[MV]LifeLoop

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: [MV]LifeLoop

Post autor: GameBoy »

Aż tak się nie wgryzałem w mechanikę i opóźnienia tury nie stosowałem 2 razy pod rząd, ale dobrze wiedzieć, że zostało wzięte to pod uwagę.
Awatar użytkownika
Jasemir

Golden Forki 2019 - Dema (miejsce 2)
Posty: 17
Rejestracja: 15 lip 2016, 23:20
Kontakt:

Re: [MV]LifeLoop

Post autor: Jasemir »

Cześć wszystkim! Wracam po dłuższej przerwie. Trochę się w życiu działo, między innymi wreszcie wróciłem do kraju. :D Nawiązując jednak do LifeLoop:
Niezwykle miłym zaskoczeniem dla mnie było otrzymanie drugiego miejsca za Najlepsze demo 2019 roku. Dzięki wielkie za te wyróżnienie! <3
Dziękuję również za feedback. Co jakiś czas wracam na fora poczytać co się ludziom podobało, jakie są obawy, a co było słabe lub wymaga mojej większej uwagi.
Piszę również by zapewnić, że praca jest kontynuowana nad LifeLoop i robię wszystko co w mojej mocy, aby pełna wersja ujrzała wreszcie światło dzienne. Nie chcę też na razie czegokolwiek obiecywać ale gdy pełna wersja byłaby już dostępna i w pełni grywalna, moim następnym celem byłoby spolszczenie LifeLoop. Póki co:

Nowy Screenshot
Obrazek

Dzięki jeszcze raz i zachęcam resztę do wypróbowania dema. :)
Awatar użytkownika
GameBoy

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 1); Puchar Ligi Mapperów II (zwycięstwo); TA Sprite Contest 6 (miejsce 3)(miejsce 3)
Posty: 1769
Rejestracja: 11 lip 2009, 13:47
Lokalizacja: Wieluń

Re: [MV]LifeLoop

Post autor: GameBoy »

Też zachęcam do spróbowania dema, bo to jedna z najlepszych gier tutaj, dopracowana i przemyślana.

Dobrze, że pracujesz nadal nad Life Loop, trochę się bałem, że skończy się na demie.
ODPOWIEDZ