Łowcy Zaginionych Legend - Szlifuję swoje dialogi

Tematy różne, różniste.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Wyklęty
Posty: 100
Rejestracja: 07 gru 2009, 17:30

Łowcy Zaginionych Legend - Szlifuję swoje dialogi

Post autor: Wyklęty »

Czołem wszystkim. Od czasu do czasu tu wpadam, część z was z całą pewnością kojarzy mnie z moim nieszczęsnym projektem zwanym "Hakerski Wyścig" który ciągnę zdawkowo już od x lat, ale o którym wciąż nie mogę zapomnieć. Ostatnie demo mocno utwierdziło mnie w przekonaniu że dialogi są ostro do kitu, trza nad nimi popracować. Wszyscy bowiem brzmią jak by byli tylko jedna postacią, ciężko mi napisać dobre osobowości.

Stąd też postanowiłem: Tak długo jak moje dialogi nie wejdą na przyzwoity poziom - tak długo nie tykam się Hakerskiego Wyścigu. Zastanawiałem się nad tworzeniem krótkich RPG Makerówek, ale uznałem że ich tworzenie będzie wymagało zbyt dużo czasu. Opowiadania tworzy się szybciej.

Tak więc, jeżeli macie czas i chęci - śmiało wpadajcie i oceniajcie co tylko się da. A już zwłaszcza te moje nieszczęsne dialogi. Za każdą uzasadnioną ocenę będę bardzo wdzięczny. Dla mnie są one na wagę złota.

Może tak na szybko jeszcze cokolwiek o fabule :-D . Łowcy Zaginionych Legend to opowiadanie mówiące o przygodach trójki przyjaciół: Darka, Wojtka oraz Marcina. Jakiś czas temu odnaleźli w lesie wejście do sieci jaskiń i tuneli, okrzyknęli to miejsce swoją bazą i odtąd poczęli spędzać tam co raz więcej czasu. Pewnego dnia odnajdują Lustrzaną Komnatę, w której to otworzyli szkatułkę pełną setek uwięzionych dziwnych stworzeń

1)
Spoiler:
2)
Spoiler:
3)
Spoiler:
Gra w produkcji:

*Hakerski Wyścig*

Gatunek:
*Przygodowe*
*Logiczne*
*Komedyjne*

Planowany czas ukończenia:

Sam biedny Bóg jeden wie kiedy xD

Kilka cytatów które tak jakoś mnie zaciekawiły: http://wklej.org/id/1555547/
ODPOWIEDZ