Publiczne przeprosiny (TRM/Forumowicze)

Wszystkie sprawy związane z Twierdzą RPG Makera.
Zablokowany
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Publiczne przeprosiny (TRM/Forumowicze)

Post autor: Surusek »

Chciałbym przeprosić publicznie Reptile'a za rozpowszechnianie mniej lub bardziej fałszywych anegdot o jego osobie i stronie internetowej.
Opowiadając o historiach, które się wydarzyły za czasów bycia redaktorem TRM, zwykle nie miałem złych intencji. Jednak kombinacja poruszanej tematyki oraz mojej dziurawej pamięci sprawiła, że nie zawsze świadomie, ale pogarszałem jego ogólny wizerunek.

Jednocześnie, chciałbym przeprosić zarówno redaktorów Twierdzy, jak i ludzi z tego forum, że próbując poprawić swój wizerunek, bez poczucia konsekwencji obgadywałem Crashykka, Amelanduilda, Yoroiookamiego oraz parę innych osób na czacie założonym przez ekipę TRM (w tym na ukrytym czacie dla redaktorów) a redakcję Twierdzy obgadywałem na czatach Tsukuru Archive i Ultimy (w tym na ukrytych rozmowach grupowych), z mniejszą niż wymagana lub z brakiem wiarygodnej argumentacji.

Przeprosiny także należą się wszystkim, których to rozmowy prywatne wysyłałem innym osobom. W wyniku tego procederu ucierpieli: Dragon Kamillo, Reptile, Jazzwhisky, HGS i kilka innych osób. Osoby te często były po udostępnieniu materiałów wyśmiewane w sposób niepubliczny.

Dodatkowe przeprosiny należą się osobom, których zawiodłem zaufanie: Michowi, któremu to obiecałem poradnik, napisałem jedną część a potem go usunąłem bez jego wiedzy. Crashykkowi, którego uznałem swego czasu za osobę, która kieruje swoje działania w kierunku czystej zemsty i jego inicjatywy szybko spalą na manowcach. I po raz ostatni, ówczesnej redakcji Twierdzy RM, za to, że tego feralnego dnia po kolejnej dawce szydery w moim kierunku tym razem nie umiałem wstać i zacząłem się z nich nabijać, zmieniając na długo swój wizerunek.
Z perspektywy czasu, przez te wszystkie występki wymierzone przeciwko polskiej społeczności RPG Makera, zaczęło mnie gryźć sumienie. Brak odwagi doskwierał mi aż do tego momentu. Wybaczcie z tego powodu.

Tym zachowaniem chciałbym poinformować, iż nie nadaję się do przebywania w społeczności, jaką jest polska scena RPG Makera. Nie jestem najwyraźniej zbyt dojrzały, aby w pełni zrozumieć jej ideę oraz ducha. Koniec końców, doszedłem do wniosku że byłem tutaj głównie żeby podbudować swoje ego i mieć poczucie utożsamiania się z jakąś grupą, której brakowało mi de facto w życiu poza-internetowym. Relacje i konszachty odbijały się na mojej psychice czasami w sposób, który był trudno przewidywalny.

Trzymajcie się i niech scena żyje dalej,
surusek (almostnoruby/anrgames)

P.S. Miałem na czatach dwa multikonta: oba nazywały się "AboveZero" i oba miały za zadanie ominięcie warunków bana, co się wiązało z obrzydliwą ilością kłamstw. Także za to też, przepraszam.
Zablokowany