TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Piąta edycja konkursu.

Moderator: Deathwing

Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Jazzwhisky »

Ikonki od kilku godzin testowane są już na Discordzie, pora na prezentację prac na forum oraz głosowanie w tej kategorii. Otrzymałem 13 prac, poniżej zasady (identyczne jak w kategorii Classic, z nieco innym układem podium) i zapraszam do udziału w wyborze najlepszych grafik! :)

- prawo do uczestnictwa w głosowaniu mają wszyscy aktywni użytkownicy forum zarejestrowani najpóźniej 18.04.2020, z co najmniej trzema postami na swoim koncie
- każdy z głosujących może wskazać od jednej do maksymalnie trzech prac wymieniając je w poście w tym temacie (nr pracy + temat!)
- głosujemy fair, pamiętamy o zachowaniu anonimowości prac, nie dzielimy się podejrzeniami, nie wskazujemy swoich prac innym uczestnikom!
- głosowanie potrwa do dnia 01.05.2020 włącznie, po którym głosy zostaną zliczone, oficjalne wyniki konkursu podane zostaną dnia następnego
- w rywalizacji zostaną przyznane dwa równorzędne pierwsze miejsca (dla najlepszych grafik 32x32 i 128x128 pikseli) oraz dodatkowo, miejsca drugie i trzecie (bez względu na rozmiar grafik), teoretycznie nagrodzone zostaną zatem cztery prace
- gdyby wasz głos decydował o niższej pozycji waszej pracy (bo został oddany na bezpośredniego rywala w klasyfikacji) - zostanie on anulowany
- w przypadku wyniku remisowego miejsce zostanie ustalone na podstawie ilości głosów osób spoza listy zapisanych uczestników konkursu; w przypadku dwóch lub więcej równorzędnych pozycji na podium, kolejne miejsca zostaną przyznane wg zasad sportowych (np. dwa miejsca drugie = pomijamy miejsce trzecie)
- 4 grafiki (tylko po jednej najlepszej na każdy temat) pozostaną na stałe na naszym serwerze Discord; gdyby na pierwszych miejscach znalazły się prace na ten sam temat - na kanał trafi ta z większą ilością głosów/ilością głosów spoza listy zapisanych uczestników konkursu
- komentarze, uwagi i opinie dotyczące prac bardzo mile widziane!
Emoji 1 - Spalony dysk (32x32)
Obrazek

Emoji 2 - Spalony dysk (32x32)
Obrazek

Emoji 3 - Spalony dysk (128x128)
Obrazek

Emoji 4 - Freddie Mercury (32x32)
Obrazek

Emoji 5 - Freddie Mercury (128x128)
Obrazek

Emoji 6 - Polska Scena Rpgmakera (128x128)
Obrazek

Emoji 7 - Polska Scena Rpgmakera (32x32)
Obrazek

Emoji 8 - Polska Scena Rpgmakera (128x128)
Obrazek

Emoji 9 - Zdziwiona krowa (32x32)
Obrazek

Emoji 10 - Zdziwiona krowa (128x128)
Obrazek

Emoji 11 - Zdziwiona krowa (32x32)
Obrazek

Emoji 12 - Zdziwiona krowa (128x128)
Obrazek

Emoji 13 - Zdziwiona krowa (32x32)
Obrazek
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Adrap

GF2020 - Dema (miejsce 3); GF2019 - Pełne Wersje (miejsce 3) Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 3)(miejsce 3); GF2015 - Dema (miejsce 2) Zapowiedzi (zwycięstwo); KC I (miejsce 2); KC II (miejsce 3); TASC 4 (miejsce 2)(miejsce 3)
Posty: 815
Rejestracja: 21 kwie 2014, 14:39
Lokalizacja: Kurpsie

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Adrap »

Swoje głosy oddaję na:
Emoji 3 - Spalony dysk
Emoji 11 - Zdziwiona krowa
Wydane:
Podziemia: Człowiek, 23 sekundy, Królobójcy, Najstarszy

Współautor gry: Amarok
(W produkcji)
Awatar użytkownika
Amelanduil

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2); TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)
Posty: 450
Rejestracja: 10 lis 2012, 16:25

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Amelanduil »

Mi niestety nie udało się znaleźć wystarczająco weny, żeby coś podesłać :(
Głosuję na:
3 - Spalony dysk
6 - Polska Scena Rpgmakera
11 - Zdziwiona krowa
ObrazekGlico☆Magic?
Awatar użytkownika
Viuu

Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 2)
Posty: 118
Rejestracja: 22 mar 2011, 21:33
Lokalizacja: Gdańsk

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Viuu »

Głosuję na:
3 - Spalony dysk
11 - Zdziwiona krowa
Obrazek
Victory Quotes: 1, 2
Awatar użytkownika
Yoroiookami

