Głodówka

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Głodówka

Post autor: Hubertov »

Dzień dobry,
przybywam z dość nietypowym jak dla tego forum zagadnieniem. Myślałem sobie coby tak sobie troszkę po głodować, raczej jako próbę charakteru, od tak, sam dla siebie. Podobno można się oczyścić z toksyn, taki miły dodatek. Więc zapytuję tutaj czy ktoś już tego próbował, bo jakoś nie mam zaufania do stron pokroju kafeterii tudzież tych wszystkich ugrupowań wyznawców teoryj spiskowych, ruchu anty szczepionkowego, medycyny naturalnej, słowem tej bardzo specyficznej części internetu :-D
Awatar użytkownika
Vodun
Posty: 73
Rejestracja: 19 kwie 2010, 22:08

Re: Głodówka

Post autor: Vodun »

Zamiast głodówki poleciłbym dietę.

Niestety ale głodówka może prowadzić do uszkodzenia organizmu, to byłby dosyć selfdestructive test charakteru.

Lepiej ograniczyć jedzenie tego co lubisz i jeść mniej.

Oczyszczenie się toksyn, to niestety bzdura. Toksyny to wymysł reklamowy by sprzedawać wszelkie "oczyszczacze" z toksyn.
Ostatecznie bóle głodowe potrafią mocno zaboleć, nie polecałbym ich.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Głodówka

Post autor: PInroz »

Dzieci w Afryce umierają z głodu, a tu w Polsce znajdzie się gość, który chce dla zabawy się głodzić jako próbę charakteru :? Nie wiem co o tym wszystkim myśleć, jak dla mnie jest to jeden z tych najgłupszych pomysłów rodem gimnazjalistek które chcą się głodzić bo jakiś facet lubi ekstremalnie chude dziewczyny :shock: Tak jak kolega Vodun polecam ci dietę :wink:
Hubertov pisze:Podobno można się oczyścić z toksyn
Jak się odpowiednio odżywiasz, a nie się głodzisz :?
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Głodówka

Post autor: Hubertov »

PInroz pisze:Dzieci w Afryce umierają z głodu
Yhym, z pewnością wiele zrobiłeś aby tę sytuację zmienić. Mnie na prawdę nie interesują globalne problemy, dla mnie liczą się tylko najbliżsi, także takie umoralnianie na siłę też kojarzy mi się z gimnazjum. Ale to nie ważne. Polecasz mi dietę tak jakbym chciał się odchudzić (?XD), a ja miałem na myśli raczej dwu, a nie dwutygodniową głodówkę. Panie Vodun tak myślałem odnośnie tych osławionych "toksyn", dobrze znaleźć potwierdzenie. :-D
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Głodówka

Post autor: PInroz »

Hubertov pisze:Yhym, z pewnością wiele zrobiłeś aby tę sytuację zmienić. Mnie na prawdę nie interesują globalne problemy, dla mnie liczą się tylko najbliżsi, także takie umoralnianie na siłę też kojarzy mi się z gimnazjum.
Nie zmienia to faktu, że pomysł z głodówką jest bardzo złym pomysłem :roll: Po co to wszystko :?: Próba charakteru :shock:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Hubertov
Posty: 253
Rejestracja: 28 paź 2013, 16:07

Re: Głodówka

Post autor: Hubertov »

Nie pytam pana Kolegi czy w pana opinii takie działania są słuszne, a ich motywy etyczne, normalne czy sensowne. Pytanie było zgoła inne.
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Głodówka

Post autor: Rave »

https://www.youtube.com/watch?v=X1s_uRuZfzY

Generalnie, jest to zdrowe o ile robisz to raz albo dwa na tydzień
Ostatnio zmieniony 21 kwie 2018, 18:20 przez Rave, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Głodówka

Post autor: Jazzwhisky »

https://www.webmd.com/diet/features/die ... ght-loss#1

Generalnie, jest to niezdrowe, bez względu na to jak często to robisz. Jeśli zaś chodzi o mityczne usuwanie toksyn - podobnie - polecam zdrową wątrobę i nerki, żadne wróżki i wahadełkowania.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Głodówka

Post autor: Rave »

Widziałeś chociaż to wideo co zapostowałem? I webmd, seriously? Jeśli bym miał się posługiwać informacjami z tej "strony" to mam raka płuc, stwardnienie zanikowe boczne i do tego astmę (żadnej z tych chorób nie mam).
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Głodówka

Post autor: Adrap »

Renomowana strona https://www.webmd.com/about-webmd-policies/default.htm >>>>> youtuber mówiący o jakimś (na 100% prawdziwym!) eksperymencie na myszach

Badałeś się, że wiesz? Może warto sprawdzić u specjalisty.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Głodówka

Post autor: Rave »

Chodzę na regularne badania i gdybym miał którąkolwiek z tych chorób, uwierz mi - wiedziałbym.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Głodówka

Post autor: Jazzwhisky »

Rave pisze:I webmd, seriously? Jeśli bym miał się posługiwać informacjami z tej "strony" to mam raka płuc, stwardnienie zanikowe boczne i do tego astmę (żadnej z tych chorób nie mam).
Przecież znów dokładnie odwrotnie, strona ładnie prezentuje zdrowy, naukowy, medyczny punkt widzenia przeciwstawiając się straszeniu ludzi potrzebą detoksów, głodówek i innych paramedycznych wynalazków. :)
No, seriously, nauka > losowe youtube, ale wierz sobie w co chcesz, w dowolne choroby też (i właśnie na to zwrócić uwagę chciałem swoim pierwszym komentarzem, nie definiujesz rzeczywistości, jak bardzo agresywny byś nie był, a spojrzenia są większość tematów choć nieco różne).
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
ODPOWIEDZ