RPG Maker VX Ace PL - Tłumaczenie

Wydarzenia, komentarze, pomysły... Wszelkie dyskusje związane z RM.

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace PL – Wersja Steamowa – Beta

Post autor: Crashykk »

Obrazek
Prawie mamy juz zielone swiatlo na legalne tlumacznie. Badzmy dobrej mysli.

Adrap, dzieki za rady. Zapisane!
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: RPG Maker VX Ace PL – Wersja Steamowa – Beta

Post autor: McLaren »

Byście przetlumaczyli co napisał ten Touch? I kim on jest? Po za tym wielka szkoda że nigdy sami nie zainteresowali się spolszczeniem dla naszej Polskiej sceny...
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace PL – Wersja Steamowa – Beta

Post autor: Surusek »

W dużym skrócie - mod, który ma bezpośredni dostęp do twórców Makera. Napisał, że skontaktuje się z japońskim oddziałem, by ostatecznie zdecydować, czy tłumaczenie im leży, czy nie.
Dwa, znacznie więcej podmiotów ma (niestety) Polskę w poważaniu... To tylko jakaś randomową klitka wciśnięte koło Mocarnych Niemiec, prawda? XD
Trzy, wszystkie przymiotniki z małej, te narodowościowe też.
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace PL – Wersja Steamowa – Beta

Post autor: Crashykk »

On nie jest zwyklym modem tylko Adminem calego forum oraz pracownikiem amerykanskiego oddzialu Degici. Prowadzi nawet ich oficjalny kanal Twitch.

Powiedzial, ze skontaktuje sie z japonskim odzialem, ale dla niego, skoro tlumaczenie wymaga kupienia makera, to jest w porzadeczku. Musi tylko potwierdzenie zalatwic.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace PL

Post autor: Crashykk »

Pełne tłumaczenie interfejsu skończone. Pierwszy post edytowany.

Podrzucam screeny z tłumaczenia.
https://imgur.com/a/lhwpHHW
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace PL

Post autor: Surusek »

Fajnie, że przesz (tak się to pisze...?) z projektem do przodu. Już mam zainstalowane na swojej steamowej kopii i będę testował, w razie czego będę raportował o literówkach i tym podobnych. Tylko, jeżeli już, to trochę to potrwa, w *ejsie* nie siedzę prawie wcale :P.

Pisanie Wszystkiego Z Wielkich Liter Jest Trochę Nienaturalne Dla Mnie, Ale Mam Wrażenie, Że To Tylko Kwestia Przyzwyczajenia. Mój mózg wciąż chwyta się czegoś, co już nie istnieje >_> .
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Szoszen
Posty: 1
Rejestracja: 18 sty 2021, 13:21

Re: RPG Maker VX Ace PL (Spolszczenie Steam)

Post autor: Szoszen »

Zrobiłem wszystko krok po kroku jak w opisie spolszczenia, ale wszystko dalej zostało po angielsku, nawet jak tworze nowy projekt.
Jest to wersja Steamowa, świeżo ściągnięta.
Bez tytułu.jpg
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: RPG Maker VX Ace PL (Spolszczenie Steam)

Post autor: Dragon Kamillo »

Sprawdziłem i faktycznie, do archiwum nie została dodana PL wersja .dll (obie wersje, to ten sam plik z innymi nazwami). Dam znać crasherowi aby to jak najszybciej podmienił. Ale wpadka...
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: RPG Maker VX Ace PL (Spolszczenie Steam)

Post autor: Crashykk »

Robilem nowa paczke jak zmienialem domene. Wtedy musialem zle .dll wrzucic. Za 3-4 godzinki podrzuce nowy link.

Nowy link:
https://drive.google.com/file/d/10QnEei ... sp=sharing
https://rpg-maker.pl/RPGMakerVXACEPL.zip
ObrazekObrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