Sezon VI - Najlepsza mapa

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Jazzwhisky »

I tradycyjnie, rozrywkowo, pożegnalnie i na luzie, wybór najlepszej mapki sezonu. Mieliśmy w sumie 113 prac (co daje łącznie 701 map w historii całej Ligi!), poniżej to, co najlepszego poskładali zwycięzcy w tej edycji, ale mapa sezonu może być tylko jedna!!! :)

GŁOSOWANIE. Wyjątkowo głosujemy poprzez posty, komentując i wybierając jedną jedyną pracę spośród poniższych, najlepszych map w następujących po sobie kolejkach V Sezonu LM. W razie potrzeby zarządzimy dogrywkę.

kolejka 1 (Crashykk)
Obrazek

kolejka 2 (Deathwing)
Obrazek

kolejka 3 (Kryzz333)
Obrazek

kolejka 4 (Deathwing)
Obrazek

kolejka 5 (Sefiro)
Obrazek

kolejka 6 (lorak)
Obrazek

kolejka specjalna (lorak)
Obrazek
Głosowanie potrwa do wtorku, 22.09.2020 włącznie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Adrap »

Głos: Mapa 4 Deathwing
Jakby w 2 te w tle to byłyby chmury to poszedłby na nią
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: GameBoy »

Ja głosuję na mapę Sefiro. Nie był to mój faworyt w 5. kolejce, ale tutaj zjada klimatem resztę map.
Awatar użytkownika
Viuu

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2011, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Viuu »

Głosuję na mapę Deathwinga z drugiej kolejki.
Mapa zapada w pamięć, świetny kontrast. Zdecydowanie najlepsza w tym sezonie.
Obrazek
Victory Quotes: 1, 2
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Kitabake »

Kolejka 2 Deathwinga to mój faworyt. Nie sądziłem że w 2k3 można ta czarować!
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Stanior »

Głosuję na mapę Sefiro :) ten jesienny nostalgiczny klimat ahhh... :)
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Sefiro »

Mapa Nr 1 (Crashykk) w tym zestawieniu to dla mnie najlepsza mapa.
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Yoroiookami »

Spoiler:
TL;DR zagłosowałem na to co najbardziej mi zaimponowało. :I

Ostatecznie głos leci na mapkę #1 (Crashykk), którą mam ochotę pozwiedzać od kąta do kąta i zobaczyć co jest tam niżej, poza mapą. Dodatkowo, Craszowi udało się zrobić mapę, która mi się podoba, pomimo że została stworzona na tilesecie którego nie znoszę. Kilka szczegółów mi nie pasuje, ale ta mapunia wyparła na mnie największe wrażenie. Także ten... brawo. <3
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Powczan

GF 2022 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Project Extravaganza #3 (miejsce 1); TA Project Extravaganza #1 (miejsce 3); TA Sprite Contest 6 (miejsce 1); TA Sprite Contest 5 (miejsce 3)
Posty: 958
Rejestracja: 30 gru 2009, 14:39
Lokalizacja: Wrocław

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Powczan »

Miałem dylemat między 2 a 3 kolejką, jednak ostatecznie chyba zdecyduję się na 2. Przeważyła kolorystyka, ale tylko odrobinę :)
Biedroneczki są w kropeczki i to chwalą sobie :)
Awatar użytkownika
Prometherion

Golden Forki 2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 1) Sezon V (miejsce 2)
Posty: 238
Rejestracja: 02 sty 2011, 12:31

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Prometherion »

Niesamowicie trudny wybór. W poprzedniej edycji wszystko było oczywiste - lorak i nieziemska mapa świątyni, teraz nie mam żadnego faworyta. Głos leci na 5 kolejkę i mapę zaczarowanego ogrodu Sefiro.
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Kryzz333 »

Głosuję na mapę Sefiro, z 5 kolejki. Myślałem również o 1, a i moja własna mapa z 3 kolejki bardzo mi się podoba :P Ale ostatecznie tileset jest fajny w porównaniu do innych i podoba mi się tematyka.
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Deathwing »

7 (specjalna) loraka - sam chciałem użyć tego tilesetu, ale i tak nie zrobiłbym na nim tak dobrej mapki. Niech ten gałgan ma jeszcze jeden głos za to, że miał czelność na sam koniec mnie nią dobić :v
turn up the silence
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Soul »

Dam głos na 2 Deathwinga z powodu takiego, iż nie zagłosowałem na tą mapkę wcześniej bo i tak miała pewne wygranko w tamtej kolejce XD
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Fear »

Głosuję na mapkę loraka z 6. kolejki. Ma w sobie zarówno różnorodność, jak i minimalizm. Dodatkowo, chętnie na takiej bym po prostu zagrał. ;)
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Jazzwhisky »

Śmiało mógłbym zagłosować na dowolną z map z kolejek 2-4 - mapa świata Kryzza to gigant tego sezonu, śnieżna skała Deathiwnga to kreatywna bomba całej rywalizacji... ale zagłosuję podobnie jak Adrap, na robotyczną fabrykę z kolejki czwartej - klimat, no i jednak pewien szok, jak wiele udało się wycisnąć z tego niewielkiego kawałka RTP RMMZ.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany