Skrypt #1: System interakcji

Potyczki ze skryptami. Edycja #6 zakończona.

Kto wygra kontest?

Czas głosowania minął 25 kwie 2007, 17:43

Blessed Warrior
5
31%
Michu
9
56%
Yaslon
2
13%
 
Liczba głosów: 16
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1149
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Post autor: Michu »

Imo skoro to telekineza jest, to mozna stawiac gdzie nam sie zywnie podoba (z przyczyn oczywistych na sobie postawic nie mozna). A ze to jrpg i rzut specyficzny to pozostaje sie tylko cieszyc ~~
Obrazek
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Post autor: Jazzwhisky »

Cholera, bede nieprzyjemnie szczery. Bo tak patrzac ze wzgledu na funkcjonalnosc/przydatnosc to chyba nie zagłosowałbym na żaden :]

Skrypt Yaslona jest okropnie banalny, a przy tym zwyczajnie niewygodny, zeby zrobic to porzadnie, zachowac prostotę a jednoczesnie wygodę trza by sie nieziemsko napracowac...

Telekineza uzywa dla nabicia efektu oryginalnych grafik (i to juz wlasciwie ja w moich oczach dyskfalifikuje xD), poza tym imo jest strasznie niedorobiona (to miganie i brak blokowania, w grze - odpada)

Tamagotchi jest jak diabli proste i nudne, wymaga serii drobnych poprawek i od groma urozmaicen... Zaglosowalbym ze wzgledu na ilosc wlozonej pracy... Jednak 'gierka' wcale nie powstała z mysla o konkursie, kthxbai :)
Ostatnio zmieniony 23 kwie 2007, 04:47 przez Jazzwhisky, łącznie zmieniany 1 raz.
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
BeVoo

Golden Forki 2008 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 442
Rejestracja: 19 kwie 2006, 14:20

Post autor: BeVoo »

Tamagoczi: Ciekawy pomysl. Gdyby dopracowac to faktycznie mozna by zrobic calkiem cos porzadnego. Proste, a jednak cos w tym jest.

Telekineza: ja nie oceniam po grafice/mappingu, a uzyciu skryptu. W tym przypadku zostalo przedstawione praktycznie uzycie klawisza shift. Co prawda pomysl za oryginalny i zbyt dopracowany nie jest, ale fajnie, ze pokazano mozliwosc operowania klawiszami (w pewnym sensie). A ze pomysl zostal 'skopiowany', to juz inna sprawa... :P

Wpisywanie odpowiedzi: :/ Jestem pelen podziwu, ze wogole zostalo to dopuszczone do konkursu. Nie wypowiem sie, bo raczej nie ma na co. Wybacz Yaslon, ale gdybys bardziej to dopracowal, to moze wyszlo by cos z tego....

Generalnie zaglosowalem na Tamagoczi, za oryginalny pomysl. (Bo przeciez Michu i tak wygra...)
Gdzie jest wanamingo kiedy śpi?
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

BeVoo: wcale nie został skopiowany, tylko po prostu zrobiony tak samo - a że to najprawdopodobniej najlepsza metoda, to... =)
Awatar użytkownika
Yaslon
Posty: 121
Rejestracja: 11 kwie 2007, 15:21

Post autor: Yaslon »

BeVoo pisze:Jestem pelen podziwu, ze wogole zostalo to dopuszczone do konkursu.
Nigdzie nie było napisane, że nie dopuszczone zostaną cienkie prace :wink:
Btw. Skryptom do Avliel poświęcam znacznie więcej czasu i będą one dużo bardziej zaawansowane i dopracowane =)
Btw. Czemu zawsze muszę klikać kilka razy na Wyślij, bo pokazuje się Błąd sesji? O-O
Awatar użytkownika
Gokufan
Posty: 306
Rejestracja: 20 sty 2007, 19:36
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Gokufan »

Yaslon -- spróbuj skasować kuki :]
Awatar użytkownika
Bimbrownik
Posty: 93
Rejestracja: 20 sty 2007, 18:01
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: Bimbrownik »

Telekineeeeeza ~~ roxi
reszta skryptów też fajne tylko z tym wpisywaniem odpowiedzi ;/
Hej lubie placki.
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Post autor: Mertruve »

No cóż - koniec. Pierwszy kontest, sklejony był trochę pospiesznie, pod naciskiem pozostałych redaktorów prawie całkowicie zmienił swoją formę, nadal ledwie się trzymając... ale wyszedł całkiem nieźle. Podejrzewałem, że wiedząc, iż nagrodami są jedynie własna satysfakcja, umiejętności i podwójny głos w następnym konteście (to też doszło później, pierwotnie to twórca kontesta miał wybrać zwycięzcę, ale zdaniem Micha lepsze byłoby głosowanie), nikt się nie zgłosi. Pozytywnie mnie zaskoczyliście =)

I tak, zwycięzcą zostaje Michu, który będzie też robił następny kontest. Stay tuned XD!
Zablokowany