Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Najlepsze Pełne Wersje, Dema i Zapowiedzi roku 2009.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: Jazzwhisky »

Niektórzy już o to pytają, tu i tam trochę sie pozmieniało, pora zatem na garść informacji na temat Golden Forków 2009.

Czym są GF chyba nie będę się rozwodził, więcej informacji o poprzednich edycjach imprezy znaleźć można w Tokei, na TA czy rmxp.pl, a także na naszym forum - http://tsukuru.pl/forum/viewforum.php?f=25

Przechodząc do szczegółów nadchodzącej edycji, w miarę możliwości skrótami - konkurs podzielony będzie na 2 części, pierwszą - poświęconą RM2000/2003 i drugą - związaną z RMXP. Każda z części składać się będzie z 3 kategorii: Pełnych Wersji, Dem oraz Zapowiedzi.

Zgodnie z poprzednimi edycjami, część poświęcona RM2000/2003 odbędzie się w całości na GRMA. W kategoriach Pełne Wersje i Dema pod głosowanie zostaną poddane wyłącznie te tytuły, których premiery opisywane były na TA w ciągu trwania całego roku. W kategorii Zapowiedzi wystąpią zaś zgłoszone do odpowiedniego działu projekty (otwarcie w grudniu). Wszystko powinno zatem odbyć się zgodnie z latami ubiegłymi.

Część poświęcona RMXP - kilka dni temu rozmawiałem na ten temat z Qualrathem i Kushim, ostatecznie dochodząc do ustalenia, iż impreza ulegnie w tym roku (ponownie zresztą) niewielkim zmianom. Przede wszystkim, część organizacyjną wezmą na siebie zarówno rmxp.pl jak i GRMA. Co jednak ważniejsze - w żadnej z kategorii prace nie zostaną zgromadzone automatycznie - obowiązywać zaś będą zgłoszenia (tak jak w przypadku Zapowiedzi w części RM2000/2003). Ich publikowanie może odbywać się na obu forach, na obu forach zostaną także przeprowadzone głosowania (nad całością zebranych zgłoszeń). Pieczę nad przebiegiem całości w tym roku sprawował będzie Kushi, gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości już w trakcie trwania GF - proponuję w pierwszej kolejności zwracać się właśnie do niego.

Start imprezy odbędzie się najprawdopodobniej w któryś z weekendów drugiej połowy grudnia. Do tego czasu - proszę o ew. zgłaszanie wszelkich premier, które nie zostały jeszcze opisane na TA, i uwagę w wymogu przygotowania prezentacji premier w przypadku RMXP.

AKTUALIZACJA - O ZGŁOSZENIACH
Jazzwhisky pisze:
CZĘŚĆ RM 2000/2003
Pełne Wersje oraz Dema włączane są do konkursu z automatu. W chwili obecnej, zgodnie z zawartością newsów na TA w przeciągu całego roku, są to (w kolejności chronologicznej):

PEŁNE WERSJE
8 Bit Quest (X-Tech), Gromada (CoR_P), Czeluść (Grimm), Roguald (BeVoo), Master of Crystals (Mikołaj Siuda), UnderGround (Vahiman), Terminal (X-Tech), Bunt Maszyn (X-Tech), Shine (Ska'ciu), Perfect World (Amadik)

Głosowanie nad pełnymi wersjami rozpocznie się dnia 26.12.2009 i potrwa aż do dnia 02.01.2010 włącznie.

DEMA
Platinum Moon (Sarge), Mind Witch: Koneko (Ska'ciu), Sonic the Hedgehog (Pokrak), Mahou no Sekai (Ska'ciu), Eternia (Fear)

oraz na liście oczekujących na uzupełnienie/sprawdzenie/dodanie (jeszcze nie traktowane jako uczestnicy konkursu)
dema - Lumen (Harven, czekamy na poprawioną wersję), Wojny Botów (Vahiman, nowość)

Jeśli na liście nie ma jakiegoś tegorocznego tytułu, który chcielibyście widzieć - wciąż możecie kontaktować się bezpośrednio ze mną, najlepiej poprzez forumowe prywatne wiadomości.

