Życzenia świąteczne :I

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Życzenia świąteczne :I

Post autor: Surusek »

Uznałem, że miejsce, takie jak Gospoda, będzie świetnym miejscem na moje życzenia świąteczne. Dlatego je wrzucam tutaj. Nie nigdzie na czat, Ultimy, RMPlusy - po prostu tutaj. Trochę są przydługie, ale przynajmniej szczere :wink:
=================
Chciałbym przede wszystkim, żeby nasza wspólnota się łączyła, a nie dzieliła na kolejne kawałki, fragmenty oraz sekty... Chciałbym, żebyśmy się poczuli jedną wspólną sceną, niezależnie od tego, kto gdzie zaczynał, gdzie kto przesiaduje najwięcej. Łączy nas wszystkich to samo - tworzenie gier w RPG Makerze. To nie tak, że wytykając palcem coś się osiągnie - nie wiem, zrobi coś lepiej, poczuje się lepiej. Po prostu wplątuje się coraz bardziej w to bagno jakiś niepotrzebnych scenie politycznych zagrywek, które tylko zabierają cenny czas. I wiem, sam zrobiłem błąd w tym kierunku współtworząc kolejną komórkę tej struktury, ale szybko go naprawiliśmy i połączyliśmy się jakoś z TA/RMN PL/GRMA.
Dążmy do czegoś, co jest uważane za Utopię, a jednak sporo osób wie, że powinno już się stać - jednością, jedną wspólną, dużą stroną o RPG Makerze... ale widząc, że historia się powtórzyła po raz kolejny... no cóż, można pomarzyć. Może kiedyś spadnie gwiazdka cudu z nieba, czy coś.
=================
Życzyć chciałbym wam również sporej kreatywności i większych chęci do Makera wszystkim tym, którzy jej nie mieli dostatecznie w tym roku. (nie mamy się czego bać, wychodzą tu całkiem spoko rzeczy) a także związanego z tym samozaparcia, żeby posadzić się w krześle przed Makerem i zacząć coś robić.
Szukajcie siebie, a znajdziecie grafiki - powiedział nikt nigdy, ale słowa pasują.
Oraz tradycyjnie, wesołych świąt oraz nawzajem! :mrgreen:
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 722
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Życzenia świąteczne :I

Post autor: Crashykk »

To ja od siebie napiszę, iż chciałbym życzyć wszystkim (głównie) zdrowych, radosnych świąt w otoczeniu najbliższych, abyście nie czuli się samotni w te święta oraz wypoczęli od codziennych problemów i obowiązków. Ponadto dużo weny, pomysł, samozaparcia i chęci do tworzenia, ale najważniejsze, aby nigdy w tym roku 2020 nie zabrakło wam graficzek do projektów! No i oczywiście powodzenia wszystkim w Golden Forkach!
Wesołych!
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Życzenia świąteczne :I

Post autor: Yoroiookami »

Wesołych Świąt! Serdecznie wszystkim życzę, żeby ukończyli swoje projekty, bo aż szkoda gdy tak sobie gniją na dyskach. Szczególnie życzę też sobie ukończenia gry innej niż Kable, dużo cierpliwości dla Jazza, lekarstwa na lenistwo dla Amelka, mniej hejterów dla RMplusowiczów, powrotu legendarnej Kleło, czasu na tworzenie gier dla Revlisa, nowego bicza dla Viuu, pozbycia się piętna ziemniaka dla B.N.F, dumy z własnego projektu dla Sefiro, odwagi do tworzenia dla GameBoya, słownika angielskiego dla Dragon Kamillo, Bezsensownej Przemocy 3 dla Borsuka, zaprzestania psucia rzeczy dla Milshy... [dużo, dużo życzeń w tym miejscu] ...oraz inspiracji dla mojego ukochanego TagTeamu.

Pan Wilk pozdrawia. <3
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Życzenia świąteczne :I

Post autor: Jazzwhisky »

Ojej, nie tylko manifesty i głos... Fajnie, Stanior byłby dobrodusznie zazdrosny. :)

Wiele satysfakcji i czarującego klimatu w zabawie z RM! Bez względu na to, czy tylko lubicie składać mapki, odprężacie się realizując swoje niebywałe pomysły, planujecie podbijać Steamy tego świata, czy też najwięcej frajdy znajdujecie w gotowych grach i komentarzach na ich temat. Jesteście częścią prawdziwie fenomenalnego community, pełnego kreatywności, ale też emocji, burz i niesamowitych wspomnień. Niemniej bez obaw, zamykamy dopiero, gdy GameBoy wyda swój horror w którym się nie umiera, jesteśmy zatem bezpieczni.

Spokojnych świąt.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1242
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Życzenia świąteczne :I

Post autor: Noruj »

Merry Christmas to you all!
Tęsknię za czasami dłubania w makerze, które mogą już dla mnie nie wrócić, ale zawsze jest mi niezmiernie miło, widząc, że scena nie umiera (!!!11), zwłaszcza ostatnio.
Powodzenia Wam wszystkim, niezależnie od tego, czym się akurat zajmujecie w życiu.
Pysznego żarełka i klawych prezentów!
Obrazek
ODPOWIEDZ