[RM2k3] Saga Demonów [16+]

Pełne Wersje i Dema - RM2000, RM2003, RMXP, RMVX(A). Uwaga na zasady zakładania tematów!

Moderatorzy: GameBoy, Kleo, Dragon Kamillo

Awatar użytkownika
Soul

Konrad Championship (zwycięstwo)

Re: [RM2k3] Saga Demonów [16+]

Postautor: Soul » 16 wrz 2019, 14:14

Kurka wodna Aki, bez jakiś większych testów to chyba się nie obejdzie. Jak mam czas przejść wreszcie to demko to wywala :<
Obrazek
Sanagi dostaje rózne mordy w trakcie tego dialogu.
Po tym dialogu dostałem crasha związanego z brakiem jakiegoś pliku emo2 czy coś takiego.

Co prawda to nadal nie udało mi się nawet wyjść ze szkoły XD, ale no doceniam humor jaki jest w tej grze, jest o wiele śmieszniej niż było dawniej.
Awatar użytkownika
AkiNebula_e

Golden Forki 2014 - Pełne Wersje (miejsce 1); Golden Forki 2013 - Dema (miejsce 1)

Postautor: AkiNebula_e » 18 wrz 2019, 14:03

Gdzieś pliki się zgubiły. Prawdopodobnie nie wgrałem nowych zasobów to tych śmiesznych łatek.

Tak czy inaczej rezygnuje z dotychczasowej formy udostępniania gry i przechodzę na "nowy format". Od wersji 1.2 gra ma swój dedykowany instalator. Od teraz nie trzeba ręcznie nic, nigdzie wgrywać ani instalować osobno RTP. Gra stanowi integralną całość wraz z stworzonym dla niej instalatorem i deinstalatorem.

Link do aktualnej wersji gry:https://www9.zippyshare.com/v/WGNPJqel/file.html

Po instalacji ikona gry zostaje wyprowadzona na pulpit.

Edytowałem też pierwszy post tematu robiąc porządek z niepotrzebnymi linkami. Od tej wersji również dziennik zmian nie będzie umieszczany na forum, a będzie widoczny w instalatorze. Jeśli jakieś łatki się pojawią to również w postaci instalatora i będą naprawiały jedynie zdarzeniówki (pliki map i główna biblioteke) aby nie dochodziło do takich sytuacji z brakującymi plikami zasobów jak powyżej.

Wielkie dzięki dla Qtomo (chyba jest jeszcze gdzieś tu na forum), który zarwał ze mną noc przechodząc pierdyliard razy etap Akademii i naprawiał ze mną błędy (przy akompaniamencie 12 lechów xD). I podziękowania dla Soula za wyłapanie "akademickiego" błędu z niedziałającym teleportem w sklepie Sylenny.
Konradix

Postautor: Konradix » 15 paź 2019, 21:09

Instalator za cholere nie chce mi ruszyć na Win 10. Wybieram folder, klikam instaluj i stoi na "Uninstal.exe". Próbowałem tam kompatybilności i ruszyć jako administrator i nic. Musiałem pobrać przez proxy bo blokuje mi zippyshare, może w tym problem (ale instalator wygląda normalnie więc nwm).

Wróć do „Gry”