Twój Scenowy Sprite

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Twój Scenowy Sprite

Post autor: Stanior »

Drodzy Makerowcy!
Pamiętam, że bodajże w 2005 albo 2006 roku, na którymś forum każdy zainteresowany użytkownik dodawał charset, z którym się utożsamiał.
Może powrócimy do tej zabawy?

Każdy użytkownik forum doda autorski lub już istniejący dla ułatwienie sprite, który w świecie makera mógłby przedstawiać swoją osobę.
Potem zbierzemy wszystkie i zrobimy kompilację w stylu "Makerowcy w 2020" :)

Dajcie znać czy dołączacie.
Oczywiście postaram się wrzucić jako pierwszy dla przykładu, ale potrzebuję troszkę czasu.
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Twój Scenowy Sprite

Post autor: Dragon Kamillo »

viewtopic.php?f=3&t=2265 - niestety większość wygasła.

Po za tym każdy ma jakiś obrazołek tutej na forumie czy na czym innym. Z charsetami jest już problem wielu stylów, wielu wersji makera (różne rozmiary), itp - którego praktycznie w 2005, czy tam 2006 pewnie aż tak nie był - styl RTP 2k/3 i już.

Lepiej by było gdyby ktoś po prostu się poświęcił i narysował wszystko XD, jakby się rozejrzeć takie próby już gdzieś tam były (reflis, grafeyard, reptile - mogłem coś pokićkać).

W każdym bądź razie mi się nie kce (po za tym i tak nie umiem XD), chyba że to będzie w jakieś lepszej formie - np narzucony styl, paleta barw itp.
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)
Posty: 395
Rejestracja: 23 cze 2011, 01:46
Lokalizacja: Krotoszyn

Re: Twój Scenowy Sprite

Post autor: AkiNebula_e »

Ja tylko w 2k, 2k3 działam. I jestem snobem jak Kojima więc umieściłem siebie we własnej grze. I mam swój charsecik. A raczej charseciki.
ODPOWIEDZ