Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Najlepsze RM gry, dema i zapowiedzi roku 2008.
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Kalashnikov »

Dlaczemu? :(
Awatar użytkownika
Preki

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 758
Rejestracja: 16 wrz 2007, 20:54
Lokalizacja: Siedlce City

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Preki »

Pac Man pisze:Bo tak.
http://prekisiedlce.wordpress.com/ - moje blogowe skrobanko
"W skrócie - gra nigdy nie jest gotowa, Ty zwyczajnie przestajesz nad nią pracować." - Jörg "Eiswuxe" Winterstein
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: FEI »

TYLE czasu!?
to ja może jeszcze zdążę jakąś zapowiedź zrobić XoD
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: X-Tech »

Może i ja się wyrobię z zapowiedzią "Sinus Force" - Shmupa na makera, którego od pewnego czasu zacząłem z wielkim zapałem tworzyć. Golden Forki to ciekawy pomysł i ja nie mam nic przeciwko wręcz przeciwnie. Skoro jednak mowa o terminie świątecznym w sumie fajnie by było jakby pojawiła się gra w takim klimacie. Chętnie połupiłbym w coś świątecznego, aby poczuć bardziej klimat świąt i makera. A nawet i taki R-Homik edycja świąteczna dał by radę wręcz zagrał bym z przyjemnością.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Jazzwhisky »

Garść informacji o datach (część powtórzona w temacie ZAPOWIEDZI):

Zapowiedzi - zgłoszenia już wystartowały, potrwają do 28.12.2008, następnie w dniach 29.12.2008-01.01.2009 odbędzie się głosowanie i 02.01.2009 - ogłoszenie wyników GF.

Dema - prezentacja tytułów i start głosowania w dniu 28.12.2008. Całość potrwa do 02.01.2009, dnia następnego pełne wyniki kategorii zostaną ogłoszone.

Pełne Wersje - po uprzedniej prezentacji tytułów, głosowanie odbędzie się w dniach 27.12.2008 - 03.01.2009. Wyniki dnia następnego po zakończeniu głosowania.


Inne informacje:

Nagrody - niemal wszystko jak w zeszłym roku - 3 pierwsze miejsca z każdej kategorii otrzymają nasze wspaniałe, obrazkowe rangi na forum. Ponadto - miejsce na własny sajt (+linki z TA lub innych stron w domenie) i niezbędną pomoc oraz chwałę na długie lata. Zwycięzców kategorii Gry postaramy się szczególnie wesprzeć w promocji ich prac poza sceną RM, zaś autorzy pierwszych miejsc kategorii Gry i Dema otrzymają także drobne upominki rzeczowe.

RMXP - wszelkie pytania w tej kategorii prosiłbym kierować do Qualratha. Część poświęcona tej wersji RM odbędzie się prawdopodobnie na forum rmxp.pl.

Chyba tyle, jakby cuś, to od jutra mogę być nieuchwytny online. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Kalashnikov »

Dlaczego taka "niespójność" w terminac głosowania? Rozumiem, że kategoria Gry jest najważniejsza i najbardziej prestiżowa, ale skoro kandydaci w niej startujący mają większą szansę na otrzymanie głosu, to dlaczego nie Dema, czy zapowiedzi?
Poza tym wolałbym również otrzymać wszystkie wyniki za jednym razem. No ale rozumiem, że to lepiej dla TA gdy będzie masowo odwiedzane trzy dni z rzędu, a nie tylko raz :)

PS Co powiecie na ogłoszenie wyników Live, na jakimś czacie? :D
Awatar użytkownika
Sobriquet Gaido

Golden Forki 2007 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 474
Rejestracja: 15 kwie 2007, 21:45
Lokalizacja: Ale mam pod spodem fikuśny znaczek :D

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Sobriquet Gaido »

