Skrypt #3: Minigra

Potyczki ze skryptami. Edycja #6 zakończona.

Mini-gra, która podobała mi się najbardziej...

Czas głosowania minął 12 kwie 2008, 05:23

Bez Nazwy
0
Brak głosów
Dziabnij Ninje
2
10%
Gra w 3 kubki
1
5%
Hic-Hop!
2
10%
Łowienie Ryb
0
Brak głosów
Minigra
1
5%
RMDrummer08
4
19%
Tsukurupol
11
52%
 
Liczba głosów: 21
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Kalashnikov »

Nawet jezeli ktos mial zaczete Tsukuropol dawno temu, to co w tym zlego?
Poza tym, tak jak napisal Jazz, nikt kto robil ten projekt wczesniej, nie znajac ograniczen TACO, nie meczyl by sie na 10 zmiennych. Przerobienie calej gierki do takich warunkow rowna sie praktycznie z wykonaniem projektu od nowa.
A to, ze w obecnej wersji niestety nie ma tam za duzo do robienia, to inna sprawa ;]
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Flaque »

O jejku, Jazz, ja tylko żartowałem, to był podziw dla autora :@
Wygrał ktoś jakąś rundę w "Minigrze"? ;d
Obrazek
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: ŻbiXs »

np. Ja. ;]

Przeszedłem ją nawet. :D
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Jazzwhisky »

Ok, pomyślałem, że nie będę suchym dziadem czekającym do ostatniej chwili, zresztą mamy noc i niewiele się może zmienić...

Zdecydowanym zwycięzcą TACO #3 (ponad połowa głosów, jak Kwaśniewski w 2000!!!) został Akwarelek ze swoim Tsukurupolem. Gratulacje, także dla wszystkich pozostałych uczestników, proszę o ewentualne przyznawanie się do prac i podsumowujące komentarze.

W kwestii formalnej - zestawienie gierc w postaci jednego projektu nie jest jeszcze przesądzone; gdyby ktoś chciał wprowadzić poprawki w swoich pracach, zgłosić sprzeciw w ramach umieszczania jego projektu w kompilacji, bądź dodać swoją pracę do kompletu poza konkursem - proszę o kontakt przede wszystkim via pm. Gdyby coś - temat pozostaje otwarty - poprawki, prace itp. możecie wrzucać bezpośrednio w postach. Tak czy inaczej, stale uzupełniany, odpowiedni temat powinien pojawić się wkrótce w dziale gier.
Nagrody za pierwsze miejsce zostały przyznane, obiecany bonus (8 projektów, słowo sie rzekło) postanowiłem w obliczu wydarzeń z ostatniego tygodnia opublikować otwarcie -> http://tsukuru.pl/forum/viewtopic.php?f=3&t=684
Również zapraszam (tam!!!!!) do komentowania.

Dzięki wszystkim za poświęcony czas. Jeszcze dziś (wieczorem) powinienem opublikować info na temat nowego, oczywiście związanego z propozycją kolina, pomysłu.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Kalashnikov »

Hah, myslalem ze Tsukuropol byl k-lafiora! Ale perkusja na pewno jest Ludzixa :]
Moja oczywiscie byla najlepsza zaprezentowana praca (minigra) i Bog zaplac czlowiekowi, ktory na nia zaglosowal, ale nastepnym razem prosze sie nade mna nie litowac xD

Jeszcze raz gratulacje dla Akwarelka - potwierdziles tym samym, ze masz wiecej niz wystarczajace umiejetnosci do ukonczenia HoM&M. Oby Ci tylko checi nie zabraklo :]
Awatar użytkownika
ŻbiXs

Golden Forki Special - Dema (zwycięstwo)
Posty: 319
Rejestracja: 19 lis 2007, 11:37
Lokalizacja: Totu-totam

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: ŻbiXs »

Hmmm...
Pewnie ci, którzy choć raz zagrali w moją minigierkę, nie mają wątpliwości co do osoby autora :D , ale...
Tak, "gra w 3 kubki" to moje dzieło. :mrgreen:

Congrats, Akwarelek. Jeśli potrafisz przy TACO'owych :) ograniczeniach zlepić coś takiego jak Tsukurupol, to ze zrobieniem HoM&M nie będziesz miał absolutnie żadnych problemów. :wink:
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Akwarelek »