Głosowanie nad demami rozpocznie się dnia 27.12.2009 i potrwa do dnia 01.01.2010 włącznie.

ZAPOWIEDZI
Kompletowane są na podstawie własnoręcznych zgłoszeń! Ich zasady, podobnie jak w latach ubiegłych, są niezwykle proste. Tematy z prezentacjami gier tworzonych w RM 2000/2003 zakładacie na tym forum, tuż obok tego tematu. Forma prezentacji jest DOWOLNA. Konieczne będą jedynie podstawowe informacje co do tytułu, wersji RM i rodzaju prezentowanej zapowiedzi (cRPG, zręcznościówka etc.). Przypominam, że przynajmniej w teorii, oceniane będą nie prezentowane gry, a same zapowiedzi. Co nie zmienia faktu - prace zostaną poddane pod publiczne głosowanie, wszystko więc zależeć będzie od gustów naszych forumowiczów. Pamiętajcie o tym! =)

Klarując jeszcze wątpliwości co do udziału projektu w kategori Zapowiedzi jeśli jednocześnie brała/bierze ona udział w innej kategorii lub dotyczy gry, której zapowiedź brała już udział w konkursie w latach poprzednich - nie ma z tym problemu, pod warunkiem, że zapowiedź prezentować będzie w całości inną treść niż to, co prezentowane jest/zaprezentowano w GF dotychczas.

Zgłoszenia Zapowiedzi przyjmowane będą do dnia 27.12.2009 włącznie. Dnia następnego, 28.12.2009 rozpocznie się trwające do 31.12.2009 (włącznie) głosowanie.

CZĘŚĆ RM XP
PEŁNE WERSJE, DEMA, ZAPOWIEDZI
Tytuły do wszystkich kategorii tej części kompletowane są na podstawie własnoręcznych zgłoszeń w tym dziale (obok tego tematu) lub w odpowiednim miejscu na forum http://rmxp.pl. Podobnie jak w przypadku części RM 2000/2003, forma prezentacji zgłoszenia jest DOWOLNA. Konieczne będą jedynie podstawowe informacje co do tytułu, wersji RM i rodzaju prezentowanej zapowiedzi/gry (cRPG, zręcznościówka etc.), w przypadku dem/pełnych wersji temat musi zawierać również link do downloadu, mile widziane będą także opis i screeny!

Podobnie jak wyżej, klarując wątpliwości co do udziału projektu w kategori Zapowiedzi jeśli jednocześnie brała/bierze ona udział w innej kategorii lub dotyczy gry, której zapowiedź brała już udział w konkursie w latach poprzednich - nie ma z tym problemu, pod warunkiem, że zapowiedź prezentować będzie w całości inną treść niż to, co prezentowane jest/zaprezentowano w GF dotychczas.

Zgłoszenia Pełnych Wersji przyjmowane będą do dnia 25.12.2009. Głosowania (jednocześnie tutaj i na forum rmxp.pl) rozpocznie się dnia 26.12.2009 i potrwa aż do dnia 02.01.2010 włącznie.

Zgłoszenia Dem przyjmowane będą do dnia 26.12.2009. Głosowanie (jednocześnie tutaj i na forum rmxp.pl) rozpocznie się dnia 27.12.2009 i potrwa do dnia 01.01.2010 włącznie.

Zgłoszenia Zapowiedzi przyjmowane będą do dnia 27.12.2009 włącznie. Dnia następnego, 28.12.2009 rozpocznie się trwające (jednocześnie tutaj i na forum rmxp.pl) do 31.12.2009 (włącznie) głosowanie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Zmiany

Post autor: Gamer2002 »

W kategoriach Pełne Wersje i Dema pod głosowanie zostaną poddane wyłącznie te tytuły, których premiery opisywane były na TA w ciągu trwania całego roku.
Tzn, żeby móc wystartować z demem, muszę wystawić zapowiedź czy demo na forum przed startem GF?
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Zmiany

