TASC4: Oficjalne Wyniki

Piąta edycja konkursu.

Moderator: Deathwing

Zablokowany
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

TASC4: Oficjalne Wyniki

Post autor: Jazzwhisky »

Obrazek
Przy okazji TASC2 pisałem o nieuchwytnej magii w naszym community, zwłaszcza, że pixelartowe konkursy tego typu to rzadkość nie tylko u nas, ale w ogóle w Polsce. Potwierdziło się to w tej edycji, zwłaszcza bywalcy Discorda wiedzą, że atmosfera konkursowa była świetna, pełna dowcipu i zabawy. Bardzo dziękuję wszystkim uczestnikom za udział, udało nam się przebrnąć przez konkursowe wymogi, wykonanie prac, ostrą rywalizację i głosowanie, którego oficjalne wyniki możecie oglądać poniżej. :)

Classic

Miejsce 1
Sprite 2 (Hero) - Deathwing; 20 pkt
Obrazek

Miejsce 2
Sprite 7 (Franziska) - Adrap; 17 pkt
Obrazek

Miejsce 3
Sprite 10 (Venom Snake) - Crashykk; 16 pkt
Obrazek

Miejsce 4
Sprite 8 (Franziska) - Amelanduil; 8 pkt

Miejsce 5
Sprite 1 (Hero) - Stanior, Sprite 6 (Franziska) - Versus; 7(3) pkt

Miejsce 7
Sprite 9 (Venom Snake) - Keibi; 3 pkt

Miejsce 8
Sprite 4 (Franziska) - Soul; 1(1) pkt

Miejsce 9
Sprite 3 (Hero) - B.N.F; 1(0) pkt

Miejsce 10
Sprite 5 (Franziska) - Yoroiookami; 0 pkt
Discord Emoji

Miejsca 1
Emoji 11 (Zdziwiona krowa, 32x32) - Deathwing, Emoji 3 (Spalony dysk, 128x128) - Deathwing; 21 pkt
Obrazek Obrazek

Miejsce 2
Emoji 7 (Polska Scena Rpgmakera, 32x32) - Soul; 10 pkt
Obrazek

Miejsce 3
Emoji 5 (Freddie Mercury, 128x128) - Adrap; 9 pkt
Obrazek

Miejsce 4
Emoji 4 (Freddie Mercury, 32x32) - Stanior; 8 pkt

Miejsce 5
Emoji 6 (Polska Scena Rpgmakera, 128x128) - Yoroiookami; 4 pkt

Miejsce 6
Emoji 10 (Zdziwiona krowa, 128x128) - Crashykk, Emoji 2 (Spalony dysk, 32x32) - B.N.F; 1(1) pkt

Miejsce 8
Emoji 1 (Spalony dysk, 32x32) - Keibi, Emoji 12 (Zdziwiona krowa, 128x128) - B.N.F, Emoji 9 (Zdziwiona krowa, 32x32) - Adrap, Emoji 8 (Polska Scena Rpgmakera, 128x128) - Stanior, Emoji 13 - Zdziwiona krowa (32x32) - Crashykk; 0 pkt

Na koniec, dzięki także za głosy i wyrazy uznania dla umiejętności oraz odwagi. Nawet jeśli wasze prace zajęły niższe miejsca, to nie miejcie wątpliwości, wasz wkład był równie istotny i dołożył swoje do klimatu i powodzenia całej imprezy. Super.

P.S. Wielkie dzięki za konkursowe logo dla Deathwinga! Autorzy najlepszych prac w kategorii Classic wybrali dodatkową kategorię Dowolny RM (+RTP) dla jednej z kolejek w nadchodzącym, szóstym sezonie Lidze Mapperów
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: Michu »

Gratuluję wszystkim uczestnikom! Konkurs okazał się świetny pod wszystkimi względami, a już zwłaszcza atmosferą na discordzie, więc uważam go za podwójny sukces. I to kolejne potwierdzenie, że rok 2020 jest ewidentnie najlepszym od lat na polskiej scenie =]
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: Adrap »

Podoba mi się to, jak konkurs przełożył się na jeszcze większą ilość hermetycznych żarcików na Discordzie :-D
Dzięki za głosy, cieszę się, że moje w większości wypociny się podobały (biedna krówka). W ogóle większość prac, o ile nie wszystkie, trzymały przyzwoity poziom i mogłyby po drobnych poprawkach z powodzeniem zostać użyte jako grafiki do gry. Tak samo chyba wszystkie emotki były przez ten czas używane w rozmowach i wpasowywały do kontekstu wypowiedzi. Mam nadzieję, że następnym razem więcej osób się zmobilizuje, żeby oddać coś, bo to był mój jedyny zawód, czyli ilość prac.
Gratulacje dla Deathwinga, świetny warsztat i widzimy się na lidze mapperów.
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: Crashykk »

