Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

PC, konsole i nie tylko...
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Fear »

Hm... Bardzo ciekawy dodatek. W poprzednich postach doczytałem się ,że premiera miała mieć miejsce w kwietniu... Gra ujrzała światło dzienne ? Można ją skądś ściągnąć ? Może projekt upadł ? Proszę o jakieś info... :D
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Amadik »

http://forum.df2.ru/index.php?showtopic=10604&st=3140 pisze:это все от издателя зависит - как он решит, так и выйдет.
Prawdopodobnie premiera odbędzie się w tym samym czasie, co premiera zapomnianych już projektów RM... i Duke Nukem Forever.
Awatar użytkownika
Amadik

Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2010 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon III (miejsce 1); Liga Mapperów Sezon II (miejsce 3)
Posty: 185
Rejestracja: 05 wrz 2007, 23:21
Lokalizacja: Żagań
Kontakt:

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Amadik »

Status in a nutshell:
Version 1.0 has been released to the public, adding the Cove town to the game and a short introductory campaign, but this build currently exists in Russian only, and can only be installed on Heroes of Might and Magic III: Complete. An English version is underway and is expected soon, and further versions are planned to enable compatibility with WoG and the ERA scripting system.
http://heroescommunity.com/viewthread.p ... genumber=1
Awatar użytkownika
Fear

Golden Forki 2016 - Dema (miejsce 1); Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 2)
Posty: 850
Rejestracja: 31 lip 2009, 21:34
Lokalizacja: Białystok

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: Fear »

Ja sobie poczekam na wersję ENG, zapewne i kilka bugów przy okazji zniknie, tylko teraz ciekawe, ile będę na te ENG czekał :) I w ogóle Amadik, dzięki za info.
Ostatnia Łza (v1.03) 28.12.16
Obrazek
viewtopic.php?f=1&t=5549
BH Daimaouji
Posty: 509
Rejestracja: 19 gru 2012, 20:09

Re: Heroes of M&M 3: Horn of the Abyss

Post autor: BH Daimaouji »

Sorry za nekropost, ale bardzo lubię pomysł żeńskiej władczyni w HoMM3, więc zostawię to tutaj

Obrazek

Wersja może być, ale wersja beta była lepsza, szkoda że nie wiem jak jej modela rozpakować z gry HoMM3

Szkoda tylko że nie dali magowej (?) bitewnej jako barbarzyńskiej kobiety z peleryną, tylko dali jej skórę wilka

Ogółem gra warta świeczki jak chcecie poprawną animację bohaterów podczas bitwy
Moje aktualne gry DB zrobione w RPG Makerze:

DBZ Saiyans' Rebellion +16
Damian's Adventures +7
ODPOWIEDZ