ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Najlepsze RM gry, dema i zapowiedzi roku 2008.
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: ZAPOWIEDZI GŁOSOWANIE!

Post autor: Inq »

Boski Materiał, Gromada.
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Colombos

Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 2); Puchar Ligi Mapperów I (zwycięstwo)
Posty: 58
Rejestracja: 25 gru 2008, 13:11
Lokalizacja: Białystok

Re: ZAPOWIEDZI GŁOSOWANIE!

Post autor: Colombos »

Boski materiał.
Awatar użytkownika
Caesum
Posty: 126
Rejestracja: 22 lip 2008, 11:23

Re: ZAPOWIEDZI GŁOSOWANIE!

Post autor: Caesum »

Ciekawie zapowiada się Boski materiał ;p
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: ŻbiXs »

Głos: na "Sztukę bycia potworem" - gra planszowa, ładne wykonanie i ciekawy pomysł na fabułę :-)
Rezerwowo: ToE:A II -pewniak, RPG, ABS :-D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Jazzwhisky »

Sztuka Bycia Potworem (bo kierowany rozsądkiem ala kvachu, popartym zeszłorocznymi zapowiedziami, wybieram po prostu największego pewniaka. Ah, no i zapowiedz niczego sobie!).

P.S. Srrry za tę straszną wtopę z głosowaniem, człowiekowi wydaje się, że odblokował i sprawdził dwa razy, a tu takiego wała i o.
P.S.2 Ah, i wielkie dzięki dla Gaido za uratowanie sytuacji i reszcie za szybkie głosy. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Lloyd »

Podstawowy głos oddaję na Tale of Exile: Akt II, rezerwowy zaś idzie na Boski Materiał.

Pozostałych autorów pocieszam, że ich projekty też są bardzo fajne, super i tak dalej, jak bym mógł to bym na wszystkie zagłosował (tylko nie na 8 Bit Questa bo nie lubie X-Techa XD).
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Kalashnikov »

Głos podstawowy na Tale of Exile: Akt II - za to, że to kontynuacja jednej z dwóch moich ulubionych gier spod RM eva i zdecydowanie ulubionej (nie będę się tu wykłócać, czy najlepszej) na polskiej scenie RM.

Głos rezerwowy dla Sztuki Bycia Potworem - myślałem, myślałem i wymyśliłem. Gra wydaje się mieć największe szanse na ujrzenie światła dziennego w postaci pełnej wersji, a przynajmniej dokonania tego najszybciej. Manga Carta była perełką i przeczuwam, że tutaj będzie podobnie. Prosta, ale śliczna grafika, która jest miła dla oka, oryginalność, ciekawa mechanika gry itd. zaważyły na moim głosie.

Boski materiał - ode mnie pozaregulaminowe trzecie miejsce. Strategia spod RM, to to co mi chodzi po głowie od dłuższego czasu, ładna grafa, zapewne niemały wkład pracy w oskryptowanie gry bardzo mi się podobają. Ale! obawiam się, że Akwarelek nagle znów poczuje ochotę na Herosy, AkwaHorror albo coś jeszcze innego, albo zdecyduje się na jeszcze bardziej pr0-oskryptowanie i skończy się na zapowiedzi.

Stanley Bellhound - Justice for Right - bardzo ciekawy, i ponownie, innowacyjny pomysł jak na scenę RM. Jestem jak najbardziej za i doczekać się nie mogę. Głosu nie dostał, bo:
a) zagrałem w Phoenix Writh i o ile gra na początku narobiła mi smaka, o tyle po 4h grania okazała się bardziej interaktywnym anime, niż wymagającą grą przygodową
b) Gaido nieco nie przyłożył się do samej zapowiedzi. Miało być tajemniczo, ale wyszło troszkę niedbale, a dobrze wiem, że stać by Cię było na o wiele więcej :)

8 Bit Quest - po raz kolejny i ostatni już: oryginalnie, ciekawie, masa interesujących pomysłów, ciekawa koncepcja na grafikę itd. itp. Bez punktu ode mnie z powodu osoby autora. Nie chodzi o to, że robię tu komuś na złość. Po prostu znając X-Techa może się to równie dobrze okazać świetną mistyfikacją - stworzenie kilku screenów i wypisanie wszystkich swoich pomysłów na grę, które nie zostały i nie zostaną przeniesione nigdy do RPG Makera. Serio, bardzo chciałbym zagrać w 8 Bit Quest, pozytywnie zaskoczyłeś mnie tą zapowiedzią X-Tech, ale niestety nie mam żadnych podstaw do tego żeby mieć pewność, że gra jest w fazie produkcji, nie mówiąc już o jej pełnym wydaniu. Obym się mylił!

