[RPGVXACE]Team

Problemy związane z pracą w RM, poszukiwania współpracowników. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo

Zablokowany
Awatar użytkownika
Witcherek01
Posty: 102
Rejestracja: 24 kwie 2018, 19:22
Lokalizacja: Nie zapraszam
Kontakt:

[RPGVXACE]Team

Post autor: Witcherek01 »

Witajcie! Wraz z bedziu98 zajęliśmy się projektem w VX ACE.
Projekt osadzony jest w uniwersum wykreowanym przez Andrzeja Sapkowskiego i ubarwionym przez CD Project Red, chodzi tu o Wiedźmina.
Nie ma to być kolejna gra o Geralcie z Rivii, o nie, nie. Będzie to gra przed białowłosym sławnym wiedźminem, w czasach przed pogromem w Kaer Mohren. Wcielać będziemy się w niej w wiedźmina wykreowanego przez nas.
Tyle słowem wstępu.
Projekt wciąż się rozrasta i przydałby się ktoś jeszcze, jeśli jesteś chętny, zaznajomiony z programem i miałeś większą styczność z Wiedźminem czy to przez książki, czy to przez gry to zgłoś się na prywatnej wiadomości.
Projekt jest całkowice Non Profit, więc nie robimy tego dla pieniędzy a z pasji.
Kontakt odbywa się za pośrednictwem Discorda którego podam po zgłoszeniu na prywatnej wiadomości.
To tyle.
"Jak ma się cel to można zdziałać cuda" - Witcherek01, Życie.
Awatar użytkownika
McLaren
Posty: 858
Rejestracja: 19 mar 2013, 10:31

Re: [RPGVXACE]Team

Post autor: McLaren »

Witcherek01... skończyłbyś coś wreszcie.
Po za tym nie widzę żadnych screenów z prac (skoro tak projekt się rozrasta... no chyba, że tylko w waszych głowach)
Witcherek01 przypominasz mi mnie za młodych lat, miałem te samo podejście, jest pomysł, motywacja potem jej brak i rozpoczynanie kolejnych nowych projektów.
Więc nie popełniaj tych samych błędów ;)
Ps. Większość młodych twórców popełnia ten błąd ;)
Zablokowany