Kalashnikov pisze:PS Co powiecie na ogłoszenie wyników Live, na jakimś czacie? :D
Ja jestem za zorganizowaniem gali. Najlepiej prezentowanej w ogólnoświatowej TV. Jakbym przypadkiem wygrał to bym się wzruszył :(
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Kalashnikov »

Ty byś to Gaido prowadził do spółki z Kalafiorem. Dwie najbardziej medialne i rozpoznawalne mordy na polskiej (a może nie tylko) scenie RM :D
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: FEI »

bleeee no to w święta nie będzie się nic działo

onkel Jazzz wracaj! X(

cmokedit:

gdzie zapowedź gromady!? chcę oddać głos!
ewribadi dałn!
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Kalashnikov »

Całkiem możliwe, że będziesz mógł na nią głosować w kategorii "Pełne wersje" :)
Awatar użytkownika
Sarge
Posty: 92
Rejestracja: 29 wrz 2007, 19:23
Kontakt:

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Sarge »

Jeszcze tydzień na zgłaszanie swoich projektów do Zapowiedzi, a ich ilość wynosi w chwili obecnej jeden tytuł :-( ... Czy tylko ja obawiam się o frekwencję w tym roku? Mam cichą nadzieję, że wszyscy po prostu dopracowują swoje zapowiedzi i dlatego taka cisza jak do tej pory, ale ten brak odzewu jest jednak trochę niepokojący...
Izzy
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2008, 13:20

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Izzy »

Jeśli rozszerzycie konkurs o gry z XP to zgromadzę to co mam i ujawnię swój owoc pracy ;f
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Kalashnikov »

Jazzwhisky pisze:RMXP - wszelkie pytania w tej kategorii prosiłbym kierować do Qualratha. Część poświęcona tej wersji RM odbędzie się prawdopodobnie na forum rmxp.pl.
Izzy
Posty: 5
Rejestracja: 17 maja 2008, 13:20

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Izzy »

Kalashnikov pisze:
Jazzwhisky pisze:RMXP - wszelkie pytania w tej kategorii prosiłbym kierować do Qualratha. Część poświęcona tej wersji RM odbędzie się prawdopodobnie na forum rmxp.pl.

Dlatego nie narzekajcie na brak gier, bo widać ludzie albo nie chcą pokazywać jeszcze efektów swojej pracy, albo wolą wypuścić wreszcie pełną wersję (choćby Ceres). Ale póki co sędzia ładnie się prezentuje ;D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Golden Forki 2008 w luźnych gatkach

Post autor: Jazzwhisky »

Ok, moj dostep do sieci jest niemal zerowy i nie zmieni sie to szybko, aczkolwiek przy odrobinie wysilku powinienem zdolac odpalic i pozamykac co trzeba, choc jak widac, w przypadku Zapowiedzi bedzie tego raczej niewiele. Wpadam jednak uprzedzic, ze mozliwe sa obsuwy - wszystko powinno odbyc sie zgodnie z datami, jednak zupelnie nie recze za godziny - zamiast wczesnym rankiem, glosowania moga rozpoczac sie wieczorem czy noca. ;)

Gdyby ktos chcial sie kontaktowac - najpewniejsza i najszybsza droga jest e-mail.

---
Izzy pisze:
Kalashnikov pisze:
Jazzwhisky pisze:RMXP - wszelkie pytania w tej kategorii prosiłbym kierować do Qualratha. Część poświęcona tej wersji RM odbędzie się prawdopodobnie na forum rmxp.pl.

Dlatego nie narzekajcie na brak gier, bo widać ludzie albo nie chcą pokazywać jeszcze efektów swojej pracy, albo wolą wypuścić wreszcie pełną wersję (choćby Ceres). Ale póki co sędzia ładnie się prezentuje ;D
Przeciez akurat Ceres brala udzial w Zapowiedziach w GF w zeszlym roku. _^_
Poza tym wyżej, nie rozumiem nawiazania do cytatu, ale to szczegol.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany