VladArges - RMowy kanał na YouTube

Strony autorskie, inne inicjatywy internetowe poświęcone RM.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Amelanduil »

Kurna Pinroz, ale jak już musisz robić te screeny, to oglądaj to w 720p x.x
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Chyba będę musiał zmienić terminy filmików. Te co były we wtorki, będą w środy. Czwartkowe w piątki, a sobotnie w niedziele. Sprawa wygląda tak, że te odcinki trochę się wrzucają, a nie chcę utrudniać życia domownikom i spowalniać im internet. W każdym razie, odcinek już jest! :-D

Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

W nocy dodal sie nowy odcinek :wink:

Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Fajny odcineczek :wink: Jak zawsze z resztą :-D
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Yoroiookami »

W co planujesz zagrać po Kabelku, Vladzie? :>
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

PInroz pisze:Fajny odcineczek :wink: Jak zawsze z resztą :-D
Dziękuję <3
Yoroiookami pisze:W co planujesz zagrać po Kabelku, Vladzie? :>
Gothic 1 - nie RMowy
Last Fantasy - RMowe (kiedyś mi PInroz podesłał, a narzeka, że nie nagrywam nic co on chciał zobaczyć, to nagram LF, bo ciekawie się prezentuje 8) )

Takie mam plany na najbliższy czas ;-) dodatkowo - niedługo kolejny odcinek RMTV, tylko muszę zorganizować go, bo będzie to cuś nowego :-D
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Sefiro »

Diablo pisze: Last Fantasy - RMowe (kiedyś mi PInroz podesłał, a narzeka, że nie nagrywam nic co on chciał zobaczyć, to nagram LF, bo ciekawie się prezentuje 8) )
Ilość i długość losowych walk może zniechęcić :P No chyba, że będziesz je przyspieszać/wycinać w filmiku xD
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Diablo pisze:Last Fantasy - RMowe (kiedyś mi PInroz podesłał, a narzeka, że nie nagrywam nic co on chciał zobaczyć, to nagram LF, bo ciekawie się prezentuje )
W końcu, moje modlitwy zostały wysłuchane :shock: A przepraszam że tak narzekam, cóż poradzę że czasem jestem upierdliwy :mrgreen:
Diablo pisze:niedługo kolejny odcinek RMTV, tylko muszę zorganizować go, bo będzie to cuś nowego
Top 10 krzeseł w makerówkach :shock: :shock: :shock: Ta myśl ciągle mnie nurtuje, ale cóż zobaczymy co przygotujesz :wink:

Tak czy owak, czekam i na Last Fantasy i na RMTV i na Gothica oczywiście :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Yoroi szturmuje jutuby na każdym polu! To normalnie nasz taki celebryta, gwiazda :lol: Jest jego seria, jego gry, jego fani :lol:

Tymczasem tutaj nowiuśki Kabelek:
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Yoroiookami »

Diablo pisze:Yoroi szturmuje jutuby na każdym polu! To normalnie nasz taki celebryta, gwiazda :lol: Jest jego seria, jego gry, jego fani :lol:
]
Mam fanów? :shock: To gdzie moje pieniądze? Gdzie prośby o autografy? 8)
Fajnie, że w miarę regularnie wstawiasz Kabelki. <3
Nie zapomnij też o tym projekcie o który cię prosiłem. :lol:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: PInroz »

Yoroiookami pisze:Mam fanów? To gdzie moje pieniądze? Gdzie prośby o autografy?
Ja cały czas proszę cię o autografy, lecz ciężko dostać się do twojej willi z basenem w Hollywood :-D To wszystko przez tych ochroniarzy :lol:
Yoroiookami pisze:Fajnie, że w miarę regularnie wstawiasz Kabelki. <3
Racja :-D Jeżeli spotkasz NPCa o nicku Piotr I, to wiedz że ja cię pozdrawiam :wink:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Kleo »

Hm, całkiem fajny filmik. Już dawno cię nie oglądałam, Diabełku, i muszę przyznać, że zaskoczyło mnie, jak bardzo się rozwinąłeś. Przyjemnie cię posłuchać, a i popatrzeć też jest całkiem miło - zwłaszcza na miny, które robisz przy czytaniu co niektórych yorosiowych żarcików. xDD
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Kleo pisze:Hm, całkiem fajny filmik. Już dawno cię nie oglądałam, Diabełku, i muszę przyznać, że zaskoczyło mnie, jak bardzo się rozwinąłeś. Przyjemnie cię posłuchać, a i popatrzeć też jest całkiem miło - zwłaszcza na miny, które robisz przy czytaniu co niektórych yorosiowych żarcików. xDD
Dzięki Kleoś :-D cieszę się, że ci się podoba, na pewno postaram się, żeby było jeszcze lepiej! :-D
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Dzisiejszego odcinka nie będzie, bo chwili spokoju w domu nie mogę się doprosić ;_; W sobotę nagram dwa w ramach rekompensaty, ewentualnie jeden pojawi się w piątek, drugi w niedzielę :-D Pozdrawiam i jakby było w wiadomościach coś o tragedii rodzinnej, to nie ja xD
Awatar użytkownika
Diablo

Golden Forki 2017 - Pełne Wersje (miejsce1); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2015 - Dema (miejsce 2); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 362
Rejestracja: 07 maja 2012, 15:58

Re: VladArges - RMowy kanał na YouTube

Post autor: Diablo »

Nowy odcinek Kabelka juz jest 8)

ODPOWIEDZ