Calkowicie nie spodziewalem sie tego, ze z moimi miernymi umiejetnosciami bede na podium, a tutaj praktycznie do ostatnich minut bylem na 2 miejscu razem z Adrapem. DK postanowil popsuc kolejny remis w tym roku xddd Kategorie Classic oddalem bez wiekszych nadziei. Cale swoje sily wpakowalem w emotke i myslalem, ze to tam bede w stanie chociaz powalczyc, a tutaj okazalo sie na odwrot. Dziekuje wszystkim za glosy i mila zabawe. Ciesze sie, ze dostalismy tyle fajnych emotek, ktore na diacordzie jeszcze bardziej budowaly klimat. Az szkoda bedzie sie z nimi rozstac.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: Stanior »

TASC 4 na długo pozostanie w mej pamięci. Cieszę się, że wróciłem akurat jak odbywały się zapisy i mogłem z Wami uczestniczyć w tym niesamowitym wydarzeniu. Daliśmy radę i pokazaliśmy, że Scena naprawdę się odradza.
Poziom był niesamowicie wysoki i niemal wszystkie prace miały w sobie "to coś". Odwaliliśmy kawał dobrej roboty :)
Podziękowania też w stronę głosujących - udało nam się dzięki nim osiągnąć największą frekwencję. Mam nadzieję, że przy TASC 5 oddanych głosów będzie jeszcze więcej.
Mam też mega wewnętrzną satysfakcję, że jednak mój hero 1 zdobył tych kilka głosów uznania, co udowodniło, że oldschoolowy duch krąży po Scenie.
Jeszcze bardziej jestem zadowolony z mojego Merkuriusza :) Urozmaicił nam discordowe rozkminy podczas trwania konkursu.

Dzięki Panowie, było świetnie i mam nadzieję, że kolejne eventy będą miały równie dobrą atmosferę :)
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
Deathwing

GF2022 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 1); Liga Mapperów Sezon I (msc. 1) Sezon II (msc. 2) Sezon IV (msc. 3) Sezon V (msc. 1) Sezon VI (msc. 2); TASC 2 (msc. 1)(msc. 3); TASC 3 (msc. 1); TASC 4 (msc. 1)(msc. 1)(msc. 1)
Posty: 305
Rejestracja: 29 gru 2006, 22:40
Kontakt:

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: Deathwing »

PYK! Podwójny hat trick - i w ramach tej edycji, i jako trzeci wygrany TASC z rzędu :D Zabrzmi to nieskromnie, ale trochę się spodziewałem takiego wyniku, bo to zresztą konkurencja, w której czuję się najpewniej. Szkoda tylko, że rywalizacja nie była jeszcze ostrzejsza, pewnie dlatego, że wielu ludzi, którzy robili edity/własne chary do 2k3, już wymiotło z planszy. Nie wydaje mi się jednak, żeby pixelart był jakąś wielką filozofią, co teraz udowodnił chociażby Crash swoim spritem. Jak się chce, to się da, więc bierzcie się w końcu za to rysowanie, zamiast tylko smęcić na brak grafik :v Fajnie było was bezlitośnie skopać, ale liczę, że ktoś mi wreszcie spuści srogie bęcki w przyszłości! No ale ogólnie zabawa była przednia, a pomysł z kategorią emoji znakomity. Kolejna udana scenowa inicjatywa w tym roku <3
turn up the silence
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: Yoroiookami »

Deathwing ładnie wszystkich zniszczył. <3
Superaśne niektóre z prac, moja kluska (Franziska z nadwagą) się do nich nie umywa. :>
Mimo wszystko fajnie było i jeżeli będzie powtórka za rok, to chętnie wezmę udział.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
B.N.F

TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)(miejsce 2); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)
Posty: 34
Rejestracja: 06 sie 2019, 07:35
Lokalizacja: Dzikie ostępy internetu

Re: TASC: Oficjalne Wyniki

Post autor: B.N.F »

Gratulacje dla Deathwinga!
Być może do zobaczenia w przyszłym roku na TASC5?
Tymczasem powodzenia w pixelowaniu nie na konkurs! :-D
Obrazek
Zablokowany