Strona 1 z 1

[ZAPOWIEDŹ]ArkanA: The Book of Curses

: 25 gru 2014, 22:39
autor: Diablo
Obrazek
Obrazek
Wróciłem po długiej przerwie do makera. Lepiej późno niż zwykle. Nie chcę puszczać się od razu na głębokie wody i robić grę. Postanowiłem wydać ulepszoną wersję Arkany pt. "The Book of Curses". Jest to forma dodatku/edycji rozszerzonej. Poprawione zostały już wszelkie elementy kosmetyczne. Obecnie pracuję nad nowymi lokacjami i wątkami. Dodane zostanie parę zadań. A wszystko nadal będzie spójną całością. Liczę, że nowa, odświeżona ArkanA zadowoli zarówno fanów pierwszej wersji, jak i ewentualnych nowych graczy. Pozdrawiam! Diablo a.k.a. Diabolo i wiedz, że szatan się tobą interesuje!
Obrazek
Obrazek
Arneth (bo tak ma na imię bohater) nie zmienia się w ogóle od czasów Arcymaga z Dejiz. Nadal jest wyrachowanym, rządnym władzy magiem z lekkim przerostem ambicji. Tym razem będzie musiał przebrnąć przez nowe, niebezpieczne lokacje, a jaki będzie tego efekt? Już wkrótce się przekonacie...
Obrazek
Król Diego III wysłał już dawno maga - Arnetha, aby zbadał status jego wojsk w obozie pod Tharaidun. Poza informacjami, ambitny czarodziej pragnie jeszcze jednej rzeczy. Mrocznego artefaktu - Arkany. Dałaby mu ona moc i władzę. Jednak sprawa zaczyna się lekko komplikować. Z głębiny wynurza się jedna ze starych, ukrytych świątyń. Co skrywa i jaka będzie cena za odkrycie jej tajemnicy? Cóż... Kto się przejmuje losem świata?
Obrazek
Spoiler:
Obrazek
+powiększone Tharaidun
+nowe lokacje
+nowe potwory
+nowe wątki
+nowe zadania
+odświeżony interface
+nowe przedmioty

i pewnie wiele innych...
Premiera prawdopodobnie do końca 2014 roku lub na początku 2015