Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (VX Ace)

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (VX Ace)

Post autor: Crashykk »

Obrazek

Troszeczkę zmieniona wersja gry konkursowej.

Obrazek
Mlody poszukiwacz artefaktow dowiaduje się, iż w jednym z lokali w mieście Rebmet znajduje pewien magiczny przedmiot, a mianowicie... Zlota patelnia, ktora postanawia zdobyć, aby usmażyć sobie najlepszą kiełbaskę na świecie! Patelnia jest jednak chroniona i sama w sobie nie jest tym czym się Ezechielowi wydawało! Czy poszukiwanie jej bylo na pewno dobrym pomyslem?

Obrazek
- Usunięto całkowicie "miss", każdy atak trafia,
- zmieniono przeciwników na bojowe świnki,
- Usunięto emotki,
- Naprawiono błąd z marchewką uniemożliwiający ukończenie gry, u niektórych osób,
- Osłabiono podstawowych przeciwników,
- Dostarczono więcej itemów leczących przed ostatnim bossem,
- Dodano opcjonalnego bossa strzegącego skarbu,
- Poprawiono grafiki skrzynek,
- Poprawiono kilka literówek,

Obrazek
Spoiler:
Obrazek
GRA WYMAGA RTP.
Obrazek
https://drive.google.com/open?id=1q7u21 ... Z4XnR5prQX
http://www.mediafire.com/file/24ey6tj0f ... 9.rar/file

Obrazek
https://drive.google.com/file/d/1Ivv0Qa ... sp=sharing
http://www.mediafire.com/file/wm3hef400 ... i.rar/file
Ostatnio zmieniony 30 sie 2019, 15:44 przez Crashykk, łącznie zmieniany 3 razy.
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Versus
Posty: 32
Rejestracja: 08 sty 2018, 21:24

Re: Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (VX Ace)

Post autor: Versus »

Ależ tu pusto w tym temacie, napiszę po krótce coś

Powiem tak, mi się gra podobała, sympatyczna bardzo. Śmieszyły mnie żarty i ubolewam nad zmianą niemodnych memów na świnki, ale rozumiem, że nie wszystkim się podobało.

Graficznie - super. Grafiki Time Fantasy mi się podobają, chociaż są coraz częściej (i już prawie za często) używane. Wstęp bardzo fajny, scenki animowane, dobrze wyglądają.

Mechanika - no łerpegie mejker typowo. Walki trochę niezbalansowane były oryginalnie, teraz zapewne lepiej.

Dałem 3 głosy z 5 na to, osobiście polecam, jeżeli ktoś luni speficzne komediowe gierki
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (VX Ace)

Post autor: X-Tech »

To coś jest traktowane przez antywirus jako wirus. Po pobraniu jeśli się uda i zezwoli na pobranie pisze, że exe jest uszkodzone, albo zawiera wirus także tyle na ten temat.
Awatar użytkownika
Crashykk

GF 2022 - Pełne Wersje (msc. 1)(msc. 3) Dema (msc. 3); GF 2020 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2015 - Pełne Wersje (msc. 3); GF 2014 - Pełne Wersje (msc. 1); TAPE #1 (msc. 3); TAPE #2 (msc. 2); TASC 4 (msc. 3); TASC 6 (msc. 2)(msc. 2)
Posty: 723
Rejestracja: 16 gru 2011, 16:08
Lokalizacja: Kuj-Pom
Kontakt:

Re: Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (VX Ace)

Post autor: Crashykk »

Zapewne uzywasz avasta czy innego (slabego) darmowego antywirusa, a exe byl modowany Resource Hackerem, zeby chociazby ikonke zmienic. Gra jest czysta. Tutaj Cie moge zapewnic. ;)

Edit:
Pobrałem Avasta. Nie wykrywa żadnego wirusa.
Dysk google, też nie wykrywa żadnych wirusów. :roll:
ObrazekObrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
B.N.F

TA Sprite Contest 5 (miejsce 1)(miejsce 2); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)
Posty: 34
Rejestracja: 06 sie 2019, 07:35
Lokalizacja: Dzikie ostępy internetu

Re: Ezechiel Jones i Klątwa Czarnej Świni (VX Ace)

Post autor: B.N.F »

Osobiście też nie miałem żadnych problemów z antyvirusem, Avira niczego nie wykrywa, ani w przypadku wersji konkursowej, ani w tej wersji.
I właśnie na takie wersje gier konkursowych liczyłem po zakończeniu konkursu!

Ezechiel był pierwszą grą z konkursu którą odpaliłem bo była to na moje oko najbardziej zachęcająca do zagrania gra. I chociaż w oryginale za daleko to nie zaszedłem, to tą wersję udało mi się już na szczęście przejść do końca.

Po pierwsze muszę przyznać, że bardzo spodobały mi się zmiany względem wersji konkursowej. Widać że komuś tu zależy na wydaniu jak najlepszej gry :)
Sama fabuła bardzo lekka i przyjemna z kilkoma momentami gdzie naprawdę pewne sytuacje czy teksty po prostu mnie rozbawiły. Sama otoczka gry, czy takie drobiazgi jak próba przejścia po kwiatkach, tylko upewniały mnie w przekonaniu że jest to dobrze przemyślana gierka na której zwyczajnie autorowi po prostu zależy. Daruje sobie rozpisywanie się na temat walk, bossów etc. bo zwyczajnie nie widzę większej potrzeby. Wszystko jest na bardzo dobrym poziomie, nic nie jest za trudne, wszystko jest dość dobrze wyważone i zwyczajnie pasuje mi do ogółu.

Bardzo serdecznie również dziękuje Crashykkowi za szybką pomoc, kiedy okazało się że trafiłem na błąd uniemożliwiający mi kontynuację gry. Obawiałem się że będę zmuszony zaczynać niemal od początku, ale na całe szczęście poprawiona wersja gry szybko wylądowała na moim dysku i po prostu mogłem kontynuować od miejsca gdzie skończyłem wcześniej.

Grę polecam wszystkim którzy mają ochotę na lekką, humorystyczną przygodę :)

Edit: Skasowany zbędny enter
Obrazek
ODPOWIEDZ