Tokei - numer specjalny

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

xD
No może coś w tym jest, co nie oznacza, że nie mam racji - scena źle przyjmuje dwa podobne (zaznaczam - PODOBNE) tytuły pod rząd.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

Reeco - nic nie stoi na przeszkodzie, zebys taki artykul napisal, co wiecej - bylbym rad gdyby cos takiego sie pojawilo i nie stronilbym od rozdawania wielkich toreb orzechow.

DE - no kuwa, po sesji jestesmy, zepnij sie w sobie i dawaj cukierki.
Obrazek
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

DE: to zamiast pisać narysuj nam to i wyślij ;P

Może to nieodpowiedni temat na moją grę, ale w niej będzie stanowczo więcej zagadek aniżeli walki itp. ;P Czasami coś z tekstu czasami to użyć tu a to tam. Chcę też zrobić QTE ale narazie nie warto o tym wszystkim pisać i robić nadzieje.

Co do tokei, to ile już jest tekstów wysłanych?
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

Napisałem już co nieco, mam tylko jedno pytanie - czy mogę w nim zamieścić krótkie opisy omawianych gier. Jest to artykuł bardziej bazujący na konkretnych przykładach aniżeli nikomu niepotrzebne lanie wody.
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: FEI »

nie pytaj co napisać! pisz, byle z sensem :*
ewribadi dałn!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Reeco: tak możesz, czemu nie mógłbyś?
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

W końcu wisi chyba nade mną jakaś redakcja, hm? ^^
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

wisi? Kurde ktoś mnie uprzedził... chciałem ich w niedziele za jaja powiesić :( (tylko bez skojarzeń!).

Cóż mnie poinformowane o tylko jednym skrojeniu mojego tekstu: wypisanych plusach i minusach w recenzji. Tylko to mi ucięli. Zgodziłem się bo to ważne nie jest ;)
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Michu »

No jezeli ktos mialby nad kims wisiec to tylko ja ~~. Ale w kwestii gramatyczno-stylistycznej. Czyli: popraiwam bledy ortograficzne, stylistyczne, interpunkcyjne i jakie jeszcze sobie wymyslicie, ukladam tekst zeby graficznie jakos wygladal (nie ingerujac stricte w jego tresc).

Wymogi co do tekstu sa zasadniczo trzy:

1) musi traktowac o RM lub okolicach (czyli jakies poradniki, gry na konsole, spis bs'ow itd itp)
2) nie moze zawierac wulgaryzmow (tzn. jezeli ktos poda wulgaryzm inteligentnie i elegancko to luz) ani nikogo obrazac (czyli rzeczy w stylu. "A Kalashnikov to po******ny su******n bo nie za********il al*********źą"
3) Powinien miec rozsadna dlugosc (od okolo 4 tysiecy znakow w gore) i byc napisany w miare skladnie.

Cala reszta to, jak mowia, paczka orzechow.
Obrazek
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Wszystko co do tej pory zarezerwowalem, jest wolne. Stracilem dysk na lapciaku (pisze z drugiego) i wszelkie save-y, dane itp. itd..... a taka piekna recka gromady by byla i PW :/ ale calych nie przelazlem. Przynajmniej MC zdazylem zrecenzowac :)
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Mertruve »

Nie musisz przejść całej gry, żeby napisać recenzję :)

http://pl.wikipedia.org/wiki/Recenzja
FEI
Posty: 388
Rejestracja: 23 lut 2008, 11:30

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: FEI »

bo z tokei to jest tak, że po wyjściu podnieta w 4 dupy i wszyscy zapowiadają cuda... a ostatecznie jest lipa i czekamy pół roku. pozdro dla kalasha :*
ewribadi dałn!
master miller
Posty: 928
Rejestracja: 02 maja 2008, 09:45

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: master miller »

Jeżeli laptop na dłużej u mnie zostanie to oczywiście napiszę jeszcze :)

I czemu usunęliście mój post, gdzie oświadczyłem, że nie lubię recenzować kawałka gry, w wypadku gromady ok. 45%?
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Kalashnikov »

Telomo pisze:I czemu usunęliście mój post, gdzie oświadczyłem, że nie lubię recenzować kawałka gry, w wypadku gromady ok. 45%?
Prawdopodobnie dlatego, że był to post nie na temat jak połowa postów, które piszesz.

Ja tym razem napisze 15 tekstów i będę elo ziom. Też przesyłam całuski fejasku :*
Reeco
Posty: 23
Rejestracja: 20 mar 2008, 20:23

Re: Tokei - numer specjalny

Post autor: Reeco »

Ja już tam od siebie coś nabazgrałem - nie wiem czy dobrze, bo odpowiedzi nie dostałem.
Zablokowany