Post autor: Jazzwhisky »

Założenie jest proste - w przypadku dema/pełnej wersji spod RM2k(3) - tytuł możesz opublikować gdziekolwiek, nie musi to być nawet żadne forum (np. w dwóch ostatnich latach trzecie miejsca zajmowały tytuły, które znaleźć można jedynie na Twierdzy), na TA informujemy po prostu o wszystkich scenowych premierach, które trzymają minimalny* poziom (no chyba, że o nich nie wiemy, ale nie sądzę byśmy cos przegapili). Jest to jednocześnie kwalifikacja do GF, premiera powinna więc mieć miejsce przed startem głosowań, tyle.

Jeśli chodzi o Zapowiedzi - jest to zupełnie odrębna kategoria dla gier w produkcji, a założeniem oczywiście jest, że jeden projekt może konkurować tylko w jednej kategorii.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Zmiany

Post autor: Fear »

Jazzwhisky pisze:Jeśli chodzi o Zapowiedzi - jest to zupełnie odrębna kategoria dla gier w produkcji, a założeniem oczywiście jest, że jeden projekt może konkurować tylko w jednej kategorii.
Czyli zakładając ,że wydam demo gry. Będzie ono brało udział w GF w kategorii Dema. Nie będę mógł zgłosić zapowiedzi pełnej wersji tej gry w kategorii Zapowiedzi ?
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Zmiany

Post autor: Jazzwhisky »

Jazzwhisky pisze:założeniem oczywiście jest, że jeden projekt może konkurować tylko w jednej kategorii.
Przepraszam, bo rzeczywiście zabrzmiało to bzdurnie i dobrze, że zauważył to ktoś teraz. Chciałem jedynie napisać, że oczywiście demo gry nie może jednocześnie startować w obu kategoriach. Natomiast, tak jak w zeszłych latach, nic nie stoi na przeszkodzie, by tytuł, który wcześniej pojawił się jedynie w wersji demonstracyjnej, startował teraz także w kategorii Zapowiedzi. Warunek jest jeden - zapowiedź musi mieć inną formę - stąd odpada jakakolwiek wersja "drugiego dema" itp.

I co ważne - to co napisałem nie musi dotyczyć części RMXP, w tym przypadku na razie mogę polecić tylko bezpośredni kontakt z Kushim.

AKTUALIZACJA+

Info w sprawie dat dotyczących GF - pierwsze głosowania w części 2k3 rozpoczną się prawdopodobnie w dniu 26 grudnia, do tego czasu zatem będziemy starali się zatwierdzać nominacje spośród wydanych w ciągu roku pełnych wersji i dem (w tej chwili łącznie ponad 10 tytułów). Otwarcie zgłoszeń do kategorii Zapowiedzi w obu kategoriach (RM2k3/XP) powinno mieć miejsce dnia 12 grudnia.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Zmiany

Post autor: Jazzwhisky »

No i jesteśmy, chciałem tylko nadmienić, że okres zgłoszeń został wraz 12 grudnia otwarty. Teraz szczegóły:
CZĘŚĆ RM 2000/2003
Pełne Wersje oraz Dema włączane są do konkursu z automatu. W chwili obecnej, zgodnie z zawartością newsów na TA w przeciągu całego roku, są to (w kolejności chronologicznej):

PEŁNE WERSJE
8 Bit Quest (X-Tech), Gromada (CoR_P), Czeluść (Grimm), Roguald (BeVoo), Master of Crystals (Mikołaj Siuda), UnderGround (Vahiman), Terminal (X-Tech), Bunt Maszyn (X-Tech), Shine (Ska'ciu), Perfect World (Amadik)

Głosowanie nad pełnymi wersjami rozpocznie się dnia 26.12.2009 i potrwa aż do dnia 02.01.2010 włącznie.

