PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentarze

Najlepsze gry roku 2014. Konkurs zakończony.
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Kleo »

Yoroiookami pisze:Gdybym mógł głosować
Jak się nadal będziesz udzielać tak intensywnie, jak dotychczas, to już za jakieś dwa lata będziesz mógł. ;)

A Kable to fajna gra, choć skierowana do specyficznego audytorium. No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)
Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Rahim »

Kleo pisze:No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)
Ah, więc ty też... =D
Yorek, czekam na coś nowego za rok, tylko już nie przepowiadaj CrasheRowi przyszłości XD
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Yoroiookami »

Kleo pisze:
Yoroiookami pisze:Gdybym mógł głosować
Jak się nadal będziesz udzielać tak intensywnie, jak dotychczas, to już za jakieś dwa lata będziesz mógł. ;)

A Kable to fajna gra, choć skierowana do specyficznego audytorium. No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)
Nie wiem o czym mówisz. :roll: Jestem niezwykle aktywnym użytkownikiem.

Wiem że nie lubicie emotek...ale to tylko sprawia, że chcę ich użyć więcej. :|
Ozzaku pisze:
Kleo pisze:No i chętnie wywaliłabym z dialogów ze trzy setki emotek - wtedy by ich było w sam raz. :)
Ah, więc ty też... =D
Yorek, czekam na coś nowego za rok, tylko już nie przepowiadaj CrasheRowi przyszłości XD
Od trzech lat pracuję nad "poważnym" projektem. Oczywiście każdy poważny projekt kończy w śmietniku, bo ja po prostu nie potrafię. :lol: Także no...spodziewajcie się kolejnej tandetnej gry z przeciętnym humorem. :I
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Crashykk »

Ah, więc ty też... =D
Yorek, czekam na coś nowego za rok, tylko już nie przepowiadaj CrasheRowi przyszłości XD
Dwie godziny temu zostałem odbanowany na ultime :lol:
Od trzech lat pracuję nad "poważnym" projektem. Oczywiście każdy poważny projekt kończy w śmietniku, bo ja po prostu nie potrafię. :lol: Także no...spodziewajcie się kolejnej tandetnej gry z przeciętnym humorem. :I
Takie gry to twój "styl" i wychodzą Ci świetnie, więc nie masz na co narzekać! Ja tam mam nadzieję, że doczekam się tego, co pojawiło się w "specjalnym zakończeniu" Kabelka :-D
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
INRE

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1) Dema (miejsce 3); Golden Forki Special III - Dema (zwycięstwo)
Posty: 128
Rejestracja: 10 mar 2012, 16:55

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: INRE »

Długo się zastanawiałem jak rozdać punkty, (rozpisywałem to na kartkach, różne kombinacje, bo kilka gier zasługiwało na punkt XD) "Dawnville" to moja ulubiona z tych gier, klimatyczna i najbardziej dopracowana z tych tutaj zaprezentowanych. "Sercu Mroku" tego dopieszczenia właśnie brakuje.
Wszyscy moi faworyci jednak na podium, gratuluję i życzę powodzenia w tworzeniu kolejnych gier.
Awatar użytkownika
Omnom

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1)
Posty: 99
Rejestracja: 15 mar 2013, 20:10

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Omnom »

:D
Dziękuje wszystkim za oddane głosy oraz gratuluje innym uczestnikom - widzę, że walka była zażarta.
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Sefiro »

Dzięki za głos(y) oddane na LF xD i gratuluje zwycięzcom :)
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Noruj »

Poza Zokusem, wszystkie moje typy są w pierwszej czwórce. Zero zaskoczenia, chociaż chyba widziałbym Danville niżej. Serce Mroku wypada dużo lepiej.
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: PEŁNE WERSJE RMVX(A) - Prezentacja, Głosowanie, Komentar

Post autor: Crashykk »

Ja sam umiejscowilbym Dawnville nizej :roll: :lol:
ObrazekObrazek
Obrazek
Zablokowany