Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Pełne Wersje i Dema stworzone we wszelakich wersjach RM. Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Dragon Kamillo, Kleo

Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Gamer2002 »

X, opinia przyjęta do wiadomości, zgody z nią brak.

1 - nie można zawsze sobie odpalić pierwowzoru. Nie legalnie oprócz 2 tytułów które dla wielu nie są do końca prawdziwymi SRW, nie po angielsku oprócz 4 tytułów z czego tylko 1 jest wart uwagi.
2 - jak nie wiesz co oceniać, to może wkład pracy byś raczył docenić ;p.

Na post nie odpowiadaj, flame war możemy zrobić na kanale :P
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Pantera »

X-Tech - to nie jest kopia oryginalu, SRW to dluuga seria gier, wiec Omega Gamera jest najwyzej fanowska inkarnacja franchise'u, a przy okazji zajedwabistym wyzwaniem skryptowym. na moje oko w kazdym razie
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Michu

GF2022 - Dema (msc 2); GF2020 - Peł. Wer. (msc 3); GF2019 - Dema (msc 1); GF2010 - Dema (msc 1); GF2008 - Peł. Wer. (msc 3) Zapowiedzi (msc 2); GF2007 - Peł. Wer. (msc 1) Dema (msc 1) Zapowiedzi (msc 3); KC II (msc 1); TASC 6 (msc 3); TACO #1 (zwyc)
Posty: 1151
Rejestracja: 13 kwie 2006, 12:21
Lokalizacja: Piła/Poznań
Kontakt:

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Michu »

Odpalilem i pogralem troche. Bardzo napieprzyles tych statystyk i itemow, musze sie za to wziac na powaznie, zeby obadac ~~

Generalnie nie mam wiekszych zastrzezen, ale mieszanka angielskiego (nawet nie engrish) i polskiego jest tak nieznosna, ze nie wiem, czy podejde do projektu drugi raz.
Obrazek
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Kalashnikov »

Jak idą prace?

Nadal pamiętam o tym tytule i czekam z niecierpliwością :)
Awatar użytkownika
Inq

Golden Forki 2007 - Dema (miejsce 2)
Posty: 1041
Rejestracja: 01 kwie 2007, 13:20

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Inq »

Czemu choose your character skoro dialogi po polsku?
ZNISZCZONE Nowoczesne Miasto
Polecam także zaopatrzyć się we wszystkie gry z serii: Miasteczko Nowoczesne, wszystko tak zniszczone, że dosłownie nic nie ma.
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: X-Tech »

Ciekawe co na tę grę powie jej wydawca kiedy się dowie, że Gamer niemal praktycznie ją kseruje XD Według mnie to on robi coś bardzo złego dla oryginalnej gry. Jeśli ta gra pójdzie dalej ktoś z pewnością się przyczepi i Gamer będzie miał problem, że zamiast wymyślać własne to kseruje mechanikę i grafikę komercyjnej + się nią tytułuje - Triple Combo XD
Awatar użytkownika
Secretman
Posty: 491
Rejestracja: 12 kwie 2008, 19:12

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Secretman »

Wydawca się nie dowie, chyba że go o tym poinformujesz :lol:
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Mertruve »

Lepiej nie podsuwaj pomysłów, bo wcale bym się nie zdziwił xd
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Gamer2002 »

Kalashnikow: Projekt sie rozwija, ale pierwszy rok studiów zżera mi czas bardziej niż zakładałem. Nie żebym niczego nie zrobił, skolekcjonowałem ost, poprawiłem pozy mecha Nathana (bo jak je robiłem to nie wiedziałem co z czym, teraz lepiej mi wyszło), wykończyłem kafelki, zrobiłem grafiki mecha Evy, ale przede wszystkim grzebie w systemie by móc stworzyć potężną bazą danych umożliwiające zarządzanie masą pilotów i mechów. Wykończę to gdy tylko sesja się skończy i będę miał postawiony w pełni poważny system.

Inq: Było juz o tym mówione parokrotnie, zamierzam znaleźć tłumacza i wypuścić grę po angielsku, dlatego wszystkie menusy (które w końcu są na obrazkach, łącznie z wyborem postaci) są po angielsku, bym nie musiał się kłopotać z ich tłumaczeniem. Gdybym potrafił pisać dialogi po angielsku równie łatwo co po polsku, to bym nawet się nie kłopotał z wydawaniem wersji pl.