DEMA
Platinum Moon (Sarge), Mind Witch: Koneko (Ska'ciu), Sonic the Hedgehog (Pokrak), Mahou no Sekai (Ska'ciu), Eternia (Fear)

oraz na liście oczekujących na uzupełnienie/sprawdzenie/dodanie (jeszcze nie traktowane jako uczestnicy konkursu)
dema - Lumen (Harven, czekamy na poprawioną wersję), Wojny Botów (Vahiman, nowość)

Jeśli na liście nie ma jakiegoś tegorocznego tytułu, który chcielibyście widzieć - wciąż możecie kontaktować się bezpośrednio ze mną, najlepiej poprzez forumowe prywatne wiadomości.

Głosowanie nad demami rozpocznie się dnia 27.12.2009 i potrwa do dnia 01.01.2010 włącznie.

ZAPOWIEDZI
Kompletowane są na podstawie własnoręcznych zgłoszeń! Ich zasady, podobnie jak w latach ubiegłych, są niezwykle proste. Tematy z prezentacjami gier tworzonych w RM 2000/2003 zakładacie na tym forum, tuż obok tego tematu. Forma prezentacji jest DOWOLNA. Konieczne będą jedynie podstawowe informacje co do tytułu, wersji RM i rodzaju prezentowanej zapowiedzi (cRPG, zręcznościówka etc.). Przypominam, że przynajmniej w teorii, oceniane będą nie prezentowane gry, a same zapowiedzi. Co nie zmienia faktu - prace zostaną poddane pod publiczne głosowanie, wszystko więc zależeć będzie od gustów naszych forumowiczów. Pamiętajcie o tym! =)

Klarując jeszcze wątpliwości co do udziału projektu w kategori Zapowiedzi jeśli jednocześnie brała/bierze ona udział w innej kategorii lub dotyczy gry, której zapowiedź brała już udział w konkursie w latach poprzednich - nie ma z tym problemu, pod warunkiem, że zapowiedź prezentować będzie w całości inną treść niż to, co prezentowane jest/zaprezentowano w GF dotychczas.

Zgłoszenia Zapowiedzi przyjmowane będą do dnia 27.12.2009 włącznie. Dnia następnego, 28.12.2009 rozpocznie się trwające do 31.12.2009 (włącznie) głosowanie.

CZĘŚĆ RM XP
PEŁNE WERSJE, DEMA, ZAPOWIEDZI
Tytuły do wszystkich kategorii tej części kompletowane są na podstawie własnoręcznych zgłoszeń w tym dziale (obok tego tematu) lub w odpowiednim miejscu na forum http://rmxp.pl. Podobnie jak w przypadku części RM 2000/2003, forma prezentacji zgłoszenia jest DOWOLNA. Konieczne będą jedynie podstawowe informacje co do tytułu, wersji RM i rodzaju prezentowanej zapowiedzi/gry (cRPG, zręcznościówka etc.), w przypadku dem/pełnych wersji temat musi zawierać również link do downloadu, mile widziane będą także opis i screeny!

Podobnie jak wyżej, klarując wątpliwości co do udziału projektu w kategori Zapowiedzi jeśli jednocześnie brała/bierze ona udział w innej kategorii lub dotyczy gry, której zapowiedź brała już udział w konkursie w latach poprzednich - nie ma z tym problemu, pod warunkiem, że zapowiedź prezentować będzie w całości inną treść niż to, co prezentowane jest/zaprezentowano w GF dotychczas.

Zgłoszenia Pełnych Wersji przyjmowane będą do dnia 25.12.2009. Głosowania (jednocześnie tutaj i na forum rmxp.pl) rozpocznie się dnia 26.12.2009 i potrwa aż do dnia 02.01.2010 włącznie.

Zgłoszenia Dem przyjmowane będą do dnia 26.12.2009. Głosowanie (jednocześnie tutaj i na forum rmxp.pl) rozpocznie się dnia 27.12.2009 i potrwa do dnia 01.01.2010 włącznie.

Zgłoszenia Zapowiedzi przyjmowane będą do dnia 27.12.2009 włącznie. Dnia następnego, 28.12.2009 rozpocznie się trwające (jednocześnie tutaj i na forum rmxp.pl) do 31.12.2009 (włącznie) głosowanie.

