Tokei no 9

Największy, najstarszy i w ogóle naj polski RM-zin.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Tokei no 9

Post autor: Jazzwhisky »

Gokufan pisze:
Jazzwhisky pisze:
Secretman pisze:Poza tym jak chcę wejść na SNESGallery, to Avast wykrywa mi wirusa. :lol:
Szybko naprawiłem, ale coś jest na rzeczy, bo to już czwarty przypadek tej samej infekcji (ukryta ramka w kodzie strony) jaką widzę w sieci w ciągu kilku ostatnich dni. Włącznie z Twierdzą zresztą, ale w tym przypadku to już nie pierwszy i nie drugi raz. Prawdopodobnie jakiś nowy robal, który infekuje pliki przy okazji wysyłania treści przez ftp, kocham takie sytuacje bo nie wiadomo kto, kiedy, jak i w ogóle czy się bać. :)
Cóż, mi co chwila Google Chrome mówi, że na tym forum jest złośliwe oprogramowanie, losowo w tematach :D.
Głupio, że tutaj, ale trzeba to jakoś zamknąć - ze względu na ramki ze złośliwym kodem na kilku podstronach w domenie, Google zaliczyło tsukuru.cyberdusk.pl (nie tsukuru.pl!) do witryn niebezpiecznych, stąd ich przeglądarka (i tylko ona?) informuje o zagrożeniu także przy odwiedzaniu JAKICHKOLWIEK stron, na których znajdują się choćby odnośniki do cyberduska. Na forum jest ich trochę, ale nie stanowią ŻADNEGO zagrożenia, ogólnie problem został już rozpoznany, stale staram się monitorować sytuację - w tej chwili wszędzie jest czysto - ale dla pewności wstrzymałbym się z odwiedzaniem tsukuru.cyberdusk.pl mniej więcej do czasu, kiedy Google zdejmie ostrzeżenie.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Zablokowany