GF 2019 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2017 - Dema (miejsce 1); GF 2015 - Pełne Wersje (miejsce 2); GF 2014 - Pełne Wersje (miejsce 3); GF 2010 - Gry (miejsce 2); GF Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 679
Rejestracja: 02 wrz 2014, 12:45

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Yoroiookami »

Tyle superaśnych prac. Znowu brakuje mi punktów. </3

Emoji 3 - Spalony dysk (128x128) nie sądziłem że można tak ładnie i szczegółowo narysować spalony dysk; ta praca to kosmos
Emoji 11 - Zdziwiona krowa (32x32) - wyraz twarzy krówki jest 10/10, ogromny potencjał do reakcji. :>
Emoji 7 - Polska Scena Rpgmakera (32x32) - trochę nie rozumiem tej obwódki, ale też chciałbym umieć tak pikselować.
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Soul

Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Konrad Championship (miejsce 1); TA Sprite Contest 4 (miejsce 2)
Posty: 526
Rejestracja: 19 mar 2011, 21:24
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Soul »

5 - Fryderyk, 6 - krakenik (Polska Scena Rpgmakera), 3 - Spalony Dysk
Awatar użytkownika
Noruj

Golden Forki 2015 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2014 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Pełne Wersje (miejsce 1)(miejsce 1); Golden Forki 2010 - Zapowiedzi (miejsce 3)
Posty: 1243
Rejestracja: 15 lut 2009, 16:36
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Noruj »

Głosy oddaję na 3 - Spalony dysk (gratuluję umiejętności, super to wygląda), 7 - Polska scena Rpgmakera, 11 - Zdziwiona krowa.
Obrazek
Awatar użytkownika
Sefiro

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 2); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo); Konrad Championship I (miejsce 2)
Posty: 93
Rejestracja: 20 wrz 2014, 14:22
Kontakt:

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Sefiro »

Moje głosy idą na:

5 - Freddie Mercury
11 - Zdziwiona krowa
Awatar użytkownika
Ekhart

Golden Forki 2015 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2011 - Dema (miejsce 1)
Posty: 447
Rejestracja: 28 maja 2010, 10:12
Lokalizacja: Midleton

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Ekhart »

Moje głosy idą na:
Emoji 3 - Spalony dysk
Emoji 7 - Polska Scena Rpgmakera
Emoji 11 - Zdziwiona krowa
No matter how tender, how exquisite… A lie will remain a lie.
Awatar użytkownika
Jazzwhisky
Posty: 4332
Rejestracja: 13 kwie 2006, 21:45
Kontakt:

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Jazzwhisky »

Kontynuując nieco formułę, którą zastosowała Kleo (bardzo fajnie podsumowując KCII), postanowiłem zamiast tradycyjnie komentować, przyznać osobiste nagrody specjalne typu achievement. Mam nadzieję, że żaden z autorów nie poczuje się urażony.

Emoji 1 - piątka na czerwono z podpisem magistry języka polskiego, za pracę najbardziej na temat. Jest dysk? Jest. Spalony? Spalony. No!

Emoji 2 - Płonący Laur polskiego RM Community - za największy ogień, tak trzymać.

Emoji 3 - Puchar Dragon Emperora I klasy, dla tej grafiki warto było organizować TASC4.

Emoji 4 - Złoty Ludzix z Kalashnikovem na koniu, za najśmieszniejszą grafikę w tej edycji konkursu.

Emoji 5 - Kryształowa Patera Mojej Mamy, bo podobało się najbardziej mojej mamie.

Emoji 6 - Medal Zasługi Kapituły Domowego Przedszkola, za najbardziej słodki klimat, no i jest słoneczko.

Emoji 7 - Order Białej Cebuli, za najbardziej patriotyczny motyw konkursowy.

Emoji 8 - Honorowe członkostwo Instytutu Marii Konopnickiej, za epicki wymiar i metodę wykonania pracy w małym formacie.

Emoji 9 - Mosiężna statuetka Człowieka-Krowy (aut. David Lynch), za najbardziej surrealistyczną pracę, nie mam pojęcia co jest czym na tym obrazku.

Emoji 10 - Najwyższy Certyfikat Użytkownika GIMP-a, za najlepsze dziury w nosie (prawie jak u gnu).

Emoji 11 - Wielki Order Towarzystwa Mlecznego - za wkład w rozwój i promocję bydła domowego na scenie RPG Makera.

Emoji 12 - Platynowa odznaka NASA - za połączenie motywów i nowatorskie podejście do tematu topologii sfer zdeformowanych w sposób ciągły.

Emoji 13 - drugi Najwyższy Certyfikat Użytkownika GIMP-a - bo... bo... dziury w nosie też były dwie (i wcale nie były złe).