Jeśli ktoś ma jakiekolwiek wątpliwości lub pytania, wykrył błędy, chce skomentować - proszę do woli korzystać z tego tematu. ;)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: Kalashnikov »

1. Dlaczego na pełne wersje głosujemy od 26.12 do 02.01, dema dwa dni krócej, a zapowiedzi kolejne 2 dni krócej?
Rozumiem, że jest to niejako wskaźnik proporcjonalny do "ważności" i prestiżu danej kategorii, ale mimo wszystko, niektórzy mogą nie zdążyć zagłosować w ciągu 3 dni. Skoro już dopuszczamy kogoś do zgłoszenia swojej pracy w kategorii "Zapowiedzi" to dajmy mu szansę na zebranie wszystkich głosów.

2. Nie wyjaśniłeś formy w jakiej będziemy głosować. Jeżeli jest taka sama, jak w poprzednich latach, warto ją wyjaśnić nowym użytkownikom forum.

3. Już wspomniane w innym temacie - zwykli użytkownicy nie widzą działu GF :D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: Jazzwhisky »

1) Nie chcę wdawać się w dyskusję, ale 4 dni (bo nie 3) na Zapowiedzi to, biorąc pod uwagę poprzednie edycje, aż nadto. Też trochę się wahałem, ale ostatecznie przekonała mnie aktywność z lat ubiegłych, zresztą - w zeszłym roku ustawienie dat pomiedzy kategoriami było identyczne. Nie ma sensu rozciągać tego w czasie, moim zdaniem 4 dni to wcale nie mało, a przy okazji zakończenie GF wypadnie na weekend.

2) Szczegóły co do głosowań zostaną podane w dniu ich startu. Warunki będą nieco zaostrzone, póki co zainteresowanych szczegółami odsyłam do tematów zeszłorocznych GF.

3) No przez kilka ostatnich dni aktywność na forum była niewielka i wypłynęło to dopiero teraz. Przepraszam, zapomniałem o zachowaniu phpbb3 w takiej sytuacji, zmylił mnie też fakt, że forum było dostępne dla tych, którzy dostali bezpośredni link i to, że dział został utworzony i był już używany przy okazji jednej z poprzednich edycji GF. Anyway - naprawione.

edit-dół
Ok, szczegóły, bo teraz zadałeś pytanie nieco inaczej - dla przeciągniecia okresu startu i ogłoszeń wyników poszczególnych kategorii oraz wyrazistego podziału między nimi, w zeszłym roku cztery dni mniej wystarczyły by Zapowiedzi zebrały więcej głosów od Pełnych Wersji, dla mnie jest to argument i uzasadnienie, że czepianie się tego teraz to wyłącznie wyraz upierdliwości. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: Kalashnikov »

Uzasadnienie, że "bo tak było w zeszłym roku", nie jest żadnym uzasadnieniem.

Nie chcę się tutaj spierać i walczyć o dodatkowe 4 dni dla Zapowiedzi i 2 dni dla Dem, bo nie mam w tym żadnej korzyści, ani nie uważam, że dzieje się jakaś straszna krzywda. Po prostu chcę zrozumieć logikę, która się za tym systemem kryje. Dlaczenie nie ma głosowania na wszystkie kategorie od 26.12 do 02.01?

Edit-góra: Uwierz, nie robię tego z czepialstwa, tylko po prostu zawsze mnie ta kwestia zastanawiała, a chcę jak najlepiej dla GF-ów, bo strasznie lubię ten konkurs i atmosferę jaką zawsze wprowadzają :)

Zapowiedzi zgarnęły więcej głosów, ale nie wspomniałeś (uważam, że umyślnie ;), że metoda głosowania na te dwie kategorie zasadniczo się różniła i ma to duży wpływ na frekfencję.

Może rozpoczęcie głosowania na Zapowiedzi 26, wyniki 31, rozpoczęcie głosowanie na Dema 27, wyniki 1, no i 28 do 2 dla Pełniaków?

