019 włącznie. Wyniki zostaną ogłoszone w godzinach popołudniowych dnia następnego. To chyba tyle, mam nadzieję, że niczego nie pominąłem. Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości, zauważył błędy, braki - piszcie bez wahania.

P.S. Ponieważ większość tytułów została zebrana wprost z forum, bardziej niż zwykle niektóre linki do downloadu mogą być niestety wygasłe. Jeśli możecie to naprawić - piszcie do mnie. Pełne Wersje pojawią się raczej w okolicach zmierzchu.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Michu »

Nie mam niestety czasu, by ograć wszystko, co startuje w tych GF-ach, ale z uwagi na fakt, że sam występuję w kategorii DEMA, postanowiłem sprawdzić konkurencję. Oto moje wrażenia:

Elfen Lied - dawno nie grałem w grę z RM2k/3 z ABS-em i muszę powiedzieć, że tutaj Ska'ciu odwalił dobrą robotę - gierka jest płynna, nie zauważyłem żadnych bugów. Szkoda, że taka krótka.
Tits and Magic - całkiem solidnie wykonana, choć niepotrzebne animacje przejścia ekranu trochę ją spowalniają. Z pewnością brakuje porządnego wytłumaczenia zasad (ja np. nie wiem do końca, jak działają karty "echo", tj. do której karty się odnoszą), ale to nie zmienia faktu, że to jeden z lepszych projektów w tegorocznych GF-ach.
Przygody Szkielecika 2 - tak jak pisałem w poście z grą, druga część Przygód jest zdecydowanie lepsza od poprzedniej i z niecierpliwością czekam na pełniaka. Szkoda tylko, że wciąż mało jest w grze fabuły.
Hekatomba - super klimat narracyjny, świetnie dobrana paleta i efekty na mapkach. Trochę psują to czasami nieodpowiednie do sytuacji fragmenty dialogów i paskudny battle system - pierwszą walkę przegrałem kilkanaście razy, zanim udało mi się wyczuć go na tyle, by nie umrzeć. Zdecydowanie do poprawy.
Life Loop - dla mnie czarny koń tych zawodów. Świetna fabuła (przypomina mi jedną z ostatnich książek Koontza, ale nie chcę więcej spoilerować), przyjemny BS i kilka ciekawych rozwinięć rmowego systemu. Musi być co najmniej na podium!
Projekt Cebula - rozumiem ideę stojącą za taka grą, ale w dzisiejszych czasach zrobienie gry humorystycznej wymaga dużo większego nakładu pracy, niż kiedyś. Fajnie byłoby to twórczo rozwinąć, póki co drętwe żarty i bug wywalający mnie z gry podczas walk w Biedronce nie wróżą najlepiej.
Rycerska Opowieść - mogę powiedzieć to, co o wielu produkcjach - fajny pomysł o tym, by pokazać pierwsze kroki człowieka z marzeniem zostania rycerzem, gorsze wykonanie - trzeba tutaj popracować przede wszystkim nad dialogami i spójnością graficzną - wypełnić pustotę mapek, dopasować facesety do postaci itd.
Handlówka - ujmę to w taki sposób. Mam sentyment do gier ekonomicznych i bardzo podoba mi się pomysł na tę grę, ale jest ona totalnie niedopracowana. Brakuje jakiegokolwiek wytłumaczenia, o co chodzi. Zostajemy wrzuceni w wir gry bez wyjaśnienia czegokolwiek, a opcji mamy dużo. Do tego dochodzi mała czcionka i kiepskie teksty. Mam nadzieję, że zostanie to poprawione, bo jak wspominałem pomysł jest super i chętnie zagrałbym w gotowy, dopracowany tytuł.
Noire - całkiem fajny pomysł stworzenia opowieści detektywistycznej w klimacie noir. Niestety, gra zblokowała mi się na rozmowie z koronerem i za cholerę nie mogłem ruszyć dalej. Jeśli autor poprawi bugi i masę błędów językowych (w tym ortograficznych), jeszcze coś z tego będzie!
Osseus - jak na pierwszy poważny projekt, gra jest całkiem niezła. Posiada co prawda trochę bugów (podczas wyboru postaci miałem czarny ekran, postać świrowała w rozmowie z karczmarką) i niedoróbek językowych, ale warto śledzić tego twórcę i jego następne dzieła.
Pół Wieku Poezji... Później - rozumiem autora, bo sam kiedyś robiłem gry w realiach światów wymyślonych przez kogoś innego. Ten projekt ma trochę potencjału, podobają mi się zwłaszcza mapki, ale sposób prowadzenia fabuły i drętwe dialogi na tę chwilę mnie od niego odstraszają.
Szwaczka Bez Igieł i Kraina Północy - jedna z tych gier, gdzie czuję się przytłoczony ilością zupełnie niepotrzebnych mi informacji. Podobnie jak w przypadku kilku innych tytułów, produkcję pogrążają sztywne dialogi pełne językowych błędów.
Kingdom - podobnie jak w przypadku Handlówki, fajny pomysł i klimat jest rujnowany przez niechlujne, nielogiczne dialogi. Gotrym musi zainwestować w kogoś, kto mu je będzie pisał, bo szkoda jego trudu w tworzenie tych gier.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Adrap »