X: Grozi mi nawet mniej niż za to że używam w ogóle makera. Jedyne co muszę powiedzieć, to że jest to fangame do serii stworzonej przez Banpresto i wcale nie zamierzam tego ukrywać. Nie zarabiam na tym, więc nikt mnie nie będzie ganiał za coś co jest praktycznie rzecz biorąc darmową reklamą. Jeżeli wypuszczę grę, to środowisko fanów SRW będzie świętować i jeżeli już do czegoś się przyczepią, to do poziomów, elementów rozgrywki czy fabularnych które mogą im się nie spodobać.
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
Awatar użytkownika
Pantera
Posty: 322
Rejestracja: 14 lip 2008, 13:27

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Pantera »

Gamer2002: melduje sie nadworny tlumacz sceny XD
zartuje oczywiscie, ale X-Techowi gre tlumaczylem i wydawal sie byc zadowolony, wiec jakby co, to jestem do uslug.
None ov thy empty gods shall ever stand above me!

transparent avatar thx to Kalashnikov
Awatar użytkownika
Mertruve

Golden Forki Special - Pełne Wersje (zwycięstwo)
Posty: 1518
Rejestracja: 22 kwie 2006, 20:07

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Mertruve »

Gdybym potrafił pisać dialogi po angielsku równie łatwo co po polsku, to bym nawet się nie kłopotał z wydawaniem wersji pl.
Przecież polskie są tak napisane, że wystarczy Google Translate :D
Awatar użytkownika
Kalashnikov
Posty: 1381
Rejestracja: 16 gru 2006, 05:19
Lokalizacja: Edynburg / Opole

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Kalashnikov »

Cieszy mnie niezmiernie, że cały czas coś robisz. Gdybyś potrzebował znowu pomocy z ripowaniem, to odezwij się na gg, postaram się kolejnego mecha zrzucić =)

Pamiętam też, że mówiłeś coś o prezentacji projektu na zagranicznej/ych stronach. Zrobiłeś to?

I nie zwracaj uwagi na X'a = to albo marna prowokacja, albo wyjątkowo naiwny tok myślenia ;)
__________________________________________________________________________________________

Edit (01.02.11): Ja tylko wpadłem zapytać - jak postępy? :)
Awatar użytkownika
X-Tech

Golden Forki 2009 - Pełne Wersje (miejsce 3)
Posty: 3268
Rejestracja: 22 lut 2008, 14:15

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: X-Tech »

Kalashnikov to było rok temu czasy się zmieniły.

Niech się dzieje co chce i co ma się dziać z rpgmakerem...



Zacząłem grać w oryginał i sądząc po statystykach i rozbudowie menusów można, by pomyśleć jakże rozbudowaną grą jest oryginał.

Obiektywnie rzecz biorąc Gamer robi jedną z ambitniejszych, sensowniejszych gier w tym programie..znaczy się robi moda
Ostatnio zmieniony 04 sie 2020, 19:31 przez X-Tech, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
szezjo
Posty: 13
Rejestracja: 29 paź 2010, 13:40

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: szezjo »

Brak pliku.... a po screenach i komentarzach wygląda świetnie... Niech ktoś mi wyśle tą grę na e-maila: szezjo@o2.pl lub zrobi w przekleju czy czymś, plis... ^^
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
Gamer2002

Golden Forki 2009 - Dema (miejsce 3)
Posty: 225
Rejestracja: 04 maja 2006, 11:14

Re: Super Robot Wars OMEGA [2k3][Demo]

Post autor: Gamer2002 »

Link poprawiony.
Edit (01.02.11): Ja tylko wpadłem zapytać - jak postępy? :)
Na razie mam sesję ale jak skończę to powinienem w miesiąc się wyrobić z wykończeniem w pełni systemu i zrobieniem paru etapów (przynajmniej 1 treningowy + po 1-2 dla Evy i Nathana).
Obrazek
Klikasz przycisk 'cytuj' przy złym poście. Prawidłowy jest POD postem, nie nad nim!
Rada roku: Jak cytować by nie brało złych nazw nicków na forum.
ODPOWIEDZ