Szukam gry w stylu...

PC, konsole i nie tylko...
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: PInroz »

Ostatnio po głowie chodzi mi pewna gra, w którą zagrywałem się oczywiście w dzieciństwie. Gra była podobna do Simsów, jednak jej założenie było lekko inne. Początek wyglądał miej więcej tak: Tworzyliśmy sobie postać, potem było wstęp gdzie znajdowaliśmy się na scenie gdzie ogłaszaliśmy że niedługo rozpocznie się nasz wielki koncert (tak nasza postać była początkującą gwiazdą). Dostawaliśmy obszar na którym mogliśmy wybudować dom, z tego co pamiętam mogłem budować tylko parter. Później zapraszałem różnych ludzi którzy potem u mnie mieszkali. Z nimi mogłem wchodzić w interakcje itp. tak jak w simsach. Po pierwszej pokazówce taneczno-muzycznej menadżerka przydzieliła mi dwie dziewczyny które mają pomóc mi w rozwoju kariery. Jednak w porównaniu do innych postaci nimi mogłem normalnie sterować,zmieniać ich wygląd, wchodzić w interakcje z innymi postaciami tak jak było to z moją główną postacią.

Gra miała polski dubbing, który był naprawdę dobry. Co do grafiki, była ona raczej podobna do pierwszych lub drugich Simsów. Pamiętam też że żeby zdobyć więcej pieniędzy na rozbudowę swojego domu, tworzyłem małe puste pokoje które potem sprzedawałem. O dziwo z zyskiem :shock:

Pamiętam dobrze, że to na pewno nie były Simsy :roll:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
Awatar użytkownika
Revlis

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 3); Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3) Dema (miejsce 2); Konrad Championship I (wyróżnienie)
Posty: 151
Rejestracja: 13 wrz 2016, 22:59
Lokalizacja: Kraina RM

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: Revlis »

Czyżby Pop life: Droga na szczyt?
Spoiler:
https://i.imgur.com/YV2qRz2.png
Revlis to śmierdzący leń.
Zbija bąki cały dzień.
Awatar użytkownika
PInroz
Posty: 917
Rejestracja: 28 paź 2014, 22:24
Kontakt:

Re: Szukam gry w stylu...

Post autor: PInroz »

Revlis pisze:Czyżby Pop life: Droga na szczyt?
Tak, to jest to :-D Dzięki ci Revlisiu :mrgreen:
Obrazek
:cry: :cry: :cry: Nie mogę latać, bo stałem się kaleką :cry: :cry: :cry:
ODPOWIEDZ