Łuhu, witajcie wszyscy, dziękuję za wszystkie miłe słowa. Chcę coś ogłosić korzystając z tej chwili zainteresowania :) Pewnie wielu z was zaraz zkwasi miny, ale nie będę dłużej owijał w bawełnę - Hirosy są zawieszone od około lutego. Po prostu ogrom pracy, pełno ctrl+c , ctrl + v i pełno obrazków mnie zniechęciły do dalszej pracy. Dodatkowo, jak chciałem się zabrać za algorytm wyłapujący najszybsze jednostki (zbalansowany tak, że jeśli czerwony zaczyna kawalerią a obydwaj gracze maja łuczników z tym samym spidem, to potem niebieski robi kolejkę) to nie wiedziałem jak się do tego zabrać. Uparłem się, że ma tak być i tyle - zresztą po Tsukurupolu widzicie, że jestem hi-quality skrypter :)
"Ta, to było oczywiste"
"Pff, od razu wiedziałem"
"SPALONY DYSK >>XXDDDD"
Żeby jednak nie zostawić smutnych min lub podwyższyć kąciki ust coniektórych osób, powiem Wam, że ten czas, w którym nie robiłem Heroesy, nie poszedł na marne - o tym się przekonacie w niedalekiej przyszłości.
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Flaque »

Ja zrobiłem RMdrummer, a K-Lafior hic-hop :c
Szkoda, że za 2 miejsce nic nie dają ;p
Obrazek
Awatar użytkownika
Lloyd
Posty: 119
Rejestracja: 27 gru 2007, 21:59

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Lloyd »

A mój skrypt nie dostał ani jednego głosu D: Chyba dorobię konkurs na Największą Rybę i Największy Kalosz do tej kompilacji :c
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Mertruve »

Hah, myslalem ze Tsukuropol byl k-lafiora!
Przecież Hic-Hop zajeżdża k-lafiorem na kilometr XD
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Gokufan »

Lol a ja myślałem że łowienie ryb jest k-lafiora XDD Grafika taka Redhelornowata XD
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Kalashnikov »

Nie odgadlem ANI JEDNEGO autora z tych gierek (nawet kiedy kazdy po kolei ujawnial swoje prace, nic mi to nie pomoglo) XD

@Akwarelek - fajnie, ze pracujesz nad kolejnym projektem, ale do kiedy? Do kolejnego TACO, czy moze juz na Gwiazdke oglosisz nam "cudowna nowine" o zmianie tytulu?
Sorry za ton ale wkurzylem sie :< Przez pare godzin myslalem sobie "...pieknie, mowili mu, ze to niemozliwe, a facet za pare miesiecy wyjedzie im z gotowym projektem w twarz". A tu klops.
Eh... Wytrwalosci, wiecej wytrwalosci przy nowej grze zycze :]
LasTTurN

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 1) Zapowiedzi (miejsce 1)
Posty: 196
Rejestracja: 18 sty 2008, 20:40

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: LasTTurN »

HH K-lafiora z miejsca rozpoznałem, (styl)
Tsukurupol przypisałem Akwarelkowi...jakoś tak wyczułem(skrypty)
Sadzenie marchwi :p Mertruve (grafa i podpis mapy)
3 kubki to było pewne , że Żbixa dzieło (dialogi)

na reszcie się nie poznałem.
Awatar użytkownika
Flaque
Posty: 400
Rejestracja: 28 paź 2007, 21:11
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Flaque »

Ciekaw jestem ile głosów miałby Tsukurupol, gdyby nie był o scenie. ^w^
Obrazek
Akwarelek

Golden Forki 2008 - Zapowiedzi (miejsce 3); TA Code-Off Edycja III (zwycięstwo); TA Code-Off Edycja IV (zwycięstwo)
Posty: 439
Rejestracja: 06 gru 2007, 20:45
Lokalizacja: Opolskie

Re: Skrypt #3: Minigra

Post autor: Akwarelek »

Trzeba kombinować żeby zyskiwać przychylność innych ;] Mój monopol z założenia miał być (jest) scenowy, gdyby tak nie było, to bym zrobił inną gierce.
Zablokowany