Podsumowanie GFów part 2

Kingdom - Całkiem podoba mi się klimat. Niektóre rozwiązania mechaniczne, choć są ciekawe toną w złym designie gry, ale jako osobny element nie wypadają tak źle. Na plus na pewno mapy, oświetlenie jest fajne, a sklejka tilesetów nie rzuca się aż tak w oczy. Zdecydowanie trzeba popracować nad prowadzeniem historii i dialogach.

Szwaczka Bez Igieł i Kraina Północy - Grałem przed tymi wszystkimi updatami i nie było tak źle, coś nie grało z walkami na pewno strasznie się tym męczyłem, że wyłączyłem grę dość szybko. Teraz niestety nie mam możliwości odświeżyć tego tytułu, przez oporową wielkość projektu, ale nie wspominam jej źle.

Pół Wieku Poezji... Później - O tej grze pisałem na blogu trochę, kiedy opowiadałem o grach fanowskich. Niestety ma ten problem co większość dem w tej kategorii - dialogi i historia. Na plus tak samo jak w Kingdom - mapki. Jakbym miał wybrać czy podobało mi się bardziej niż Kingdom trudno byłoby mi wybrać.

Osseus - Gra, która kompletnie mnie ominęła, aż do opublikowania prezentacji dem. I cieszę się w miarę, że na nią trafiłem, jak na pierwszy projekt nie jest źle (no i czuję inspirację grą Gothic xD). Czyli standardowa klasyka, trochę do naprawy. Liczę, że autor wyda tę grę szybko, a potem weźmie się za coś bardziej dopracowanego, bo jest potencjał.

Noire - Kolejna gra, którą prawie minąłem. Trochę mnie boli, że w tego typu grze jest aż taka liniowość. Trzeba popracować nad błędami w dialogach i w prowadzeniu fabuły, a może wyjść coś co może się spodobać sporej części sceny. Ale potrzebne będą zmiany niestety :/

Tits and Magic - Mimo płytkości rozgrywki, grało się całkiem nieźle, głównie za sprawą wizualną (i mówię tu bardziej o wrogach niż cyckach) i szczątkami fabuły. Wolałbym cięższą mechanikę, zamiast dosyć prostego wyrzucania najbardziej odpowiadającej karty w tym momencie, za mało tu kombinowania jak dla mnie.

Handlówka - No w to grałem dosyć dawno i powiem tyle, że kompletnie się zgubiłem. Brak wyjaśnień bolał bardzo, starałem się jakoś wyjść na plus z moimi zakupami, ale nie miałem jak zdobyć rzeczy które mogłem sprzedawać w danym mieście i nie było mnie stać na łódkę. Dużo do poprawy.

Projekt Cebula - Jak mówiłem, dzieckiem komedii nie jestem, a i projekt wygląda jakby był dalece od ukończenia.

LifeLoop - Gimme that full version! Świetna gra, fajne dwa motywy zarówno walki (link!) jak i przełączania się między światami. Mam nadzieję, że nie pójdzie w sztampę, w którą ja poszedłem w 23 sekundach :V Mój osobisty faworyt.

Rycerska Opowieść - Mam podobne odczucia co do Pół wieku poezji i Kingdom, tylko fabuła i dialogi lepsze, za to mapki gorsze.

Przygody Szkielecika 2 - Podoba mi się to odświeżenie, jednak jak nie przepadałem za 1 wersją, tak nie przepadam za drugą. W sensie fajna zabawa, ale to tyle. Chociaż i tak wybija się wykonaniem na tle konkurencji. Jest to bądź co bądź gra która ma na siebie pomysł i dobre wykonanie. Nawet jeśli tak prosta w założeniach.

Hekatomba - Czasy, gdy jarałem się tymi ABSami chyba zginęły bezpowrotnie, ale dalej mam sentyment do twoich gier i gier Diablo. Czekam, ale wolałbym kolejną część Kruka. Co jest za tą przełęczą?! Ale z pozytywów na pewno mi się podoba bardziej wątek rodziny i nawiązania. Dziwnie wypadają niektóre scenki w grze.

Czarny Smith - Widzisz to co ja, Mac? :shock: Ah, ah jak mi się podoba oprawa audiowizualna i mnogość mechanik. Mógłbym się zachwycać grą, ale po prostu powiem, że jest świetnie wykonana, ma na siebie pomysł, konsekwentnie go wykonuje. Zastanawiam się jak tylko fabuła będzie dalej pociągnięta, bo od tego wiele zależy. Drugi faworyt.

Elfen Lied: The Game - Fajna siekanka, odprężająca, ale nie wnosi dużo poza tym.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Yoroiookami »

Poniżej zamieszczam moje zdanie na temat demek. Muszę przyznać, że w niektóre grałem godzinę, a w niektóre tylko kilka minut.
Nie bierzcie sobie mojego zdania zbyt do siebie. <3
Spoiler:
Życzem wam wszystkim wydania pełnych wersji projektów. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Kleo »

O, fajnie, że mój cichy faworyt tej kategorii, a mianowicie zupełnie dotychczas niedocenione na forum LifeLoop zyskał wreszcie należne mu zainteresowanie, ja bardzo czekam i liczę na kontynuację tej gry, bo niesamowicie mi się podobała. Co mnie jeszcze z dem pozytywnie zaskoczyło, to Rycerska Opowieść, na skandalicznie słabych mapach jest nieźle opowiedziana i naprawdę fajna historia, wprawdzie jeszcze nie miałam okazji ograć poprawionej wersji, ale cieszę się, że praca nad grą idzie do przodu i są tego widome oznaki.
Do puli ciekawych (dla mnie) prac dorzuciłabym jeszcze Tits and Magic (Revlis to już marka na scenie, jak kiedyś wypuści coś słabego, to baaardzo się zdziwię :)), no i najnowsze demko Micha, oby nie skończyło tak, jak, hm, hm, sporo poprzednich, a równie dobrych, tego autora. :)
Za to rozczarowaniem jest dla mnie nowy Szkielecik, jakkolwiek byłoby to bolesne, to muszę się zgodzić z X-Techem, który w temacie gry pisał coś w stylu, że pomysł z poprzedniej odsłony projektu jest tu totalnie rozwodniony i przez to zupełnie pozbawiony uroku. Trochę mnie też rozczarował powrót INRE, wprawdzie daleko w Hekatombie nie zaszłam, bo ABS pospołu z save pointami pokonały mnie szybko i dość boleśnie, ale... Jakoś tak miałam wrażenie, jakby czas się dla autora zatrzymał na Kruku i to będzie kolejna jego odsłona, tak mechanicznie, jak i fabularnie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Jazzwhisky »

Proszę bardzo, całkiem jednoznaczne wyniki w tej kategorii.

1 Czarny Smith (Michu) 35pkt
2 LifeLoop (Jasemir) 23pkt
3 Tits and Magic (Revlis) 21pkt
4 Hekatomba (INRE) 14pkt
5 Przygody Szkielecika 2 (Zombik) 11pkt
6 Handlówka (Gotrym/Games Gal), Rycerska Opowieść (WładcaKasztanów) 9pkt
8 Kingdom (Gotrym/Games Gal), Elfen Lied: The Game (Ska'ciu) 4pkt
10 Noire (bedziu98) 3pkt
11 Osseus (PuchaczJJ) 1pkt
12 Szwaczka Bez Igieł i Kraina Północy (jinrey),Pół Wieku Poezji... Później (bedziu98), Projekt Cebula (Kris Stonoga) 0pkt

I ponownie gratulacje, wielkie dzięki za głosy i aktywność, ale proszę też o finalne komentarze. :)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Crashykk »

W top 5 sa projekty, ktore obstawialem, ze sie tutaj znajda. No moze kolejnosc troche inna, ale poza tym bez zaskoczen. Czarny byl moim top1 od momentu pojawienia sie dema i ciesze sie, ze wygral mimo publikacji dosc pozno.
Gratsy dla wszystkich. :D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Yoroiookami »

Gratulujem wszystkim. <3
Cieszę się, że Tits and Magic znalazło się na podium, bo to był mój faworyt. :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gotrym
Posty: 174
Rejestracja: 31 paź 2016, 08:58
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Gotrym »

Gratuluje wszystkim i dziękuję za głosy. Widzimy się za rok.
BLOG: gamesgalpl.blogspot.com/
ITCH.IO https://gamesgal.itch.io/

Gry zrobione:
Legenda Pathory (14.02.2018) ~6/10
Legenda Pathory "Magowie" (26.12.2018) - 8,5\10
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Soul »

W tym roku jest masa dobrych demek z dużym potencjałem. Jak wyjdą z tego pełniaki to będzie rzeźnia w następnych GFach w tej kategorii. Aż się boję :'< Zwycięstwo jak najbardziej zasłużone i pozostaje tylko kibicować autorom żeby się na tylko demach nie skończylo. Chociaż z Elfen Lied to mam pewne wątpliwości, ale byłaby to miła niespodzianka XD
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Kitabake »

Czarny Smith - Michu widzę to niezłą podstawę i może być to kolejny Suikoden na miarę sceny RM. Miałem wrażenie, że jest sporo fajnych mechanik i designu ale jeszcze nie oszlifowane. Nie mam pojęcia gdzie te 2 sekrety w lesie są, których nie znalazłem bo szukałem intensywnie i nic. Może powinno coś się minimalnie wyróżniać. Właśnie minimalne wyróżnianie... Te drzewo co musiałem ściąć. Ledwo co widać - tak powinien wyglądać sekret xD.
Często tworząc zapominamy, że gracze nie są mistrzami gry i nie ogarniają wszystkiego. Trzeba trochę pomóc osobą, które nie znają projektu. Testerzy, których na pewno masz mogę pomóc wskazać oczywiste niesoczystości. Mam nadzieje, że starczy zapału by stworzyć pełniaka.

Hekatomba - INRE po raz kolejny solidne wykonanie. Mam nadzieje, że będzie to coś dłuższego. Imponujące udźwiękowienie dla każdego kroku i szczegóły tak jak te dziecko co sobie wyciągnęło skakankę, żeby zająć czas gdy przestała oglądać chorego. Oko do szczegółu jest i zainteresowany jestem jak rozwinie się ta zaraza. Menzurki do ocucenia ziomka można zmarnować na crafting-u, jak już nie mamy opcji dolać wody to nie ocucimy ziomka - just sayin.

LifeLoop - Jasemir trochę nie mój klimat ale wykonanie solidne. Dużo pracy ze zmianą tych światów będzie cze czekać. Powodzenia z tą elegancko zapowiadającą się pozycją :)

Tits and Magic - Revlis weź się za RPGi z boku xD

Elfen Lied: The Game -Ska'Ciu dobrze, że ktoś robi krótki sensowne dema.

Przygody Szkielecika 2 - Zombik solidna produkcja na bazie prostego pomysłu ale radzę zrobić rosnący poziom trudności od super łatwego do trudnego. Mam wrażenie, że gra startuje z średniego poziomu trudności.

Sporo było tu gierek, które wyglądały jak początkowe pierwsze projekty. Zatrudnijcie testerów bo większość miała jakieś problemy, które wymagały restartu grę lub blokowała progres i nie mogłem dalej grać. Na pewno macie jakiś znajomych, a jak nie to zorganizujcie testowanie community RM. Na pewno ktoś pomoże. Jakby ktoś chciał wiedzieć więcej, to mówić chętnie dam feedback grą, które zebrały mniej punktów.
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: Michu »

Bardzo dziękuję za oddane na mnie głosy! To najlepsza motywacja do dalszych prac nad projektem. Ponownie mogę też zachęcić, by wszystkich twórców wspierać feedbackiem w odpowiednich tematach na forum. Dobrze wiemy, jak mobilizująco to działa.

Od siebie dodam tylko jeszcze, że mimo różnicy w głosach walkę pod kątem jakościowym uważałem za bardzo zaciętą. Świadczy o tym choćby fakt, że wszystkie moje typy znalazły się zaraz za Czarnym Smithem =]. Większe podsumowanie GF-ów razem ze startem mojej strony już jutro!
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: DEMA - Kompilacja, Głosowanie, Komentarze

Post autor: PInroz »

Gratuluję z całego serca i mam nadzieję że w przyszłości (max 2 lata) doczekamy się pełnych wersji tych że produkcji. Bo zachęcają do czekania :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Zablokowany