Poszukiwany mentor/współpracownik/cy

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Harashu
Posty: 2
Rejestracja: 30 wrz 2017, 02:29

Poszukiwany mentor/współpracownik/cy

Post autor: Harashu »

Witam :)

Nazywam się Kuba i za dzieciaka dużo się bawiłem, bo tylko tak to można nazwać, rpg makerem xp. Obecnie w mojej głowie pojawiła się wizja gry (prowadzę sesje fabularne dość często, i w wyniku jednej z nich powstała cała kraina łącznie z historią, demografią, panteonem, frakcjami). Chciałbym przełożyć to na grę wykonaną w rpg makerze.

Niestety mój zapał i ambicja przerastają moje zdolności, dlatego właśnie poszukuję mentora bądź kogoś kto chce stworzyć ten projekt ze mną. Najlepiej żeby dana osoba znała się na zdarzeniach, skryptach, ponieważ od strony technicznej jest u mnie źle. Jakieś podstawy przy pomocy poradników to na ten moment szczyt moich możliwości. Fabuła, zadania, system rozwoju postaci mam już rozpisany. Mappingiem również mogę się zająć :)

Jako że pracuję w biurze w handlu 24 na dobę jestem dostępny na komputerze/telefonie. Preferuję discord do kontaktowania się.


Jak mówiłem cały świat, fabuła główna i wszystkie elementy 'lore' są już rozpisane. Mam nawet przygotowane jeszcze z sesji fabularnych mapy terenu, opisy lokacji, mapy polityczne, opisy i cechy charakteru npc. Bestiariusz również jest gotowy.

Liczę że ktoś da mi szansę i razem stworzymy coś fajnego!
Zablokowany