Sezon VI - Najlepsza mapa

Start Sezonu VI!!!
lorak

Golden Forki Special - Premiery (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon V (miejsce 3)
Posty: 241
Rejestracja: 18 lip 2011, 15:11

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: lorak »

Cóż, wróciłem po poligowych wczasach i najwyraźniej przegapiłem głosowanie na mapę sezonu :<

Mój wybór padłby tu z pewnością na mapę Deathwinga z kolejki 2.
O ile w 4. kolejce wszyscy musieli się nagimnastykować w tym całym MZ, żeby stworzyć cokolwiek na co się da patrzyć, to w drugiej można było pójść bez przeszkód na łatwiznę i stworzyć bazarkowy pejzażyk w RMXP. Dlatego tym bardziej gratulacje, bo to rtp jest trudne, a tu wszystko wyszło prze genialnie :)

Oczywiście wszystko jedynie przy założenieniu, że to w tle to niebo o zachodzie i obłoczki ;p (i po co on tam wtargał po drabinie te beczki?)
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Sezon VI - Najlepsza mapa

Post autor: Jazzwhisky »

Z dużym poślizgiem, ale i dlatego, że nie podejmuję się wyłonienia zwycięskiej mapy w dogrywce, wygląda to na bardzo mocny remis, mam nadzieję, że Deathwing (ani Deathwing) nie zgłosi żadnego protestu. :]
Jutro lub pojutrze nagrody rzeczowe powinny wyruszyć do zwycięzców, rangi na forum pojawią się prawdopodobnie w ciągu kilku dni. Jeszcze raz dzięki wszystkim za udział w imprezie - i do zobaczenia w grudniu!
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany