Zbiór moich wypocin (/wideo/recenzji)

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Zbiór moich wypocin (/wideo/recenzji)

Post autor: Surusek »

W czasie swojego aktywnego na scenie życia publikowałem treści, które można by było nazwać "recenzjami", "omówieniami" bądź "wideorecenzjami" na łącznie czterech stronach o RPG Makerze. Jedna ze stron się przebranżowiła, z drugiej adminem... nie miałem najlepszych stosunków (lekko mówiąc), a na trzeciej powyrzucali część w ramach... inwentaryzacji. Postanowiłem te wyrzucone teksty wstawić w tym wątku, żeby nie gubiły się gdzieś po backupach i innych szemranych miejscach. W ramach bonusu, poniżej są linki do czegoś, co można nazwać "wideorecenzjami" (nie jest haha-nrgeek-jest-śmieszny-to-se-zrobie-podobne-wideo-ale-gorsze albo materiał, który pomija kilka kluczowych kwestii).

Eksperyment Sen (Zombik, 2012)
Spoiler:
Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (Crashykk, 2019)
Spoiler:
Sunset Over Imdahl (Teo Mathlein /H3Who/, 2005)
Spoiler:
Materiały wideo W kolejce
  • Wideorecenzja Władcy Ptaków (Zombik) -- w tym miesiącu
  • Tesktowa (na Tsukuru Archive) Ostrza (Kryzz333) -- nie wiem kiedy
  • Krótki (3-4 minutowy max) materiał o Świniach w Kosmosie 2 (Sefiro) i Nobody's Home (oates).
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
ODPOWIEDZ