Tyle samo czasu, każda kategoria ma tyle samo czasu na zgarnięcie głosów i ogłoszenie wyników również jest rozciągnięte na 3 dni.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: FEI »

a jak się zgłosi grę przed samym głosowaniem to kto zdąży przejść żeby ocenić w tych kilka dni? nie lepiej dać czas jak dla pełnych ? no chyba że pod tym ukryty jest jakiś sens
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: Jazzwhisky »

@Kalash - no ostatni raz, uzasadniłem, ale po pierwsze, to jedyne na co powinienem czekać, to jakiekolwiek rozsądne argumenty dla zmiany aktualnego porządku, twój pomysł jest jak każdy inny, nie wnosi nic poza tym, że skraca okres głosowania na pełne wersje i wydłuża na zapowiedzi (!!!). To dokładnie odwrotny kierunek, więc z łaski swojej daj już temu spokój.

@FEI - oczywiście zawsze lepiej wcześniej, pełna zgoda, ale pełne wersje i tak mają najwięcej czasu, więc ocb? =)
UWAGA!
Informacyjnie i dla przypomnienia - pozostało nieco ponad 5 dni na zgłoszenia do kategorii Zapowiedzi RM2k3/XP, i odpowiednio 4 dni dla dem RMXP/3 dni dla pełnych wersji RMXP. Uprzedzam - jeśli w którejkolwiek kategorii nie zbierze się co najmniej pięć rywalizujących zgłoszeń (licząc kategorie RMXP - oczywiście łącznie z tym co pojawi się na rmxp.pl), głosowania w tej kategorii na GRMA nie odbędą się.


Zaktualizowana lista produkcji RM2k(3):

PEŁNE WERSJE
8 Bit Quest (X-Tech), Gromada (CoR_P), Czeluść (Grimm), Roguald (BeVoo), Master of Crystals (Mikołaj Siuda), UnderGround (Vahiman), Terminal (X-Tech), Bunt Maszyn (X-Tech), Shine (Ska'ciu), Perfect World (Amadik), Warrior Legend (X-Tech)

DEMA
Platinum Moon (Sarge), Mind Witch: Koneko (Ska'ciu), Sonic the Hedgehog (Pokrak), Mahou no Sekai (Ska'ciu), Eternia (Fear), Wojny Botów (Vahiman), Lumen (Harven), Super Robot Wars Ω (Gamer2002),Tale of Exile: Akt II (LasTTurN)

AKTUALIZACJA
Pełne szczegóły dotyczące głosowania na GRMA:
http://tsukuru.cyberdusk.pl/upload/poll2009.png
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: FEI »

Sarge tylko w xp? zmieniłeś strony czy cło? XoD
lepiej dla wszystkich projektów byłoby gdyby do rozdania było 100%. przykładowo 40% dla gromady, 20% dla pw, 20% dla 8 bita, 10% dla czeluści i 10% dla shine. 100%, moich głosów jako jednostka uznania. a te marne 5 pkt... to nie wiadomo gdzie wcisnąć... tak przynajmniej każda gra by miała jakieś śladowe chociaż uznanie.
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Re: Informacje Przedstartowe, Dyskusja, Otwarcie Zgłoszeń!

Post autor: Sarge »

FEI pisze:Sarge tylko w xp? zmieniłeś strony czy cło? XoD
No niestety nie udało mi się w tym roku pograć w większość pełnych wersji/dem, które były nominowane, zrezygnowałem więc z głosowania na nie, ponieważ byłoby to trochę niesprawiedliwe... Mam nadzieję, że w tym roku nie narobię sobie tylu zaległości i jednak pogram więcej w RM-owe produkcje;]. Głosy oddam wtedy na pewno wszędzie :-D .

Co do systemu głosowania... Według mnie jest on jednak dobrze pomyślany i raczej nie trzeba tu nic zmieniać. Nie wiem zresztą jak to by można usprawnić, by jednocześnie nie skomplikować zasad :-) .
Zablokowany