[2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Athanor »

Posiada ktoś aktualny link do szkielecika i pingwinka? Linki wygasły a ich nie miałem, moje kocie ruchy przejdą grę w trymiga.
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Zombik »

http://www.tsukuru.pl/forum/?co=gry&typ=rev& ... zkielecika

Pobierzesz stąd Szkielecika xd.
Co do pingwinka to pewnie Rahim ma go na "naszym" boxie, ale nigdy nie pamiętam linku do niego... xD
Awatar użytkownika
Kleo

Golden Forki Special - Recenzje (zwycięstwo); Golden Forki Special III - Recenzje (zwycięstwo)
Posty: 1001
Rejestracja: 31 sie 2012, 22:25

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Kleo »

Awatar użytkownika
Rahim
Posty: 1380
Rejestracja: 10 gru 2012, 09:03
Lokalizacja: Zülpich

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Rahim »

Eh... Zombik... xD
Link Kleo wygasa po 30 dniach od ostatniego pobrania, tak więc łapcie link do boxa wspomnianego przez Zombika: https://app.box.com/s/d4cly1057htrmtcfknxz
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Athanor »

Przepraszam że piszę, ale mój mózg przy 22 poziomie zaczyna szwankować. Wcześniej było łatwo, ale teraz nie mam głowy jak to przejść:
Spoiler:
Najbliższe wolne miejsca są tam gdzie kółka, ale ta kombinacja to wszystko blokuje.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Dragon Kamillo »

Da się przejść - nawet w trudniejszej wersji XD.
Musisz pierwsze kierować się na ten mały dzyndzelek po prawej, po czym jak ten będzie szedł na lewo od razu za nim iść jeśli ten czerwony będzie do góry i szybko wejść na niebieskie kółko po lewej.
Awatar użytkownika
Zombik

Golden Forki 2020 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2019 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki Special III - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 376
Rejestracja: 14 kwie 2009, 18:55

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Zombik »

Athanor pisze:...moje kocie ruchy przejdą grę w trymiga.
Athanor pisze:mój mózg przy 22 poziomie zaczyna szwankować
Jestem ciekaw Twoich dalszych postępów w takim razie *3*
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Athanor »

Zombik pisze:Jestem ciekaw Twoich dalszych postępów w takim razie *3*
Już nie musisz być ciekaw ;] Aktualnie stoje przy 38 lvlu. Dowód:
Spoiler:
Ta zakonnica słońca jest szybka, nie wiem którym kolorem iść.
Awatar użytkownika
Dragon Kamillo

Golden Forki 2016 - Pełne Wersje (miejsce 3); Golden Forki 2013 - Zapowiedzi (zwycięstwo); Liga Mapperów Sezon IV (miejsce 2)
Posty: 1948
Rejestracja: 18 paź 2009, 21:23
Lokalizacja: Poznań/Granowiec

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Dragon Kamillo »

Na wstępie odrzuciłbym niebieski, ponieważ idąc nim zostawiasz tej szybkiej zakonnicy tylko dwie kratki po obu stronach na których się z tobą nie styknie - czyli troszkę, za mało, możesz nie zdążyć.

Najlepsza byłaby zielona opcja - ale to byłby bardzo szczególny przypadek - więc lepiej stanąć kratkę obok - niby to samo co przypadek czerwony, ale klikasz tylko dwa przyciski (strzałka w górę i w lewo), a nie trzy - jak dla mnie, sprytne połączenie opcji czerwonej i zielonej jest najlepszym wyjściem.
Awatar użytkownika
Athanor
Posty: 150
Rejestracja: 22 mar 2014, 08:13
Lokalizacja: Krypta
Kontakt:

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Athanor »

Koniec! KONIEC DO JASNEJ CHOLERY!
Nieodwracalne szkody w mózgu, siniaki i rany cięte na dłoniach, kilka ostrzeżeń za zakłócanie ciszy nocnej, dwie nieprzespane noce, setki prób, tysiące przekleństw. Nie sądziłem że będzie coś bardziej niszczącego niż Wrota Arkany, A JEDNAK...
Robiąc głupie błędy już setny raz przy 39 poziomie, w dodatku na końcu poziomu mój mózg (a raczej jego szczątki) upadają, zostaje tylko serce które już wchodzi w projekt by go zczitować... Ta gra jest gorsza niż Luna Game, Rayman to przy tym pionek, a najtrudniejsza gra świata którą przechodzi 1% ludzi to przy szkieleciku najłatwiejsza gra na świecie. KONIEC. KONIEC. KONIEC. KONIEC. KONIEC. KONIEC. KONIEC. Koniec!

Biedny Marcinek ;C
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: [2k3] Przygody Szkielecika i Przygoda Pingwinka

Post autor: Michu »

Temat odkopuję z czeluści, bo chciałbym pochwalić styl Przygód Szkielecika. Zagrałem w nie dopiero przy okazji dema drugiej części i całkiem nieźle się bawiłem. Jest to gra strasznie niedopracowana i nie rozumiem, dlaczego przez część graczy jest uznawana za bardziej wciągającą od kontynuacji, ale warto na nią spojrzeć.
Obrazek
ODPOWIEDZ