Autorzy gier, na które głosuję dostali skromny komentarz, bo wiadomo - wszystko lub prawie wszystko mi pasuje, a w razie ew. uwag będę pisać w konretnym temacie. "Odrzuconym" należał się komentarz uzasadniający dlaczego "nie" :)
NIZIOŁ
Posty: 122
Rejestracja: 07 wrz 2008, 14:17

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: NIZIOŁ »

Tale of Exille Akt 2 bo pierwsza część to najlepsza gra w RM w jaką grałem, no i ogólny szacun za wykonanie takiej gry samemu.

Drugi głos daję na Stanley Beyond Justise bo zapowiada się coś innego na RM.

Pozostałe gry też są fajne, ale nie miałem żadnego problemu z wyborem.
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Gokufan »

Głos podstawowy - Tale of Exile Akt: II. Akt I był genialny, liczę że ta część będzie jeszcze lepsza, poza tym jestem prawie pewien że zostanie ukończona :)
Głos rezerwowy - Stanley Bellhound. Kiedyś bardzo lubiłem grać w PW i został sentyment XD Zapowiada się co najmniej ciekawie, takiego projektu jeszcze nie ma na naszej scenie :P
Awatar użytkownika
Foxer

Golden Forki 2008 - Dema (miejsce 2); TA Sprite Contest 3 (miejsce 3); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 2); TA Code-Off Edycja V (zwycięstwo)
Posty: 492
Rejestracja: 16 mar 2008, 13:23
Lokalizacja: Poznań

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Foxer »

Głos oddaję na Sztukę Bycia Potworem - ogólnie lubię planszówki, w szczególności MiM i MM (a że system rozgrywki jest podobny, to na pewno mi podpasi ;P)

Głos rezerwowy na Boski Materiał - fajnie sie zapowiada, klimacik a'la Hirołsy :P

Jeszcze zastanawiałem się na ToE. Niby mechanika i oprawa pierwszej częsci była super, ale jakoś tak dla mnie ciężkostrawna :/ , o.
Awatar użytkownika
Neo
Posty: 131
Rejestracja: 24 lip 2006, 15:27

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Neo »

Łee źle zagłosowałem spamując skrzynkę Jazzowi xD Wybacz ;x

Tale of Exile Akt II
To są moje klimaty, staranność wykonania i na dodatek cieszy oko. I akt był świetny, więc II może być już tylko lepsza ;) Mój głos!

rezerwa: Boski Materiał
Wszystko ma ręce i nogi poza tym miałem dużą ochotę pograć w coś strategicznego na rpg makera. Widać w tym dużo pracy, ale nie potrafię postawić wyżej niż Tale of Exile. Aczkolwiek trzymam kciuki za powodzenie!
Awatar użytkownika
Adziol
Posty: 75
Rejestracja: 11 cze 2008, 17:48
Lokalizacja: Olsztyn

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Adziol »

  • Sztuka Bycia Potworem
  • Boski Materiał
Bo tak.
Obrazek
mario
Posty: 6
Rejestracja: 26 lis 2006, 19:39

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: mario »

Tale of Exile Akt II- podstawowy (bardzo podobał mi się pierwszy akt)
Boski Materiał- rezerwowy (moim zdaniem najlepszy z reszty)
Awatar użytkownika
UqiSylune
Posty: 22
Rejestracja: 22 gru 2008, 15:08
Lokalizacja: Chełm

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: UqiSylune »

Boski Materiał - Głos podstawowy. Bo lubię heroesy i doceniam silnik.
Stanley Bellhound - Głos rezerwowy. Bo lubię Phoenix Wright, a Gaido robi fajne miny.

Te wyjaśnienia to tak pro forma, bo nie chciałem pisać 'bo tak'.
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: ZAPOWIEDZI - Informacje, Głosowanie

Post autor: Flaque »

Stanley Bellhound - Ciekawy obiekt w sumie i fajny autor : )
rezęrwrwa: Sztuka Bycia Potworem - Zagłosuję mimo, że wyjdzie tylko demko, bo gra jest oryginalna.
Obrazek
Zablokowany