Znów, cholernie trudny wybór, aż mam ochotę przepraszać autorów niektórych prac. Ostatecznie, moje głosy: Emoji 3 - Spalony dysk (najlepsza praca), Emoji 4 - Freddie Mercury (kurde, bardzo funkcjonalna, mocno w klimacie naszych dotychczasowych emoji), Emoji 11 - Zdziwiona krowa (genialnie się skaluje!)
Nasz discordowy czat, 24h/d - https://discord.gg/4GG85kr
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1150
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Michu »

Emoji 3 - Spalony dysk (128x128)
Emoji 5 - Freddie Mercury (128x128)
Emoji 11 - Zdziwiona krowa (32x32)
Obrazek
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Stanior »

Ok przyszedł czas na moje głosy.
Walczyłem ze sobą bardzo... :P wszystkie prace są niesamowite i miałem naprawdę trudność żeby wytypować tylko te trzy...

Emoji 3 - Spalony dysk (128x128) - arcydzieło tego konkursu
Emoji 7 - Polska Scena Rpgmakera (32x32) jak mógłbym nie zagłosować na swoją podobiznę? ^^
Emoji 11 - Zdziwiona krowa (32x32) - mega klimatyczne i technicznie super wykonane
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Awatar użytkownika
B.N.F

TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)(miejsce 2); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)
Posty: 34
Rejestracja: 06 sie 2019, 07:35
Lokalizacja: Dzikie ostępy internetu

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: B.N.F »

Jestem szczerze zdziwiony ilością prac O.o widząc 10 prac w kategorii klasycznej, spodziewałem około 20 prac, szkoda że jest ich o wiele mniej :/

Moje głosy:
3 - Spalony dysk (128x128)
5 - Freddie Mercury (128x128)
11 - Zdziwiona krowa (32x32)
Obrazek
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Kryzz333 »

Ciężki wybór, więc głosuję na nieco mniej oczywiste prace:

Emoji 4 - Freddie
Emoji 5 - Freddie
Emoji 10 - Krowa
Awatar użytkownika
Surusek
Posty: 87
Rejestracja: 02 gru 2017, 11:32
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Re: TASC4: Głosowanie - Discord Emoji

Post autor: Surusek »

"Nie wiem, ale się wypowiem", odc. 2.

1. Spalony dysk - to mi przypomina bardziej jakiś szitowaty przedmiot z Minecrafta niż dysk.
2. Spalony dysk - o ile sam ogień nie wygląda źle, to pomysły się wypaliły przy rysowaniu dysku. Stwierdzam, że pali się prostopadłościan z kropkami.
3. Spalony dysk - w powiększeniu sprajt robi większe wrażenie niż zmniejszony na Discordzie, bo tam nie widać tej świetniej roboty z pixel artem. I ten ogień. Widać, że komuś paliło się do roboty. Efektywnie też się sprawdza w swojej roli.
4. Freddie Mercury - Rozumiecie żart nie? Że Merkury to nazwisko... i planeta... hahahaha xDDDDDDDD
5. Freddie Mercury - Używanie tego sprajtu jest jak oglądanie koncertu Queen na monitorze 1/2" cala. Co nie zmienia faktu, że jest porządnie wykonany. Na zbliżeniu wygląda zdecydowanie lepiej niż jako emotka.
6. Polska scena RPG Makera - Podoba mi to się. Wszystkie charakterystyczne elementy wszystkich ważniejszych organów sceny... i ta kurtyna! Nawet z miniaturki widać, że chodzi o scenę.
7. Polska scena RPG Makera - (spoiler)
Spoiler:
8. No ok, rysunek fajnie, scena na nim jest, fajnie, nie wiem co jest na niej polskiego. Po prostu, jest to scena... i tyle. Nic polskiego tam nie widzę.
9. Zdziwiona krowa - czarno to widzę. Biało w sumie też. Bardzo monochromatyczna ta krowa. Wygląda bardziej, jakby kryczała w pustkę szaleństwa...
10/13. Zdziwiona krowa - spełnia swoją rolę. I w zasadzie tyle. Kompletnie nie mam pomysłu na komentarz.
11. Zdziwiona krowa - Fajnie wygląda i efektywnie działa jako emotka. Podoba mi się to.
12. Zdziwiona krowa - Mimo prostoty, powiedzmy, że podoba mi się styl. Wykonanie... nierówne.

Głosy: 3 (spalony dysk), 6 (scena RMPL), 11 (zdziwiona krowa).
...line of code that the developer can write the fastest, the line of code that developer can maintain the cheapest, and the line of code that never breaks to the user is the line of code that developer never had to write - Steve Jobs

Previously known as almostnoruby/anrgames
[twitter] [youtube]
Zablokowany