Tenshi I - Mroczny wojownik

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Puncher
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2021, 13:59

Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Puncher »

Pełna Wersja
Tenshi I - Mroczny Wojownik
Wersja RM 2003
Link: https://www110.zippyshare.com/v/WnyZR2tV/file.html
Opis: W grze wcielamy się w wojowników Tenshi, w raz z upływem gry rozwijamy umiejętności naszych wojowników. Gra została zrobiona około 20 lat temu, ale nie dokończona. Po znalezieniu starych płyt postanowiłem ją dokończyć oraz będę robił kontynuację gry.
Fabuła gry:
Daleka przyszłość. Ludzkość podbiła większość okolicznych galaktyk. Po rozwinięciu różnych cywilizacji postanowiono stworzyć królestwo, które zarządza resztą galaktyk. Po 125 latach następuje zmiana panującego rodu. Gubernator z rodu Imperialistów, który stracił koronę, planuje odzyskanie władzy z pomocą sił ciemności.
screen 1.png
Screen 2.png
screen 3.png
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Kitabake
Posty: 367
Rejestracja: 25 gru 2009, 13:03
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Kitabake »

Spoq, że wróciłeś do starego projektu. Lubię takie inicjatywy.
Mam na start radę, popatrz jak wyglądają ładne mapki w RPG Maker robione.
Rozumiem że, warto mieć swój styl ale totalnie puste pokoje nie wyglądają zbyt dobrze.
Można dodać więcej obiektów lub zmniejszyć pomieszczenie, jeżeli dodatkowa przestrzeń
ma być pusta i nic nie dodawać wizualnie.
Nie poddawaj się, rób research i ulepszaj swój projekt :)
Moje projekty:
"Hunter: Avendzer Dragon"
"Chaos Element: Climax Redux"
"Ziemia: Opętanie"
"Blade Trynty"
Puncher
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2021, 13:59

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Puncher »

Jesienią zaczynam robić 2 część. Jestem w trakcie pisania fabuły. Jak ją skończę zacznę gromadzić dane do gry i ruszam z projektem.
Pewnie wprowadzę zmiany w pierwszej części i przed wydaniem drugiej wypuszczę poprawioną jedynkę.
Awatar użytkownika
Stanior
Posty: 298
Rejestracja: 17 kwie 2006, 17:42
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Stanior »

Też lubię takie powroty do projektów z przeszłości :) Puncher jaką miałeś ksywę jak robiłeś tą grę? Udzielałeś się na polskiej scenie?
18.06.2003-24.11.2003- Redaktor Naczelny Gildii RPGMaker PL (Zjednoczone strony Przystani, Temple of Elementals, Bractwa i Świątyni RPGMaker)

18.05.2020- do chwili obecnej- Redaktor RMteki
Puncher
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2021, 13:59

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Puncher »

Tak mam za sobą kilka starych projektów. Zrobiłem parę gierek Dragon Balla. Kilka rpgów, ale Tenshi to był mój jeden poważniejszych projektów więc zabrałem się za niego od pisania fabuły. Jak to zrobiłem później cała reszta poszła gładko, ale ze względu na wyjazd na studia porzuciłem ten projekt. Gdybym nie odnalazł u rodziców starych płyt CD to pewnie bym nie wrócił do tego projektu, a tak to mam podwójną radość.
Puncher
Posty: 5
Rejestracja: 09 maja 2021, 13:59

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Puncher »

W roku 2024 część pierwsza zostanie wydana z małymi poprawkami. Od jesieni przysiadam i robię kilka poprawek.
2 część też jest w przygotowaniu ale jak będę miał gotowe demo to zaprezentuję.
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Michu »

Hej, dobrze wiedzieć, że pracujesz nad grą!

Niestety nie zdążyłem w nią zagrać przed zniknięciem downloadu, więc chętnie sprawdzę poprawioną wersję.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kryzz333

GF2019 - Zapowiedzi (zwycięstwo); GF2017 - Pełne Wersje (miejsce 1); GF2016 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 2); Liga Mapperów Sezon VI (miejsce 3); Puchar Ligi Mapperów III (zwycięstwo)
Posty: 820
Rejestracja: 14 sie 2011, 16:39

Re: Tenshi I - Mroczny wojownik

Post autor: Kryzz333 »

Nazwę Tenshi widziałem kilkakrotnie, już lata temu, gdy przeglądałem spisy polskich gier w RMie. Gra wyróżniała się nazwą, ale nigdy nie zagrałem.
20 lat przerwy w tworzeniu to bardzo długi czas, ciekawi mnie na ile będzie można zaobserwować różnice wynikające z wieku twórcy w pierwszej i drugiej części.
ODPOWIEDZ