Droga do Bohaterstwa[RMXP]

Zapowiedzi gier tworzonych w RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Tida
Posty: 6
Rejestracja: 20 maja 2014, 14:38

Droga do Bohaterstwa[RMXP]

Post autor: Tida »

Obrazek
Tytuł
Droga do bohaterstwa
Wersja RPG Makera
RPG Maker XP
OPIS
Droga do bohaterstwa to gra RPG z momentami przygodówki.
W grze możemy natrafić na wielu wrogów,różnorodne mapy (jak narazie gotowych map jest 73).
Action Battle System który dodaje trochę swojego uroku do gry. Możemy zobaczyć różne krainy i przeżyć świetną przygodę w drodze do bohaterstwa.
Fabuła
Jako dziecko nasz bohater o imieniu Harris mieszka w wiosce Portand w krainie śniegu.
Jednak na wioskę spada lawina większość mieszkańców ginie przysypana śniegiem za to grupa ocalałych żyje sama w lesie.
Po jakimś czasie nasz bohater opuszcza grupę i wyrusza w świat szukając lepszego życia
Przewidywany czas zakończenia
Około dwóch miesięcy jest trochę błędów do poprawienia i kilka lokacji.
ScreenShot
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Na koniec chcę napisać że to pierwsza moja gra i zaczynałem dopiero pracę w RMXP tak więc będzie widać trochę postęp w miarę fabuły
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Droga do Bohaterstwa[RMXP]

Post autor: PInroz »

No ciekawie się zapowiada, screeny proste ale mi się podobają i jeszcze ten ABS... z pewnością zagram :wink: :mrgreen: :-D Swoją drogą szkoda że zapowiedź nie wystąpi w tegorocznych Golden Forkach, trochę za późno no ale cóż i tak czekam 8)
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
tiberium
Posty: 489
Rejestracja: 08 kwie 2011, 12:06

Re: Droga do Bohaterstwa[RMXP]

Post autor: tiberium »

Jak na pierwszą grę to całkiem całkiem ;) do super produkcji chyba daleko, ale nie ukrywam, że w tej postaci podoba mi się.
Sprawia wrażenie takiej gry, którą można pyknąć na podwieczorek bez jakiejś spiny. Rób rób, bo czekamy :D
RPG MAKER 2000 the best! ლ(╹◡╹ლ)
Forget the rest...
ODPOWIEDZ