RMplus.pl

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: PInroz »

Mój pierwszy wpis, niestety tylko news jednak jest on bardzo interesujący :-D http://rmplus.pl/2019/12/01/to-the-moon ... wiedziany/
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Gotrym
Posty: 174
Rejestracja: 31 paź 2016, 08:58
Lokalizacja: ŁÓDŹ
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Gotrym »

Witam, świetny pomysł z tą stroną od roku lub dwóch brakowało takiej stronny w polskim RM, tylko oby projekt szybko nie upadł bo byłaby wielka szkoda. Powodzenia i życzę wam dużo weny twórczej na posty :)
BLOG: gamesgalpl.blogspot.com/
ITCH.IO https://gamesgal.itch.io/

Gry zrobione:
Legenda Pathory (14.02.2018) ~6/10
Legenda Pathory "Magowie" (26.12.2018) - 8,5\10
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Crashykk »

Dawno nic tu nie wrzucalismy, a troche nowosci sie pojawilo.

Zarzucam linkiem do spoilerowej recenzji gry Zombika
http://rmplus.pl/2020/01/21/wladca-ptakow/

A jezeli chcecie byc na bierzaco z makerowymi newsami (z RMteki, RMplus, twierdzy, ale i zagranicznych stron) to najlepiej zalajkowac fanpage na facebooku. RMNewsPL.
https://facebook.com/RMNewsPL/
Ostatnio zmieniony 17 kwie 2020, 03:32 przez Crashykk, łącznie zmieniany 1 raz.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: RMplus.pl

Post autor: Rave »

Jakieś szanse na powrót "Cytatów"? Chyba jedyna rzecz której mi z Gońca brakuje.
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Surusek »

Rave pisze:
17 kwie 2020, 02:31
Jakieś szanse na powrót "Cytatów"? Chyba jedyna rzecz której mi z Gońca brakuje.
Zacznijmy od pytania, czy cokolwiek się jeszcze w kwestii RMPlus ruszy, bo po niektórych wiadomościach Crasha na Discordzie GRMA wnioskuję, że raczej nie. Co nie zmienia faktu, że i tak cytaty były zbierane cały czas - mieliśmy małą, redaktorską przestrzeń na ich zbieranie, piszę w czasie przeszłym, bo mnie już nie ma w redakcji - i się uzbierało parę... perełek.
Spoiler:
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Crashykk »

Czekam na oficjalne potwierdzenie chlopakow, ze chca przejsc na RMteke ze swoimi tekstami i usuwam wordpressa ze strony. Wrzuce jakis wlasny skrypt i przerobie ja na typowo sajt z tlumaczeniami makerow. Moze to zmotywuje mnie (i reszte sceny jezeli chce pomoc :v) do przetlumaczenia makerow w wersji steamowej. + oczywiscie backup gonca zostaje.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: RMplus.pl

Post autor: McLaren »

''Moze to zmotywuje mnie (i reszte sceny jezeli chce pomoc :v) do przetlumaczenia makerow w wersji steamowej.''


Crashykk co to ma znaczyć? Obiecywałeś, że zrobisz tłumaczenie a teraz nie masz motywacji?

ps; scena ci nie pomoże. Mieliśmy polskie makery, przez ciebie ich nie ma. Radź sobie sam.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Crashykk »

Mieliśmy pirackie oprogramowanie, które było całkowicie nielegalne i pokazywało twórcom makera, że polska to nadal zapuszczona dzicz. Reptile bez problemu może te tłumaczenia wydać w praktycznie jeden wieczór na wersje steamowe, a nadal tego nie zrobił. Dalej się wypowiadał nie będę, bo szkoda mi klawiatury na twoje trollowanie.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Surusek »

McLaren pisze:Crashykk co to ma znaczyć? Obiecywałeś, że zrobisz tłumaczenie a teraz nie masz motywacji?
Moim zdaniem chodziło mu o to, że on dokończy swoje tłumaczenie VXAce, a reszta może rozpocząć nowe (innych wersji) pod jego banderą, albo pomóc mu przy projekcie, żeby powstał szybciej, na przykład testując następne bety programu, albo przy tłumaczeniu kłopotliwych zwrotów.
McLaren pisze:ps; scena ci nie pomoże. Mieliśmy polskie makery, przez ciebie ich nie ma. Radź sobie sam.
Scena pomaga wbrew pozorom, i wspiera, chociaż duchowo, tworzenie go. To, że były, to fakt. Ja chciałem już w grudniu(?) biec na Repa z siekierą za to, ale Yoroi mnie wtedy powstrzymał :v. Mimo postawionego faktu wiele osób ma co do tego mieszane uczucia: "no, niby to jest piractwo, ale trochę szkoda". Jestem zaskoczony, że dopiero niedawno Rep dał się przestraszyć na plotkę od anonimowego kontaktu :-D . Ale cóż, zdarzyło się. Backupy gdzieś po sieci jeszcze latają, możesz łapać.

A, i do wszystkich. Jest scena i scena. Na każdej grają inny kabaret.

Czekam na wojnę tłumaczeń rodem z wczesnych lat sceny :D
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Crashykk »

Moim zdaniem chodziło mu o to, że on dokończy swoje tłumaczenie VXAce, a reszta może (...) pomóc mu przy projekcie, żeby powstał szybciej,
Trafione zatopione.

Projekt ruszy dalej, gdy przerobię stronę. Czekałem na odpowiedź ludzi z Degicy ponad miesiąc. W trakcie był Konrad Championships. Teraz czekam na przeniesienie i zbackupowanie tekstów przez ich właścicieli.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: RMplus.pl

Post autor: Amelanduil »

McLaren pisze:
17 kwie 2020, 19:33
ps; scena ci nie pomoże. Mieliśmy polskie makery, przez ciebie ich nie ma. Radź sobie sam.
Wiem że Jazz pewnie to wyczyści, ale i tak muszę to napisać:
you are not the scena

Powyjaśniane, cytowany fragment nigdy nie powinien pojawić się na forum,
dalej wyłącznie konstruktywne posty na temat, please.
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RMplus.pl

Post autor: Crashykk »

http://rmplus.pl/

Nowe/stare rmplus.pl jest już w zasadzie gotowe. Na razie zdecydowałem się pozostać na wordpressie dla ułatwienia. Postaram się na poważnie ruszyć z tłumaczeniem w tym tygodniu. Ponadto jeżeli ktoś ogarnia angielski w stopniu chociaż dobrym i chciały pomóc w tłumaczeniu programów dla reszty społeczności to byłoby mi miło. :)
ObrazekObrazek
Obrazek
Zablokowany