Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Start Sezonu VI!!!
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady

Post autor: Jazzwhisky »

Pomyślałem, że dopiszę to tutaj, by przypomnieć, że w zasadzie wciąż możecie dopisać się do LM na ostatnie trzy kwietniowe kolejki (trwa przerwa, jest dużo czasu), ale najważniejsze to kolejny "zwrot akcji" - Venesard zdecydowanie wybrał na piątą kolejkę RMVXA RMXP, co oznacza, że w szóstej pojawi się RM2003 (ostatni raz!), a w siódmej ponownie RMXP. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Noruj »

Szkoda, że to koniec VXA... Z tego mogłyby powychodzić ciekawe mapy.
Czekam z utęsknieniem na resztę konkursu :P
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Adrap »

A mnie to w zupełności cieszy. Chwała ci Venesard. W jednej kolejce z XP zdobyłem więcej głosów niż we wszystkich innych XD.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Dragon Kamillo »

Czy kwietniowe kolejki też będą się rozpoczynały w piątek?
Bo jeśli tak to jedyny piątek który by jeszcze zaliczał się do początku kwietnia to 10. 3 jest spalony jeśli o to chodzi, więc zostaje tylko 10.

A i jeszcze, ta informacja kiedy zaczyna się 5 kolejka będzie tydzień przed jej rozpoczęciem (jak zapisy tydzień przed 1 kolejką) czy po prostu z niespodziewania walniesz tilesetem (mam nadzieję że tym razem z autotilesami)?

Co do wersji RM mi to zwisa i powiewa. Jest RMXP OK, coś się zdziała.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: X-Tech »

Noruj pisze:Szkoda, że to koniec VXA... Z tego mogłyby powychodzić ciekawe mapy.
Czekam z utęsknieniem na resztę konkursu :P
Też bym chciał vx ace. RMXP ujdzie, ale nie przepadam.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Jazzwhisky »

Dragon Kamillo pisze:A i jeszcze, ta informacja kiedy zaczyna się 5 kolejka będzie tydzień przed jej rozpoczęciem (jak zapisy tydzień przed 1 kolejką)
Spoko spoko, wszystko będzie z wyprzedzeniem. Kolejki będą zaczynały się w czwartek lub piątek.

Też ubolewam z powodu VXA. =)

EDIT
Podbijam z informacją, że Liga powraca 10 kwietnia, początkowo miał być to tydzień wcześniej, ale nie wiem czy był to najlepszy pomysł ze względu na święta, a teraz wyszło jeszcze, że i tak moje ograniczenia czasowe plus wyjazdy praktycznie uniemożliwiają sensowne zorganizowanie wcześniejszego powrotu LM. Za to podana data jest pewna, spodziewajcie się tilesetu dla RMXP w pierwszych piątkowych godzinach po powrocie imprezy. =)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Athanor »

Nie zapominajcie, za dwa dni liga! To nie tak, że każdy usunął już XPeka z dysku czy zapomniał na śmierć, każdy ćwiczy!

Zafundowałbym wam paczki zasobów na Steam do RPG Makera, bo mam nieużyte, ale to nielegalne.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Dragon Kamillo »

A mi się XD śniło że już temat 5 kolejki jest i miałem dwie wersje XD:
- na początku był ten sam chipset i rozmiary mapy i wszystko co w kolejce 4, po czym pamiętam ze snu wpis Jazza że mu się kolejki mylneły i widziałem przez sen drugą wersję
- że mimo wszystko był jakiś dziwny zestaw do VX ACE gdzie jakieś rozpikselowane grafiki były pomieszane z rtp aceja i też że nie było wszystkich grafik w temacie tylko część (bodajże tile B) a reszta była w paczce do ściągnięcia, i że rozmiary mapy były jakieś dziwne (coś 23 na ileś). Dziwne miałem ostatnio sny XD - w końcu przespałem praktycznie cały wczorajszy dzień, jakieś choróbsko mnie złapało czy cuś. Ale wiem że ze snu że z VX ACE byłem raczej niezawodolony.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Jazzwhisky »

Dzięki wszystkim za cierpliwość, kilka godzin temu wystartowała kolejka 5., mam nadzieję, że atmosfera i głód do składania map szybko powrócą, pozostały jeszcze trzy starcia, zachęcam do dalszego udziału w konkursie. =)

Z innych informacji - gdzieś w przyszłym tygodniu powinienem wrzucić tabelę uwzględniającą pominięcie waszego najsłabszego występu (lub jego braku), będziecie mieli lepszy wgląd w stan rywalizacji przed ostatnimi kolejkami.

A w kolejce 6. odpalimy jeszcze jedną serię potyczek o RMVXA (edit - tak, mam na myśli RMVXA jako nagrodę, kolejki 6. i 7. zostały już podzielone pomiędzy RM2k3 i RMXP).
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Rave »

Byle teraz na jakimś normalnym tilesecie, nie mapie świata.
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Adrap »

Cyba Jazzowi chodzi o to że będziemy walczyć o RPG Maker VXAce, a nie będziemy robić na nim. Chyba, że się mylę.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Rave

Golden Forki 2010 - Dema (miejsce 2)
Posty: 2041
Rejestracja: 15 kwie 2009, 21:33
Lokalizacja: '; DROP TABLE 'Messages'

Re: Otwarcie Sezonu IV, Lista Uczestników, Zasady, Dyskusja

Post autor: Rave »

Bleh, najlepsza wersja makera od czasów 2k3 znów została potraktowana w sposób niesprawiedliwy. Idę grać w Quake Live. Narka.
Zablokowany