GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Najlepsze gry roku 2016. Wyniki.
Usunięty

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Usunięty »

Jestem dość bardzo zaskoczony, że na liście dem znalazła się moja gra. No cóż, nie liczę na wygraną, bo mam porównanie z innymi produkcjami, ale przynajmniej będzie to dobre pocieszenie dla innych. :-) (jeśli ktoś rozumie o co mi chodzi).
Z lekką niecierpliwością czekam na termin głosowań. :-D
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Adrap »

Jej, jakbym się spiął to skończyłbym 1 część Podziemi...
Ale się nie zepnę. Ja mam już 3 faworytów, w tym jednego jeszcze nie ma na liście.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: PInroz »

Przecież Pogromca Pustki powstał w Grudniu w 2015 roku, o to dowód http://www.goniecrm.pl/recenzje/pp.html, chociaż patrząc na zeszły rok to tak gra nie wzięła udziału w konkursie, i ja się pytam was DLACZEGO!!!
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Spokojnie, recenzja w Gońcu to żaden dowód. ;)

Rzuciłbym okiem na to - viewtopic.php?p=59181#p59181, moja pamięć i download też wskazuje na premierę w styczniu (Utworzony 03:04, 13.01).

Niemniej to rzeczywiście bez znaczenia, jeśli tytuł nie brał udziału w żadnej z poprzednich odsłon GF, to ma otwartą drogę do startu w aktualnej edycji. Tak było od zawsze i są tego liczne przykłady, ludzie np. czasem publikują rzeczy, które stworzyli lata temu, czasem pojawiają się też poprawione wersje lub coś, czego nie znał wcześniej prawie nikt. Kryterium jest data ukończenia/wydania lub data publikacji na stronach, którekolwiek trafi nam się w roku 2016.

W zeszłym roku Pogromca pojawił się w kategorii Dema.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
ravenone

GF 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2) Dema (miejsce 2); GF 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1); GF 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 438
Rejestracja: 28 lis 2009, 12:06

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: ravenone »

Nie wierz Gońcowi, on kłamie.
Gra wyszła w styczniu 2016, grudzień 2015 ocenialiśmy demo.
I zdejmij te duże fonty na przyszłość, bo coś mi się zdaję, że szybko stąd polecisz:P
edit: ach, Jazz mnie ubiegł;)
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Amelanduil »

Ja bym tam się bardziej obawiał nagłego przypływu patronów medialnych przed GF'ami :roll:
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Crashykk »

Tytuł: Weeaboo Revenge ( Demo)
Autor: CrashuR
Wersja RM: RM VXAce
Premiera: Sierpień 2016
Temat: viewtopic.php?f=1&t=5654
Download: https://www.mediafire.com/?dyjwyd4l86kbmdo
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: PInroz »

ravenone pisze:I zdejmij te duże fonty na przyszłość, bo coś mi się zdaję, że szybko stąd polecisz:P
Dobrze :| :| :| :| :| :| Nie wiem o co ci chodzi... chociaż czekaj wiem i powiem wprost.... ja nie mam żadnych fontów :oops: Tak tylko se napisałem, bo duże litery ładnie wyglądają :lol:
Jazzwhisky pisze:Spokojnie, recenzja w Gońcu to żaden dowód. ;)
ravenone pisze:Nie wierz Gońcowi, on kłamie.
Spokojnie, tak tylko się zasugerowałem. Bo przecież Goniec RM to strona która najbardziej kła... oj przepraszam, najbardziej nie kłamie oczywiście to chciałem powiedzieć :lol: :lol: :lol:
Awatar użytkownika
HGS

Golden Forki 2017 - Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 260
Rejestracja: 29 maja 2015, 02:38
Lokalizacja: Lochy w pałacu cesarskim Oktawiana Augusta
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: HGS »

Widzę, że mój faworyt jest w pełnych. I dobrze :)
No cóż premiera PP I oficjalna była w 2016, więc nie mógł on brać udziału w pełnych wersjach :)
I tak jest fajnie, bo teraz PP zajął dwie pozycje. Pełną i zapowiedź w drugiej odsłonie. O ile na pełniaka nie liczę, to może w zapowiedziach się PP II może popisze czymś.
Amelanduil pisze:Ja bym tam się bardziej obawiał nagłego przypływu patronów medialnych przed GF'ami :roll:
I słusznie. Akurat ty powinieneś się ich obawiać :)
"Makerowanie to wojna...". Każda wojna wymaga środków. Dlatego daję topory, by było czym walczyć. Tylko uwaga, są ostre! :-D :wink:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Podbijam, ale tylko technicznie, lista jest stale aktualizowana, mamy już prawie 50 pozycji (w tym strasznie dużo aktywnych zapowiedzi!). Wciąż czekamy też na autorskie zgłoszenia. No i nie ma powodu do żadnych obaw, dokładne daty konkursowe powinny pojawić się w pierwszy grudniowy weekend.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Kleo »

Faktycznie, zapowiedzi sporo się pojawiło, ale ja liczę na to, że poza nimi zaistnieją jeszcze jakieś nowe gry (albo chociaż dema :)).
No i jak jesteśmy przy technicznych kwestiach, to jedna techniczna uwaga - Anime: Psychotronik to już nie zapowiedź, autor niedawno dorzucił do tematu download (jakoś tak dyskretnie to zrobił, że chyba mało kto zauważył). Nawet chwilę pograłam, ale że gra niespecjalnie wyjaśniła, czego ode mnie oczekuje, a sama nie umiałam się domyślić, to dałam sobie spokój.
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Preki »

Tak przejrzałem listę gier i obecność KoSmosu 2017 i Nocnego BUSA jest... hmmm... mocno dyskusyjna :-P Ale niech będą, w tym samym celu, w jakim powstały, czyli dla tzw. "jaj" :mrgreen:
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Revlis »

Tytuł: Amello Morello i Mr. Slime (Demo)
Autor: Revlis
Wersja RM: RM VX Ace
Premiera: Listopad 2016
Temat: viewtopic.php?f=1&t=5726
Download: http://www.mediafire.com/file/1b1a5j4k1 ... 0.9%29.exe
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Jazzwhisky »

Podbijam, bo na zgłoszenie swoich produkcji pozostały niecałe dwa tygodnie. Jeśli będziecie to czytać - bardzo proszę wszystkich zainteresowanych uczestników o sprawdzenie czy wasz tytuł jest na liście i czy download jest aktualny. W razie czego piszcie do mnie, lista nie jest jeszcze ostateczna, wszystko będzie jeszcze weryfikowane i uzupełniane.

Dokładne daty w pierwszym wpisie:
Terminy
Zgłoszenia będą przyjmowane do 23.12.2016 włącznie.
Wszystkie głosowania wystartują dnia następnego i potrwają do 29-31.12.2016 (w zależności od kategorii).

Wyniki następnego dnia po zakończeniu głosowań:
Zapowiedzi - 30.12.2016
Dema - 31.12.2016
Pełne Wersje - 01.01.2017
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: GF 2016 - przygotowania, dyskusja, zgłoszenia gier

Post autor: Kitabake »

Tytuł: Chaos Element: Climax Redux (Zapowiedź dodatku)
Autor: Kitabake
Wersja RM: RMXP
Premiera: przewidywana na Listopad 2017
Temat: viewtopic.php?f=30&t=5740

Nie wiem, czy podstawowa wersja CE uczestniczyła kiedykolwiek w GF i czy zapowiedź dodatku się nadaje. No ale jest to zapowiedź czegoś nowego, więc wydaje mi się że tak. Kierujący konkursem sami oceńcie czy się nadaje "zapowiedź dodatku" do kategorii zapowiedzi. Były już takie przypadki?
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Zablokowany